-
Posts
10302 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jamnicze
-
To nie niszczyciel, to producent wykałaczek :evil_lol: [url]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/Zdjcie164.jpg[/url]
-
[quote name='Chai Jen']Wielkie dzieki, szkoda... no ale coz napweno niedlugo beda tez w Polsce sliczne pieski... Ja teraz zamowilam jednego , w sierpniu go dostane. i moze za 1,5 roku sama otwoze hodowle... jak by nie bylo mam suczke i niedlugo pieska, nie sa spokrewnione i z dobrymi papierami. pa ewa[/quote] Hej, to pokaż swoją piękność, i maluszka później też ;)
-
No to wrzucę jeszcze trochę wiosny :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-4.jpg[/IMG] A to ulubiona sałatka Saidi :lol: Może ktoś wie co to za zielsko? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='łapeczek']Witamy sie!!1 ty a masz takie miajsce u siebie w miescie ze mozesz pieska sposcic na terenie ogrodzonym przeznaczonym tylko dla pieskow ????[/quote] Tak, w parku mamy 2 ogródki dla psów :p, niestety w jednym ukradli furtkę, więc nie spełnia już swojej funkcji :mad::mad::angryy:. Nie są zbyt duże, ale dla młodych psów bardzo przydatne :lol:
-
Bardzo ładne lotnicze foty :) Mam nadzieję, że ten z dymkiem to tylko tak na pokaz ?
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/34-1.jpg[/URL] ale Saidi przy niej wyyyysoka i chudziutka ;)[/quote] Rośnie moja kruszynka :loveu:
-
Dobra - berek [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/40-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/36-2.jpg[/IMG] łiii, wpadłam do jakiejś dziury [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/37-2.jpg[/IMG] A teraz bawią się Panie - ino tak jakoś statycznie [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/38-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/39-2.jpg[/IMG]
-
A to z późniejszego naszego spaceru [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/31-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/32-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/34-1.jpg[/IMG] A może byśmy się w końcu pobawiły? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/41-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-4.jpg[/URL] ale fajniutka :loveu:[/quote] Śłodka jest, jak skończy cieczkę to mam nadzieję, że znowu umówimy się na wspólny spacer. [quote name='deer_1987']No to mix ma kopanie we krwi :D[/quote] Nooo, śmiesznie wyglądało jak Saidi ją podglądała :evil_lol: (niestety nie miałam wtedy aparatu)
-
Cudeńko nic tylko miziać i miziać :loveu: [url]http://img177.imageshack.us/img177/6325/dscn0107fn7.jpg[/url] A ja pokażę Perełkę - mixa jamnika Wyglądem przypomina szorka, ale ma miękki włos i nie ma ogonka :shake: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/41-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/33-2.jpg[/IMG]
-
:multi: Hejka :multi: Pozdrawiamy wszystkich serdecznie, miło było was w końcu poznać i na własne oczy zobaczyć hopkające psiaki :loveu: Mam nadzieję, że uda nam się w połowie lipca do Was dołączyć:bigcool:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
jamnicze replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a tak w ogóle to dzisiaj powróciły problemy kręgosłupowe Tobiasza... od południa zaczął chwiejnie chodzić i tylne łapy uciekały, od razu widać było, że coś go boli, szybko posmutniał i leżał skulony.. mój biedaczek oczywiście zaraz do weta, zastrzyk jeden, mam nadzieję, że na jednym się skończy... no i przez 3 tygodnie ograniczony na maxa ruch, zero skakania i wygłupów, etc. jakoś damy radę :) [/B][/COLOR][/quote] Masaże dobrze robią ;) Wiem, bo mieliśmy problem z Lamią, ale ona miała bardzo nietypowy jak na jamnika problem, bo z odcinkiem piersiowym a nie lędźwiowym. Udało sie ją jednak z tego wyciągnąć :multi:. najtrudniej było jej wytłumaczyć, że w czasie rehabilitacji nie może sobie kopać :angryy: No, a Wy musicie teraz uważać na te Tobiaszowe słupki-stójki :mad: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
