Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. chociaż jej nie widziałam, już mnie kupiła w całości, kocham takie owczarkowate sunie, są nieufne ale oddane w 100% człowiekowi, którego poznają i zaufają
  2. Kudłacze tak mają... boją się często nowych wrażeń, potrzebują swojego, znajomego i jedynego człowieka, czuję, że to pies dla nas Figafiga, musimy się nim zająć...
  3. Holender, mam wyrzuty sumienie, że trzy soboty nie byłam w schronisku... muszę zobaczyć te nasze kochane psiaki
  4. TAK!!! Zrobimy jeszcze spotkanie! Przyjedzie Pasacal i Nelly z Leni i Negra z Figą i no i Ty Romka koniecznie ze swoimi psiakami, które socjalizują się w tempie błyskawicznym.
  5. no właśnie Leni, dlaczego Ciebie nie było???? Hyziek przywitał bardzo miło Nelę i Anię i Anię ale na Goldena od razu z ryjem! A jakby Pascal był to miałby uciechę! Z tego tez powodu Hyziek wrócił do domu, a na spacer z nami poszedł Mopik, bo po kastarcji to obraz psiej łagodności.
  6. a no to teraz rozumiem, Nelly poznałam osobiście, to pies IDEAŁ
  7. A Golden to nie golden, tylko kaukaz, a wg niektórych leonberger, taki piękny złoty pies z czarną maską A nasza Nela! SŁUCHAJCIE! NIECH ŻAŁUJE TEN KTO NIE WIDZIAŁ JAK BIEGA!
  8. ale czad, super! w boksie adopcyjnym będzie miała więcej wrażeń, niż tam za zakrętem.
  9. oprócz mojego Hyzia... :-( (który rzucał się na Goldena aikowo) Odkąd berneńczyk pogryzł Mopika (wakacje), Hyziek atakuje duże psy... mówiłam, że oni są bardzo sforowaci i jeden za drugiego pamięta, ale co ja mam z tym teraz zrobić..?
  10. to się nazywa syndrom skowronka, my mamy syndrom sowy
  11. Została przeniesiona, zmieniłam też tytuł wątku.
  12. skopiowane z wątku Jamora: [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]mamanabank[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../showthread.php?p=13680359#post13680359"][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] a ja swoje... a co z Wilkiem? Jamor: w czwartek sam do tych ludzi dzwonilem, mieli sie skontaktowac ze mną w sobote, juz ciemno i nic. Ludzie sa spoko, ale widocznie tak im zalezy, a jesli słabe zainteresowanie teraz to i takie samo pewno juz samym psem na miejscu. wystarczyło aby zadzwonili, przeciez kazdemu moze cos wypasc, a tak to fige dostaną . wilk to nie byle jaki pies
  13. Dziewczyny! Ja też bardzo dziękuję za Waszą dzisiejszą wizytę! I ponad 100kg karmy dla naszych łowickich psiaków w potrzebie, jesteście wielkie!!!
  14. potrzebuje spokojnego cierpliwego właściciela, który da jej poczucie bezpieczeństwa
  15. Zdjęcia Żory: [URL="http://img4.imageshack.us/i/img0256pb.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8043/img0256pb.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/i/img0243hl.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2710/img0243hl.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img228.imageshack.us/i/img0258u.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8466/img0258u.th.jpg[/IMG][/URL]
  16. z tą mieszanką to jest tak, że możemy powiedzieć na pewno, ze jest mieszańcem husky, ale azjata to takie luźne skojarzenie, ale może zniechęcać, ludzie boją si,ę azjatów.
  17. Witaj, Fakt ze zdjęciami może być problem, są tylko te, które widać na tym wątku, na początku jest trochę więcej, widziałaś? Takie malizny są też tu: [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=322&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] [url]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=334&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
  18. będą potrzebne zdjęcia bez gipsu do ogłoszeń "najsamwpierw"
  19. a i staramy się od razu psiakom zakładać wątki, czasami chętni do adopcji przeglądają dogo i chcą zobaczyć więcej zdjęć
  20. niektóre mają allegro, cafeanimal, niektóre psiaki mają więcej ogłoszeń, zrobionych przez cioteczki z dogo, psy w typie ras wrzucamy od razu na wątki ras w potrzebie, mamy też tablicę w sklepie, Romka co jeszcze?
  21. Mają wątki? Czy Wasze schronisko ma wątek?
  22. To już przeszłość [URL="http://img705.imageshack.us/i/dsc0130o.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5978/dsc0130o.jpg[/IMG][/URL]
  23. Figuś wpisz w tytuł wątku MA DOM
×
×
  • Create New...