Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ej czekaj to może wyróżnić Lolę? :) ile to kosztuje? to przy okazji robienia nowego? pożebrzę u znajomych i rodziny ;)
  2. nigdy nie zapomnimy jaki byłeś dzielny...
  3. to już popularność :cool3:
  4. [quote name='Kostek'] mimo wszystko radosc z pysia nie schodzi[/quote] :) i prawidłowo! Jordan to imię prawie tak samo piękne jak Mojżesz! :D piękne pieski z Azylu mają piękne imiona!
  5. nic nie napiszę :(
  6. oczywiscie piesc wystarczy ;) na łąkach to nie... już lepiej w tym całym laboratorium :cool3: (w biurze też ZDAJE SIĘ ;) kręcą...) no ale! czas do domu się zbierać! :hand:
  7. [quote name='orpha']znaczy bedziesz poróbowala zapedzic mnie do roboty ???:lol!::mdrmed:[/quote] a jak :diabloti: albo - jak zaniedbasz dogo na rzecz pracy to bede Ci z okna krzyczała, że dogo czeka...
  8. nnoooooo! nieźle! :cool3: ja niestety nie mam fot w moim biurowym niewygodnym outficie :eviltong:
  9. [quote name='orpha']uwaga zaraz sie ujawnie w słuzbowym mundurku :D[/quote] bede Ci na dogo pisała, jak zobacze, ze sie ociagasz w pracy! :mad:
  10. [quote name='orpha']haaaaa !!!! tak myslałam !!!! :multi::multi: a ja na Chocimsakiej urzeduje :D:D w Instytucie Hematologii :evil_lol:[/quote] haha :evil_lol: no, to ja wiem gdzie to nawet:eviltong: przez okno mam widok na te okolice min. :) ja urzeduje w nudnym biurze Puławska 14 ;) eeeh życie życie
  11. mniej więcej jak kino Moskwa (co go juz nie ma) przy Puławskiej
  12. niech go trzymają z dala od psich lachonariów :evil_lol:
  13. [quote name='orpha']o matko i córko , ale sie porobilo chmury i wiatr , za pol godziny z pracy wyjde i pewnie lunie mi prosto na glowe a ja jak zawsze parasolki nie mam[/quote] dokładnie mogłabym to samo napisać ale skoro Ty to zrobiłaś ;) to nie będę :P
  14. Szpilka biedna sama Nera podnosi a on taki duzy! :-o
  15. o kurcze! :D ale wieści powiedzcie jej, że sporo osób go pokochało już ;) a Puszek - no no no, takie przygody :evil_lol: uciekł do młodego Pokerka :D a jak ma na imie? (nie pani, Puszek)
  16. szczesciara... :P ooh, to beda pieknie razem wygladac :)
  17. a jaki to psiak? :) no, mokotów rządzi... nie ma to jak słuchać odgłosów z Puławskiej cały dzień...
  18. jak mieli "problem" to musieli Skrzeciku, nie ma opcji, zeby Cie ktos nie pokochał
  19. [quote name='orpha']na mokotowie sie chmurzy :watpliwy::nonono2: [/quote] haha :) też jestem na mokotowie i też się chmurzy i zimno wieje ;)
  20. [quote name='orpha'] nie chce mi się pracowac , nie chce mi sie pracowac , nie chce mi sie pracować :mad:[/quote] noooooo :stop:
×
×
  • Create New...