Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ale to nie ja :P to od "was" jeszcze ;) chyba co przetrącony był...
  2. znalazłam jeszcze takie cuda: brr... tu nawet siebie "z twarzy" przypomina :evil_lol: łoooł wygląda jakby był sporawy :cool3: i ten dywan... a to takie małe wredne tylko...
  3. dziś go tak trzymałam :D i mi się przypomniało (też za wesoły nie był haha) to smutne: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/dscn5560gl5.jpg[/IMG]
  4. no sierota i smutas straszny! [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/9803/dscn6587cb7.jpg[/IMG] ale zawsze był śliczny
  5. [quote name='Charly']Genialnie byloby gdyby ktos taki sie znalazl, zaplacil choc troszke i wtedy kase mozna od razu zuzyc na innego psiaka. np. na niewidomego Stinka z mojego podpisu, ktory ma chore nerki i raka i zero kasy na odpwiednią karmę:([/quote] no... :( oooh, 106! szaleni Niemcy! :D super :multi:
  6. Saba :evil_lol: oh, ale bida w tym schronisku... zawsze myslałam, że ona ma długi włos :) (ale nie wiem dlaczego tak myślałam) eee, to zdjęcie jak skacze wymiata! :loveu: no i becine zdjęcie, na którym panie prezentują ząbki też cudowne...
  7. Szpilka dajesz fotę Sary (Sary?) czy co tam masz :P
  8. tak, bardzo dobrze, że Becia też zalinkowała, co ma :multi: dziś wieczór zwierzeń a teraz - maaaaaaaaaaaaaaaaaaatko! ale bym chciała :cool3: żeby Gacek i Dymek nie mogli bez siebie żyć normalnie ozłociłabym... i płakałabym ze szczęścia [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/993/dscn2419kq7.jpg[/IMG] oooooooh - jęk zazdrości :loveu: a Becia ma piękne złote psy! ja widzę, że tu każdy ma swoją ulubiona kolorystykę :D
  9. ale się Mobik zmienił... tak się fajnie to czyta! :multi:
  10. wet go nie określił tylko mnie zapytał :razz: ale na te 2-3 :) przytaknął...] myślę, że raczej 2 wolę stare - tak :) starsze psiaki są najlepsze młode wariaty to tylko udają nieżywych czołgistów
  11. Deyla jaka lśniąca :crazyeye: łooo fajny piesek... moim idolem jest Amiś ;) a Lusię już znam :D tzn. z widzenia :eviltong: też cudeńko oh, ale Dżeki fajny... :-(:-( ślicznotek!
  12. właśnie miałam pisać, że Neczka narzeka na twoją płeć, Dżek :P
  13. [QUOTE]co więcej jak się mu sunia podoba to pache jej wylizuje z wielkim zapałem ... nie pytaj jakie miny maja suczki :-D hehehehehehe[/QUOTE] ale bezczel :D hahaha Gacek też jest bezczelny nie rozumie, że kobiety wolą co innego... dlatego suczki preferują Dymka :evil_lol: [QUOTE] ...jak ja bym chciała znowu terierka ![/QUOTE] a co Ty, Neczka masz na składzie? ;)
  14. ahahah ekshibicjonista! :D piekny Guć, albiemu! miło poznać :loveu:
  15. Gacek sierota, ale jednak terierek, nie? :cool3: :) no ta fota trupia jest dobra ;) Gacek lubi to miejsce zawsze wpycha się pod te rośliny wczołguje właśnie :evil_lol: tam jest taki podmokły teren i on po prostu mi znika nagle w szuwarach
  16. to jest ostre: Dymek, co Ty żeś w nocy robił, chłopie?
  17. mówisz o tym zdjęciu zwłok człogisty? :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00882.jpg[/IMG] padnięty w trawie [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00881.jpg[/IMG]i i uciekający :crazyeye:
  18. ah, jeszcze takie! oraz: :cool3::cool3::cool3: a szaleniec Gacek nie mógł zakosztować pełnej wolności ;) więcej fot na gackowym wątku :) jest parę wspólnych
  19. na koniec była wielka ucieczka :crazyeye: ale Dym raczył na nas poczekać ;) po czym skoczył schłodzić się w paskudnej sadzawce :-o próba wyciągnięcia nie powiodła się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. i dalej: ;) tu już widać, że samopas były już zwłoki Gacka (na jego wątku): a teraz zwłoki Dymka::evil_lol:
  21. uwaga uwaga! świeże fotografie :eviltong: byliśmy dziś na wycieczce i Dymek hasał radośnie luzem proszę bardzo: zbliżenie na nowe cięcie :cool3: (siostra dwa dni siedziała nad nim) tak, tak - tam gdzieś jest Dym :p robiliśmy przystanki dla Dymcia ale on wcale odpoczywać nie chciał ;) :cool3:
  22. aaaaa i jeszcze fotka z dżungli! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00793.jpg[/IMG] i następna: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00791.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00848.jpg[/IMG] jeszcze wspólny odpoczynek :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00851.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00877.jpg[/IMG] no i powrót :) Dym samopas idzie ;) może Gacek mu pozazdrości i uspokoi się :razz:
  24. no! :mad: a oto dzisiejsze spacerowe fotki z wycieczki co prawda Gacek na nich nie śpi w i ogóle daleki jest od tego, więc ciężko go złapać (co innego Dym) ale też są słodkie ;) - jakoś telefonowa... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00844.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00840.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00831.jpg[/IMG] hihihi zwłoki Gacka [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00854.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00853.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00849.jpg[/IMG] niestety nie spuszczamy jeszcze Gacka :-(, bo ostatnio szaleje wyjątkowo :P ale będziemy zaczynać próbować szczególnie z dala od samochodów :cool3: ostatnio Gacek zakręcił się i zerwał z obroży ku naszemu zdziwieniu okrążył tylko nasz blok (omijając wszystko, co się rusza i parking) po czym wrócił pod klatkę ;) to i tak było straszne... ale dobrze wiedzieć, że nie leci przed siebie jak głupek ostatni...
  25. Czarek nie chce być już sam!
×
×
  • Create New...