Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]cudne zdjęcia :loveu::loveu: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/59-1.jpg[/URL] - pychooota:lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-6.jpg[/URL] ach ten brzusio kropkowany :loveu::loveu: wycałowałbym po wszystkie czasy :loveu::loveu: p.s a na Sopocie chyba będziemy bo już wtedy nie będę pracował :eviltong: [/B][/COLOR][/quote] Sajdunia dziękuje za komplementy i już się cieszy na to całowanie :multi: :eviltong:
  2. śpiący nochalek :loveu: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz092-2.jpg[/url] Oczywiście panienka z okienka wyszła Ci super :multi: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz108-3.jpg[/url] A tu Sarcia jest niesamowita :evil_lol: [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz119-2.jpg[/url]
  3. Uśmiechnięty pycholek [url]http://images30.fotosik.pl/227/4f42e0ad7b84071d.jpg[/url] kto by tam siedział w miejscu jak dookoła tyle ciekawych rzeczy? :)
  4. [quote name='Izabela124.']Ale Sajdunia ma zajefajny kolor bziusia[/quote] to sa fotki sprzed miesiąca, teraz jest jeszcze bardziej piegowata. U niej jak u dalmatyńczyka kropeczki z czasem wyskakują jak po deszczu :diabloti:
  5. no tak, ja tu widzę 1 basenji więc może dodam jeszcze 10 Asiaczkowych? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:
  6. Ależ ona stoi :) i to tak bez smyczki? Długo tak może? [url]http://images30.fotosik.pl/231/e28ccc38a9cb0efb.jpg[/url]
  7. dotarłem do łączki, trala la la [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2327.jpg[/url]
  8. najpierw mały przerywnik, czyli [B]śpiąca wiercipiętka :diabloti: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-5.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-5.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Celina12']Mateńko jak ja bym Ją wyściskała...to pysio, ta poopka-pewnie ciągle w ruchu:loveu:[/quote] ciągle, ciągle, no chyba, że śpi ;) (wyściskam ja w Twoim imieniu Celinko :razz: [quote name='INU']Tak sobie pomyślałam, że może zobaczymy się na którejś z wystaw i będę mogła wyściskać Sajduńkę :loveu:?[/quote] Mam taką nadzieję :lol: Jeszcze nie miziałam akitki :evil_lol::eviltong: [quote name='Izabela124.']O sa foteczki:multi::multi::multi:[/quote] Są i zaraz będą następne :razz:
  10. to się nazywa pies do dzieci :) [url]http://i28.tinypic.com/xnz3ns.jpg[/url] A jeśli chodzi o psa w autobusie, to jesli sie nie zachowuje agresywnie jest na smyczy i w kagańcu, no i masz aktualne świadectwo szczepienia na wściekliznę, to wyrzucić nie mogą
  11. jestem taaaaaki duuuuuzy jak człowieki [URL]http://images31.fotosik.pl/286/89e74f8b295abd09.jpg[/URL] A sarenka jest prześliczna :) (taka nieco baskowata ;)) [url]http://images32.fotosik.pl/287/c14b8369c529348bmed.jpg[/url]
  12. no, nareszcie i ja coś dostałam [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/56-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/57-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/59-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/60-1.jpg[/IMG]
  13. coś mi tu nudno pod stołem [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/51-1.jpg[/IMG] Pańcia, kończ szybciej, bo też się robię głodna [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/52-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/53-1.jpg[/IMG] na huśtawce [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/54-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/55-2.jpg[/IMG]
  14. [quote name='INU']Fukashi opuszcza głowę. Jak bym go nie trzymała, to on i tak w dół. A jak ładnie ustawi głowę (bo smakołykiem mu macham przed nosem), to ogon opuszcza (zawsze tak ma jak się na czymś skupia) :mad:.[/quote] Sajdi ogon w miarę trzyma, za to częściej sie garbi lub przestawia nogi :diabloti:
  15. [quote name='panienkabubu']W wodzie i szamponie:cool3: Jak każdego psa :evil_lol: [/quote] Toć właśnie o ten szampon pytam :mdleje:., Bo zamierzam w końcu tez wymyć Sajduchnę przed wystawą, a co? :diabloti: Brrr [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/488d0d56.jpg[/url] dlatego nigdy nie ciągnęło mnie aby zobaczyć misia na wolności.
  16. [quote name='Asiaczek']No i jak wypadło porównanie z Sajdunią? Pzdr.[/quote] Obie śliczne :loveu:. Saidi ma więcej brązu na jednej łapce, a Erka na przedpiersiu :p. Fajnie byłoby je razem zobaczyć. A co tam słychać u Andżaro? Widziałaś go może niedawno?
  17. Storczyki zdobiły stoły w restauracji, prawda, że śliczne? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/46-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/47-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/48-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/49-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/50-1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='INU']Fukashi jest za młody na gdyńską krajówkę ;). Ale może "odwiedzić wystawę" przyjedziemy... A co - niech się Fuki przyzwyczaja :cool3:. Nie będę facetowi żałować ;). Ps. Do sopockiej wystawy jest straaasznie mało czasu - ja już panikuję, bo Fuki mi się nie ustawia :evil_lol:.[/quote] To przyjeżdżaj, będzie nam raźniej :multi: Sajdi ma dni: raz daje się ładnie ustawić za to za nic nie chce iść innym razem pięknie chodzi, ale w statyce sie wierci :mad: Byle nie padało, moja królewna na mokrej trawie nawet łapy nie chce postawić :eviltong:
  19. [quote name='panienkabubu'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/41-2.jpg[/URL] uciszasz ją?:cool3:[/quote] Hahaha, jej nie trzeba, jak na baska przystało siedzi cicho :diabloti: [quote name='deer_1987']Witanko ;) Lubie do Was zagladac[/quote] Cieszymy się i lubimy kiedy nas odwiedzasz :Cool!: [quote name='Selenne'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/41-2.jpg[/URL] Palec mi wyrósł! XD[/quote] :evil_lol:
  20. Bobik model :) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/2d7e50f3.jpg[/url]
  21. ostatnie majowe fotki z wypadu na imprezkę za miastem :) jedziemy samochodem. Saidi nie szczególnie podoba się jazda, ale przynajmniej choroby lokomocyjnej nie ma. [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/41-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/42-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/43-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/44-1.jpg[/IMG] a jak sie zmęczy patrzeniem przez okno to ma jeszcze sporo kolan na których się można położyć [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/45.jpg[/IMG]
  22. [quote name='magda_drakkar']Już zaciskamy kciuki bardzo mocno! :cool3: :kciuki:[/quote] Dzieki, a Wy moze wybieracie się do Sopotu? [quote name='Izabela124.']Witanko A ja zcekam na ajkieś foteczki[/quote] a już się zastanawiałam czy jakieś wklejać :diabloti: ale skoro czekasz ....... to od następnej strony :p
  23. Ciekawe zdjęcie [url]http://img384.imageshack.us/img384/7625/dscf1703nc8.jpg[/url] takie artystyczne :)
  24. Jaką Żelcia ma linię :) [URL]http://img104.imageshack.us/img104/9807/resizeofimg4846sp1.jpg[/URL] :loveu: [url]http://img241.imageshack.us/img241/2035/resizeofimg4855axv2.jpg[/url] :loveu:
×
×
  • Create New...