Ostatnio poprosiłam Panią Wet. o oszacowanie miesięcznych kosztów leczenia Fary. Okazało się, że przez ostatni rok wynosiło ono ok.15zł/mc - encorton (aktualnie fiolka starcza na dłużej, niż miesiąc + szczepienia i krople (oczywiście nie co mc)
Krople, czyli advocat (50zł) dostała ostatnio w listopadzie (3 dawka) i wg Pani Wet. sytuacja jest na razie pod kontrolą.
Gdy zabierałyśmy Farę ze schroniska miała dodatkowo nużycę, gdyby nużyca wracała w najgorszym wypadku leczenie mogłoby sięgnąć 130zł/mc. Do tej pory jednak tak nie było.
Ostatnio je karmę brit light, na lepszą niestety nas nie stać, wcześniej kupowałyśmy przeróżne karmy dla alergików (łącznie z RC), ale podczas konsultacji dermatologicznej w Warszawie dowiedziałam się, że Fara może jeść wszystko. Dobrze jest do karmy dodawać olej z kawasami omega (z łososia albo pestek winogron), np. taki jakiś czas temu miała od Florentynki
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,brit-care-salmon-oil-100-olej-z-lososia-500ml,7541.html[/url]