jamnicze replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='panienkabubu'] Przepraszam za zaniedbanie galerii, ale dziś miałam egzamin :cool3: W sumie mogłam w ogóle na niego nie iść, bo za obecności na wykładach normalnie mogłabym dostać 3.. Ale stwierdziłam, że mam ambicje i opłacało się :multi: Zdałam na [B]4+[/B] :multi:[/quote] Gratulacje :lol: [quote name='panienkabubu']To po co go zabierasz?:cool3:[/quote] Pewnie jako szofera :evil_lol: -
[quote name='deer_1987']To jakis nie 100% jamnik ;P[/quote] 100, 100 - pokazać papiery? :eviltong: [quote name='Kiłi']Jak się szczylka nauczy to Wam całą działke rozkopie[/quote] To się przynajmniej krety i nornice wyniosą ;) [quote name='kwiatek82'] w miedzy czasie wskakuje do lozka i budzi Kube [/quote] U nas jest odwrotnie, to ja rano wstaję i idę pomiziać Saidi na jej posłanku, a królewna czeka :diabloti:
-
[quote name='deer_1987']Witamy sie!! Ale ta Perelka sliczna ;)[/quote] bardzo, to taki mix jamnika :loveu:
-
[quote name='panienkabubu']Siberian Husky :-)[/quote] dzięki :p, też mi się podobają te futrzaki :lol:
-
[quote name='Asiaczek']A to nasz kolega z DGM - właściciel pieknej suni SH. Pzdr.[/quote] Co oznacza skrót SH? :oops:
-
No to jak się już pochwaliłam, że jest więcej zdjęć, to wypada kilka wstawić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [CENTER]Kilka wiosennych "staroci" [/CENTER] Pamiętacie jak pisałam od kogo Saidi nauczyła się kopać? - Oto Perełka :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Martens']Witamy się po długiej przerwie [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/35.jpg[/URL] Jaka ona cieniutka :)A śpioszek jak zawsze cudowny [/quote] Witaj Martens :multi:, cieszę się, że znalazłaś trochę czasu. Staram się jej nie zatuczyć, ale łakomczuszek jest z niej niezły :diabloti: [quote name='agaciaaa']Witamy, zaległości nadrobione [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-2.jpg[/URL] świetna fotka :loveu:[/quote] U nas nie tak dużo do nadrabiania, chociaż od kiedy pracuję z photobucket - jest trochę więcej zdjęć ;) [quote name='Asiaczek']Witam i nic nie nadrabiam, bo jestem na bieżąco... No, czasami miewam 1-dniowe zaległości... Pzdr.[/quote] Mam nadzieję Asiaczku :diabloti: To za Twoją sprawką się tu znalazłyśmy :evil_lol::eviltong: My u was też jesteśmy za każdym razem kiedy się logujemy ;) i podziwiamy rodzinkę :loveu:
-
[quote name='Tengusia']witam :hand: sliczne to wasze malenstwo i ma przepiekne umaszczenie [/quote] Serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Mi też się podoba :loveu: [quote name='Celina12'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/40-1.jpg[/URL] zacałowałabym to maleństwo....ta buzia, te łapeczki....:loveu:[/quote] Mogę ją wycałować w Twoim imieniu ;) [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no widzisz Asiu, nie wszystkie psy kochają wodę ;) tak jak i ludzie zresztą pozwoliłem sobie opisy dać do zdjęć [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/32-1.jpg[/URL] -->> " a masz! rozszarpię Ci obrożę" [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/33-1.jpg[/URL] -->> " nie uciekaj!, i tak dziabnę cię w tyłeczek" [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/34.jpg[/URL] -->> " widzisz jaka jestem groźna?! i dłuższa od Ciebie:cool1:" [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/36-1.jpg[/URL] " oj nie trafiłam, nie tu miało być..."[/B][/COLOR][/quote] Dzięki Mateusz, świetnei się ubawiłam czytając Twoje komentarze :cool3::p [B]Jak chodziłam z jamnikiem, to trafiały się różne komentarze, najczęściej drwiące, Jak idę z Saidi, to najczęściej słyszę zachwyty :evil_lol:;)[/B]
-
Stęskniony Bobiś [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/9f722846.jpg[/url]
-
Ślicznie wyszła w tym popołudniowym słońcu, ciepły blask dodaje jej kolorytu :) [url]http://i26.tinypic.com/2eq6yol.png[/url]
-
tylko coś ostatnio mało ją tu widać, gdzie zdjęcia? :mad:
-
[quote name='deer_1987']A jamnicze - jamniczka spala z Wami w lozku? ja nie widze nic fajniejszego niz spanie z psem ;)[/quote] Nie, na swoim posłanku :diabloti:
-
[quote name='Ola164']A u mnie ni ciepło... ni zimno... Zapraszam, pogoda rewelacyjna! Tylko że w piatek jade do sanatorium :( Ja nie chce! Jak ja wytrzymam bez was, bez dogo, bez jamników przez 3 tygodnie?! :([/quote] Teraz w sanatoriach też często mają dostęp do internetu, poza tym są jeszcze kafejki ;)