Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no to świetny musi być :D wygląda mrocznie :D a kochany... ciekawe kurcze czemu do schronu trafił biedak Charly jutro powinna się ogarnąć i zaktualizować wątek "ślepków" :)
  2. doczekaj, doczekaj - jeszcze się nam przydasz :eviltong:
  3. no ja na pewno też :) martwi mnie ten duży guzek... ale cieszę się, że zaczęła machać ogonkiem i że sama do Ciebie przyszła... coś puściło :) trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno...!
  4. to już wiadomo? ;) tzn. już będzie wiadomo rano? :) niech albiemu nam wszystko opowie!
  5. mru zaniedbała Bazylego :-o a fe! Bazyliszku hop hop! fajny banerek! :D:D ale siekowie sie nie mieści :( edit: to ode mnie jeszcze Bazyli dostanie :) * no i taki dla siekowy, żeby się jej zmieścił ;)
  6. tak tak :) czekamy!
  7. czyli jednak raczej po wypadku... biedactwo. no, ma szczęście, że trafiła do Ciebie... dziękujemy bardzo bardzo! można myśleć o operacji? :) łał... trzymam kciuki, żeby jednak nie rzucił :roll:
  8. ej myślałam, że ze mną w hordzie poklikasz :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. [quote name='Charly'] [SIZE=1][COLOR=silver](oomkin)[/COLOR][/SIZE][/quote] :evil_lol: ej nie no, jakby w Warszawie znalazł dom to by dopiero było :D a Ty Charly dokąd się niby wybierasz? ;)
  10. siur :D :cool3:
  11. nie tam, co Ty :) w pracy mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: w poniedziałek drukuję... :eviltong:
  12. [quote name='halcia']Ja właśnie przeżyłam szok widząc jej czołganie.To tak jakby przemieszczac się nie chcąc byc widoczna......[/quote] ojej :( oby jej to szybko minęło ja myślałam, że ona taka fizycznie... a jeśli to psychiczne to boże... co ten piesek musi przezywać :( u JoSi na pewno to jej minie. na pewno. macha ogonkiem?
  13. [CENTER][B][SIZE=3]szukamy domku dla Czarka! [/SIZE] [/B][/CENTER]
  14. :) czyli na razie zestresowana matko, żeby się czołgać :( kochana bida... tak, to najwyższy czas był dla niej! ciekawe co wet powie... tak, trzymam tez kciuki żeby to nie było nic poważniejszego :) no i żeby Barbi stanęła na nóżki już...
  15. no :eviltong: nie... ale serio, mało kto odwiedza Perełkę a jej tymczasowa pani jest bardzo zmęczona i ma męża w szpitalu... szukamy dobrego domku odpowiedzialnego, takiego dogo-domku...
  16. jestem bardzo ciekawa, bo to tak nagle przyszło... pozwolę sobie zaoffować... proszę Was o pomoc w poszukiwaniu mądrego domku i wsparcia dla tymczasowego...
  17. a ja Ci elmiro zaoffuję :P ale z pozdrowieniami dla Chapa! i reszty ;) i męża co go nie lubi... :P pozwolę sobie prosić Was o pomoc... w poszukiwaniu mądrego domku i wsparcia dla tymczasowego...
  18. hej, jako założycielka wątku pozwolę sobie prosić Was o pomoc... w poszukiwaniu mądrego domku i wsparcia dla tymczasowego... [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118066"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Perelka/6fc10dae218edf17-1-1.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. hej, jako założycielka wątku pozwolę sobie prosić Was o pomoc... w poszukiwaniu mądrego domku i wsparcia dla tymczasowego... [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118066"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Perelka/6fc10dae218edf17-1-1.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. co u Nera? jej, biedaczek :(
×
×
  • Create New...