-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
współczuję Panu Jeżowi! ;) -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej... :) no to ja nie skaczę, ale bardzo mi trudno :X -
Kochany Rudzielec po 4 latach w schronie znalazł dom :-)
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images23.fotosik.pl/166/185febcfd2ceb61c.jpg[/IMG] hihi :) Rudy, szukaj domku! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lol już chyba śpi :) Gacek na pewno reszta rodziny raczej też z Dymkiem włącznie ja też idę... papa! :D -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neczka']Bo szorstkie Gacki szybko wysychają....... [SIZE=1][COLOR=SandyBrown]...kiedyś się tam do Warszawy przejadę i podrzucę Gaculi jakąś mychę, coby się miał w czym wytarzać i będą foty[/COLOR][/SIZE][/quote] no, szczególnie jak je kochana pani jeszcze ręczniczkiem wytrze ;) [SIZE=1][COLOR=DarkOrange]ale jesteś zła :P ale jasne! zapraszamy! Ciebie, psiaki i zdechłą mysz![/COLOR][/SIZE] -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
:D o matko :D a gdzie wypatrzyli? :) byłoby super, gdyby zabrali Skrzacika! :loveu: trzymam kciuki żeby to był dobry domek... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dobrze ;) miałam wlasnie mowic, ze tak zrobie nastepnym razem teraz mialam pecha, bo to sie stalo juz na tym wieczornym spacerze ;) wiec swiatło też nie to... plus zjedzony aparat :diabloti: no i gacek szybko schnie... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
tak :loveu: każdy w inną stronę :D no i widać niezadowolenie na pyszczku ;) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
e, już nie widać, że mokry :( trochę przesechł... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00892-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00893-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00895-2.jpg[/IMG] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Słuchajcie, ale Żuczek był tam, w tym Metrze, całkiem za darmo . Po prostu dodaliśmy go na ich portal , a oni chyba losowo wybierają ogłoszenia które drukują JEDNORAZOWO, nie trzeba płacić za żadną kampanię .[/quote] dziwna sprawa... trzeba w takim razie spróbować! mi ta baba tam wysłała ofertę jakbym była firmą dowiem się czy można jednorazowo - czy tam ileś razy - i ile to :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
haha, no właśnie Gacek tak biegał biegał w kółko radośnie aż dopadł Dymcia i skoczyły na siebie Gacek z radością :P a Dym z zębami ;) skończyło się tak, że zaraz od siebie odskoczyli ;) więc spięcia nie było. na koniec spaceru Gacek wytarzał się w jakiejś zdechłej myszy :-o co zdarzyło mu się po raz pierwszy więc od razu wrzuciłam go do wanny :P baaaardzo był niepocieszony ale wszystkie upokorzenia związane z myciem przyjął bez cienia sprzeciwu i wygląda teraz śmiesznie :evil_lol: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję! :D i że tak szybko! Neczka, zawstydzasz mnie :oops: tą miłością to teraz hopać Zenka mi tam! :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o ile zdałam egzamin ;) z wątkowania - to nieźle :) właśnie btw - [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10572979#post10572979[/url] no chłopaki na spacerze się dogadują :D Dym próbuje trochę Gacka szkolić - jak Gacek robi coś głupiego to Dymek zaraz warczy :razz: dziś rozbawiony Gacek próbował się bawić z Dymem :eviltong::eviltong::eviltong: ale ten go zaraz uspokoił :D hehe a Gacek momentalnie przypomniał sobie, że to przecież Dym... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no, jestem :) Mała wcale nie chciała z nami jechać, trochę się stresowała :( bała się w metrze bardzo ale już lepiej oczka chyba wyglądają lepiej :) tak mi sie zdaje... wciąż trochę takie duże, ale w sumie nie takie straszne jakby miały zaraz popękać... w domu rzuciła się od razu do miski z żarciem chłopaków hmm... czy ona dziś jadła? :roll: serio, wyglądało to przerażająco a jak próbowałam ją dotknąć to pokazała ząbki -
na pewno będzie...
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
i fotografie wspólne: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00946.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00947.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00945.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00949.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00948.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00959.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00958.jpg[/IMG] oraz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00957.jpg[/IMG] Dym - złodziej nór jak zawsze więcej fot na [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107219&page=90"]wątku Dymka![/URL][/B] -
chłopaki dziękują :D i od razu zapodaję ich nowe foty :cool3: ulubione zajęcie Dymcia: Gacek znalazł norę, w której siedział więc Dym nie mógł przejść obok tego obojętnie... :diabloti: no, jak szczeniak... ;) a na koniec Dym postanowił uwalić się w samym środku kałuży :crazyeye: niestety nie udało mi się uchwycić momentu, w którym leżał w niej, pił i patrzył na nas wzrokiem mówiącym - no co? a tak Dym czeka na swoją panią pod sklepem: no, gdzie ona polazła...
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no, a teraz Gacenty: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00928.jpg[/IMG] na spacerku znalazł sobie przytulną i chłodną dziurę w ziemi :p [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00903.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00907.jpg[/IMG] jak to mówią - ciasna, ale własna czy coś [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00908aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00909.jpg[/IMG] ah, te terierkowe zabawy :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00941.jpg[/IMG] już bym chciała zdjąć mu to homonto :P [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00936.jpg[/IMG] a to urocza zabawa Gacka :) chyba też by chciała wejść do JEGO nory ;) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00937.jpg[/IMG] ale Gacek nieuprzejmy :razz: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no nie, a ja sie napracowałam i wszystko na wątek dyskusyjny o slepkach ładnie wrzuciłam :D jak Pan Bóg (i Charly) przykazał...