-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
hop, Dżek! -
i z rana Czarek skacze, bo na pewno gdzieś czai się domek!
-
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to pamiętaj :) jak będziesz to zapytaj czy mu to coś by dało jakby brał ;) -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mariolka, ja mam w domu jeszcze po Mojżeszku :( takie lekarstwo ziołowe - nie szkodzi na nic Inflamex się nazywa, możesz poczytać :) jakby coś to mój Dymek nie potrzebuje jeszcze ;) ma 10 lat, ale daje rade bardzo dobrze dostaliśmy to jak Mojżesz przestał chodzić zamiast zalecenia badań neurologicznych :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: głupia baba wet dała nam to.... :razz: kur&^$%... nawet psa nie chciała zobaczyć........ mi dawała zastrzyki, zebym mu podawała (nie widząc psa!) no nieważne :(:(:(:( on brał centymetr dziennie - ważył 26 kg może Rafi coś bierze - nie wiem :) ale jakby coś to no problemo - jest jego -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:calus: super, Charly! -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
skaczemy :multi: -
[quote name='Charly']Juz wstawiam sytaucja Czarusia coby bylo dla czytających przejrzyscie jest taka, ze....czeka na dom w schronisku;) Edit: Orpha są na pierwszej. Ale wiem ze on jeszcze chyba inne mial..Mru Ty mu robiłas jakies? acha- na adopcjach org jeszcze ma[/quote] robiam, ale mog bz juz nieaktualne :roll: sprawdze potem a jak je znajde na watku to tu wkleje
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']z tymże Lola musi chyba tam co najmniej 10 dni zostać... tyle chyba jest między operacją a czymś tam, ja dokładnie nie wiem, mru myślę się bardziej orientuje. [/quote] kurcze, nie obczaiłam tego momentu :( ale na pewno tam po operacji musi się jeszcze pokazać 10 dni to pewnie by mogła u mnie zostać ;) jakoś by to było ja we wrześniu wyjadę pewnie na tydzien - ale nie wiem jeszcze kiedy... :shake: ale dobrze RM mowi ze trzeba G zapytać o nazwę a potem B ile u niego dla psa, któremu się pomaga z dobrej woli no kurde, może okaże serce facet no... ;/ -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no ja wiem lekarz musi obejrzec psa jak nie bardzo wiadomo o co chodzi ale moze garncarza zapytac jak to sie nazywa i juz? moze zrozumie? nie wiem :( troche wiecie, szkoda kasy na takie wozenie sie i ogladanie :P RM - juz chyba musimy to tam u Was zalatwic moze wlasnie jak mowilas, jakichs wolontariuszy dorwac lece do domu -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no wlasnie :shake: troche jawnie nie fair jakby.. tzn ja rozumiem, ze u mnie w warszawie weci chca "zobaczyc" zwierze przy kazdym powiewie wiatru i brac za to sto dolarów ale kurcze... widzi facet, ze ze schroniska psiak i co? zamiast skontaktowac sie z G czy RM kazac powiedziec G zeby ten sie odezwał (juz jak taki len z niego) to on... [B] przeciez diagnoza jest ustalona tu czy tam - ale JEST serio nie trzeba psa wozić i oglądać już :cool3: [/B] widac, ze pazerny ;) [B] jaskrę to ona miała pare lat temu i dlatego jest ślepa i nie ma jaskry tylko duze cisnienie w oczach i tyle[/B] czy on serio nie rozumie czy zgrywa nieogarniętego... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
cholera... :razz: że tak powiem... [QUOTE]Ja zresztą nie mogłam mu powiedzieć, żeby się konsultował z G :smile:[/QUOTE] wiem :) też bym tego nie powiedziała ;) to by trzeba było G poprosić czy coś ;/ nie wiem przedstawić mu sytuację jakoś go podejść (tego B. - nie G ;)) ale znów kto miałby to zrobić... -
oooh :) ale słodko, jeśli tu jesteś Kamilo, to odezwij się ;) Czarkowi przyda się każda ciotka!!! Chaly - ludzie nie maja wyobraźni... żeby nie swojego psa targać za łeb :eviltong: nie boją się? że już nie powiem, że żaden pies tego nie lubi... a ta sobie widowisko robi :mad:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
niby wszystko rozumiem, ale mógłby się ze swoim serdecznym przyjacielem dogadać (a nawet pogadać z nim 3 minuty) zamiast 50 zł brac od psa, który nie ma kasy, bo jest bezpański (+ przecież Wy musicie go tam zawieźć jeszcze dodatkowy raz) nie? a może ja za dużo wymagam... :roll: Charly? -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
ooooh :) zwiedza świat - cudownie! -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
to ja daje spokój :) i podnosze czarnuszka! -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
mój Ty piekny, czas na popołudniowy spacer! :cool3: -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Talcott okazała się byc człowiekiem :-o -
aż z USA ja wiozł? ;)
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
jak wzbudza dyskusję tzn, że jest :cool3: -
ja jej zazdroszczę :eviltong:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
aaaaah, no tak :) fajno, że Mycha nas odwiedziła ;) też mam nadzieje, że ten pan doktor ulituje sie nad Lolem i strzeli jaką zniżkę :razz: -
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
mru replied to kikou's topic in Już w nowym domu
tytuł jest dobry :) nikt nie chce żeby jakikolwiek psiak chorował! -
no! jak orpha robi ogłoszenia to od razu się ktoś zgłasza :D:D:D:D:D :multi::multi::multi: