[quote name='Kostek']
mimo wszystko radosc z pysia nie schodzi[/quote]
:) i prawidłowo!
Jordan to imię prawie tak samo piękne jak Mojżesz! :D
piękne pieski z Azylu mają piękne imiona!
oczywiscie piesc wystarczy ;)
na łąkach to nie... już lepiej w tym całym laboratorium :cool3:
(w biurze też ZDAJE SIĘ ;) kręcą...)
no ale! czas do domu się zbierać!
:hand:
[quote name='orpha']znaczy bedziesz poróbowala zapedzic mnie do roboty ???:lol!::mdrmed:[/quote]
a jak :diabloti:
albo - jak zaniedbasz dogo na rzecz pracy
to bede Ci z okna krzyczała, że dogo czeka...
[quote name='orpha']haaaaa !!!! tak myslałam !!!! :multi::multi:
a ja na Chocimsakiej urzeduje :D:D w Instytucie Hematologii :evil_lol:[/quote]
haha :evil_lol:
no, to ja wiem gdzie to nawet:eviltong:
przez okno mam widok na te okolice min. :)
ja urzeduje w nudnym biurze Puławska 14 ;) eeeh życie życie
[quote name='orpha']o matko i córko , ale sie porobilo chmury i wiatr , za pol godziny z pracy wyjde i pewnie lunie mi prosto na glowe a ja jak zawsze parasolki nie mam[/quote]
dokładnie mogłabym to samo napisać
ale skoro Ty to zrobiłaś ;)
to nie będę :P
o kurcze! :D ale wieści
powiedzcie jej, że sporo osób go pokochało już ;)
a Puszek - no no no, takie przygody :evil_lol:
uciekł do młodego Pokerka :D
a jak ma na imie? (nie pani, Puszek)