Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. to jest Cane Corso :roll:, nie Dog Niemiecki ;)
  2. Leni, a może to do mnie coś wysłałaś o Jamorze, a poszło do niego, co? :lol:
  3. Luka, trzymam za Ciebie kciuki, żeby się udało, możesz być z siebie dumna :multi:
  4. jest nadzieja, że pojedzie... czy jest pewność?
  5. możesz próbować, nam kiedyś strażnik pozwolił wejść z psem na szlak, chociaż prosił, żebyśmy nie szli za daleko, bo to duży pies. Z małym może Cię wpuszczą dalej. Do Doliny Chochołowskiej wejdziesz na pewno, bo nie należy do TPN.
  6. Tak, tak. Wiem coś o tym. Byłam tam w tym roku i rok temu. Traktowaliśmy to miejsce wyłącznie jako bazę noclegową i wypadową. Jeździliśmy do Orzechowa i Poddąbia, do Retowa nad jeziora. Jeden tylko raz poszłam na plażę w Ustce, bez psów, tylko z dziećmi. Wytrzymałam tam 5 min. Ciało na ciele, tłum ludzi, okropnie.
  7. pilnie poszukuję miejsca noclegowego dla ludzi z psami w okolicach Białowieży, proszę o pomoc, bo już się nadzwoniłam i albo nie ma miejsca w ogóle, albo słyszałam NIE, gdy pytałam o psy :shake:
  8. ja poproszę :multi:
  9. a jeśli koniecznie musi mieć gotowane jedzenie, to chyba jedynym wyjściem są zawekowane słoiki, zapytaj babcię jak się to robi ;)
  10. My w tym roku widzieliśmy właśnie w Jastarni i Chałupach, na Płw. Helskim takie oznaczenia (może nie tak ładne) ale widoczne z okien samochodu, ustawione przy drodze, widać je jak się przejeżdża trasą.
  11. W Rowach jest na pewno, dwie widziałam też na Półwyspie Helskim.
  12. [url]http://www.petit-cavalier.pl/miot/imgp0800.jpg[/url]
  13. Hyziuliński kończy dzisiaj rok!
  14. Dziewczyny, Wy niedługo wyjeżdżacie, to kiedy Oren miałby być przewieziony? Kto się będzie nim zajmował?
  15. O rety, to strasznie drogo! MOże lepiej poszukać kogoś kto na gaz jeździ. Za gaz + 2x przejazd przez bramki autostradowe to ok.150zł, chyba, że źle liczę. Gaz jest teraz po ok.2zł, powiedzmy, że na 100 km pali 10l, to wychodzi 20zł/100km, czyli 120zł za 600km i 22zł za 2 bramki na autostradzie. Jeśli mówię cos nie tak, to wyprowadźcie mnie z błędu.
  16. Rewelacja! Figa, proszę pozdrów ode mnie p.Martynę :multi:
  17. Pies jest przyjacielem człowieka, żeby go kochać nie koniecznie trzeba udowadniać wyższość cichego psa nad głośnym dzieckiem, można za to z radością przyglądać się i piszczącym w zabawie dzieciom i psom, które, moim zdaniem, jednak powinny ustępować ludziom. Wydaje mi się, że psy z ludźmi mogą żyć w harmonii, jeśli ktoś na plaży jednak ma inne zdanie, to nie pozostaje nic innego jak zwinąć się z psem w bardziej odludne miejsce.
  18. co tam u wielkiego czarnucha?
  19. Ja się przyznaję bez bicia, że też czasami puszczałam psy na plaży, szczególnie jak rzucałam patyk do wody :oops: Przez las w Orzechowie, w drodze do plaży tez im się zdarzało iść luzem, chociaż nie zawsze. Szczerze mówiąc trudno mi przyjąć, że pies ma zawsze siedzieć na smyczy. W SPN też jeden raz je puściłam, nad jeziorem Gardno, rano, kiedy nie było ludzi jeszcze, schłodziły się w wodzie i potem na smycz, a jak ludzie zaczęli się schodzić, zniknęliśmy z tego miejsca. Rctr, wystawiam tył pod bat, a Tobie gratuluję, bez ironii. Chociaż zastanawiam się czy są takie miejsca gdzie puszczasz psa, czy poprostu zawsze z nim wędrujesz? Również pozdrawiam.
  20. a tutaj mały Hyziek, fajny był [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/581999cd3d71422d8199d891b7c149de,14,19,0.jpg[/IMG]
  21. prawie dorosły Hyziek po moim dzisiejszym trymowaniu, niestety lepszych zdjęć nie udało mi się zrobić [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/e76f8a91be6b232f49a25910c2f344de,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/594a232cb4fa48371090534de446c889,14,19,0.jpg[/IMG]
  22. MIENTA, zainspirowałas mnie i zrobiłam to samo, wykąpałam sierściucha i wytrymowałam :p Ale i tak najpiękniejszy jest Mopik z wygolonym tyłkiem, fioletowy i dziurawy :shake: Oj doigrał się, doigrał.
  23. nie liczyłabym na Jastrzębią Górę, ale dokładnie nie wiem... Na zdjęciu plaża w Orzechowie Morskim (pozdrowienia dla Wędrującego z Czernyszem ;) od wędrujących z białym kudłaczem i resztą) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/17be0e2e744cee9e640a316c6711c06e,14,19,0.jpg[/IMG]
  24. i najładniejsze zdjęcie nr 3 [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/17be0e2e744cee9e640a316c6711c06e,14,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...