Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='Figafiga']Ale bym skosztowała...mniam mniam, ale dietkę trzeba trzymać, chyba, że 0% będzie :-)[/QUOTE] odciśniemy, wypłuczemy i będzie dobrze, za kozi ser dam się pokroić :-)
  2. [quote name='Figafiga']Dziękuję bardzo, już wrzucam.[/QUOTE] Dzięki Figuś za pięknie przedstawienie Fary
  3. starczy, że temperatura powietrza spada
  4. Będą miały pakiet ogłoszeń od ucznia czarnoksiężnika :-)
  5. Witamy nowy mroźny dzień z Antkiem
  6. Tak Miecio jest u Sylwii. Do góry maluchu, zaczynamy nowy dzień.
  7. [quote name='Dzika_Figa']Ale fajne towarzystwo! A służbowy kubraczek boski, piękny, ja taki chcę! Andzike, obraziłaś się na mnie o ten priv?[/QUOTE] Ja też taki chcę i taką obróżkę jak ma Nelka!
  8. A ja myślałam, że to jakiś specjał z sera koziego, autorstwa Kingi, jakiś kozi deser, czy coś. Ale ser sam w sobie też jest specjałem :-)
  9. Uczciwy, dobry Pan Tapicer! Fajny gość!
  10. Zapisuję się do Miecia i mam nadzieję niedługo go spotkać w realu
  11. 12 puszek od Oski przekazałam dzisiaj dla Florci, Bojki i Ninki. Oska dziękujemy!!!
  12. Odwiedziłam dzisiaj Farę i jej koleżanki i zapłaciłam za DT na luty 230zł. Fara szczęśliwa bardzo, dogaduje się ze swoimi koleżankami ze skansenu, wespół zespół rozpruwają tony pluszaków.
  13. Jak ferie to ferie! Impreza o 2.00 jak najbardziej wskazana :-D Miałam dzisiaj dwa telefony w sprawie Rity z Rzeszowa, polecam rodzeństwo, ale ludzie mówią, że za daleko. Kaju, a do Was ktoś dzwoni w sprawie maluchów?
  14. Od AniiJanka i Spółki dotarło 180zł - deklaracje na luty i marzec. Bardzo dziękujemy! :multi:
  15. Za DT w lutym dla Sunicy zapłaciłam dzisiaj 250zł gotówką
  16. Pilnuję telefonu, ale na razie cisza...
  17. Wypatrzyłam sunię na banerku, od razu skojarzyła mi się ze znajomym kudłaczem, a tu taka niespodzianka!!! Inka jest już u Sylwii??? Ale się cieszę!!! To znaczy, że ja ją poznam :-D
  18. U nas właśnie zaczęły się ferie! Florciu lecimy lepić bałwana!
  19. No tak! Grabienie to druga jego pasja! Szukamy ogródka dla Antka Grabka!
×
×
  • Create New...