Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. i z rana Czarek skacze, bo na pewno gdzieś czai się domek!
  2. staruszki są super fajne :):):) straszne, ze muszą tak umierać same... przecież na to nie zasługują
  3. to pamiętaj :) jak będziesz to zapytaj czy mu to coś by dało jakby brał ;)
  4. mariolka, ja mam w domu jeszcze po Mojżeszku :( takie lekarstwo ziołowe - nie szkodzi na nic Inflamex się nazywa, możesz poczytać :) jakby coś to mój Dymek nie potrzebuje jeszcze ;) ma 10 lat, ale daje rade bardzo dobrze dostaliśmy to jak Mojżesz przestał chodzić zamiast zalecenia badań neurologicznych :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: głupia baba wet dała nam to.... :razz: kur&^$%... nawet psa nie chciała zobaczyć........ mi dawała zastrzyki, zebym mu podawała (nie widząc psa!) no nieważne :(:(:(:( on brał centymetr dziennie - ważył 26 kg może Rafi coś bierze - nie wiem :) ale jakby coś to no problemo - jest jego
  5. [quote name='Charly']Juz wstawiam sytaucja Czarusia coby bylo dla czytających przejrzyscie jest taka, ze....czeka na dom w schronisku;) Edit: Orpha są na pierwszej. Ale wiem ze on jeszcze chyba inne mial..Mru Ty mu robiłas jakies? acha- na adopcjach org jeszcze ma[/quote] robiam, ale mog bz juz nieaktualne :roll: sprawdze potem a jak je znajde na watku to tu wkleje
  6. [quote name='Rodzice Maciusia :)']z tymże Lola musi chyba tam co najmniej 10 dni zostać... tyle chyba jest między operacją a czymś tam, ja dokładnie nie wiem, mru myślę się bardziej orientuje. [/quote] kurcze, nie obczaiłam tego momentu :( ale na pewno tam po operacji musi się jeszcze pokazać 10 dni to pewnie by mogła u mnie zostać ;) jakoś by to było ja we wrześniu wyjadę pewnie na tydzien - ale nie wiem jeszcze kiedy... :shake: ale dobrze RM mowi ze trzeba G zapytać o nazwę a potem B ile u niego dla psa, któremu się pomaga z dobrej woli no kurde, może okaże serce facet no... ;/
  7. no ja wiem lekarz musi obejrzec psa jak nie bardzo wiadomo o co chodzi ale moze garncarza zapytac jak to sie nazywa i juz? moze zrozumie? nie wiem :( troche wiecie, szkoda kasy na takie wozenie sie i ogladanie :P RM - juz chyba musimy to tam u Was zalatwic moze wlasnie jak mowilas, jakichs wolontariuszy dorwac lece do domu
  8. no wlasnie :shake: troche jawnie nie fair jakby.. tzn ja rozumiem, ze u mnie w warszawie weci chca "zobaczyc" zwierze przy kazdym powiewie wiatru i brac za to sto dolarów ale kurcze... widzi facet, ze ze schroniska psiak i co? zamiast skontaktowac sie z G czy RM kazac powiedziec G zeby ten sie odezwał (juz jak taki len z niego) to on... [B] przeciez diagnoza jest ustalona tu czy tam - ale JEST serio nie trzeba psa wozić i oglądać już :cool3: [/B] widac, ze pazerny ;) [B] jaskrę to ona miała pare lat temu i dlatego jest ślepa i nie ma jaskry tylko duze cisnienie w oczach i tyle[/B] czy on serio nie rozumie czy zgrywa nieogarniętego...
  9. cholera... :razz: że tak powiem... [QUOTE]Ja zresztą nie mogłam mu powiedzieć, żeby się konsultował z G :smile:[/QUOTE] wiem :) też bym tego nie powiedziała ;) to by trzeba było G poprosić czy coś ;/ nie wiem przedstawić mu sytuację jakoś go podejść (tego B. - nie G ;)) ale znów kto miałby to zrobić...
  10. oooh :) ale słodko, jeśli tu jesteś Kamilo, to odezwij się ;) Czarkowi przyda się każda ciotka!!! Chaly - ludzie nie maja wyobraźni... żeby nie swojego psa targać za łeb :eviltong: nie boją się? że już nie powiem, że żaden pies tego nie lubi... a ta sobie widowisko robi :mad:
  11. niby wszystko rozumiem, ale mógłby się ze swoim serdecznym przyjacielem dogadać (a nawet pogadać z nim 3 minuty) zamiast 50 zł brac od psa, który nie ma kasy, bo jest bezpański (+ przecież Wy musicie go tam zawieźć jeszcze dodatkowy raz) nie? a może ja za dużo wymagam... :roll: Charly?
  12. ooooh :) zwiedza świat - cudownie!
  13. to ja daje spokój :) i podnosze czarnuszka!
  14. mój Ty piekny, czas na popołudniowy spacer! :cool3:
  15. Talcott okazała się byc człowiekiem :-o
  16. aż z USA ja wiozł? ;)
  17. jak wzbudza dyskusję tzn, że jest :cool3:
  18. ja jej zazdroszczę :eviltong:
  19. aaaaah, no tak :) fajno, że Mycha nas odwiedziła ;) też mam nadzieje, że ten pan doktor ulituje sie nad Lolem i strzeli jaką zniżkę :razz:
  20. tytuł jest dobry :) nikt nie chce żeby jakikolwiek psiak chorował!
  21. no! jak orpha robi ogłoszenia to od razu się ktoś zgłasza :D:D:D:D:D :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...