-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
malutka sunia. brud, tułaczka, poród - a teraz? własny dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tego nie wiem :) nie naciskam, ciesze sie chociaż z tego Dt :) -
malutka sunia. brud, tułaczka, poród - a teraz? własny dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jednak sterylka w środę - miała być już, ale po dokładnym obejrzeniu weci stwierdzili, że za wcześnie.... , a w sobotę Linka jedzie na DT...! :) pani już u niej nawet była ją odwiedzić...! -
[CENTER][B]pamiętacie może Shreka?[/B] [IMG]http://www.ratujzwierzeta.pl/wp-content/uploads/2011/02/IMG_0468.jpg[/IMG] z jego zdrowiem jest już ponoć lepiej, jego pan wydał ostatnie grosze na leczenie... jest to bardzo biedny pan, zdaje się ze mieszka gdzieś w pustostanie, ale Shrek to śpi z nim w łóżku :) pan zbierał puszki, żeby mieć na leczenie... Shrekowi trzeba jeszcze usunąć guz, co za tym idzie musi zostać wykastrowany [B]koszt zabiegu to jakieś 400 złotych...[/B] pana nie stać. zostaliśmy poproszeni o zbieranie na zabieg, zgodziliśmy się. [B]zabieg ma zostać przeprowadzony a my no cóż - zbieramy![/B] [B][URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4863[/URL][/B] my zbieramy także rzeczy dla pana i Shreka - wiecie, nie chcemy dawać Panu śmieci niepotrzebnych, ale Pan się ucieszył z takiej propozycji. my przekażemy mu jakieś suche produkty spożywcze jak ryże, makarony ; jakieś puszki dla psiaka, suche żarcie.... mamy tez jakieś posłanko (no ale Shrek śpi w łóżku to nie wiem czy pan zechce wziąć:)) - jesteśmy to w stanie dowieźć z Wwy. przychodzi wam coś do łowy? może jakaś pościel, kołdra... dajcie znać, nas teraz i tak nie ma przez 2 dni w warszawie więc zajrzę w środę zobaczyć co wymyśliliście ;) piszcie na maila jakby coś: [B][email protected][/B] [/CENTER]
-
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale Was nie będzie gryzł tylko ew. linkę czy smycz, bo nie zna i może chcieć sie uwolnić :) generalnie dużo fajnego jedzenia z ręki teraz i gadać dużo do niego no i wiadomo :) dać chwilę. my chętnie do niego wpadniemy zobaczyć jak się zachowuje i jak pomóc, tylko jutro-pojutrze jesteśmy poza Warszawą. -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no z linką dobry pomysł. tylko może gryźć, patrz żeby nie przegryzł Ci :) -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no z linką dobry pomysł. tylko może gryźć, patrz żeby nie przegryzł Ci :) -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro jeszcze może bać się smyczy i spacerów. być może będzie potrzebował paru dni lub tygodni, my jesteśmy gotowi podjechać do niego jak będzie u tanitki np. pomóc coś może popracować z nim? -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
była jeszcze koosiek i Awit z mężem a z nami jeszcze paulina78 :) i każdy się przydał! -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
mysle, ze za wcześnie dla niej jeszcze -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
mru replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
to co, nie zabierać we wtorek Kubusia? :) -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a weź :P to on nas przegonił! -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie, dostał na swoją wagę. nie, nie zasnął na amen, ale nie miał siły już się rzucać i dusić na pętli. ani nas gryźć ;) no i super, że od razu strzyżenie miał, strasznie jest zaniedbany. -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze :) -
Staruszek Szaruś [*] odszedł za TM. Żegnaj kochany przyjacielu.
mru replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my :) - sztuk 2 lub 3. około 12, bo jeszcze chcemy po klatkę do Azylu skoczyć. -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
mru replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
na prośbę Abry wrzuciłam Jogusia na naszą stronkę i na dniach zajmę się rozgłaszaniem. Ponieważ ludzie odwiedzający naszą stronkę chętniej wpłacają na nasze subkonto - podałam właśnie je. wszystkie wpłaty będę wklejała na wątek i potem wyślę je na konto fundacji Zwierzaki w Potrzebie. trzymam za maluszka kciuki... [url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4844[/url] może przy okazji ktoś maluszka tam wypatrzy:) -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
dodałam zdjęcie Plastusia, dzieki Kasiu [url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4806[/url] rozsyłam, zrobię też event na FB. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
Kasia, my możemy. jako Viva!. wrzucę ją na stronkę, znaczy już wrzuciłam - napisałam tekst. tylko zanim zacznę rozgłaszać potrzebuję zdjęć martwego Plastusia. [url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4806[/url] -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
wiecie nawet byłam wczoraj pod tym lidlem po drodze na łapankę, ale psa nie było na pewno... -
tak, do Beaty. dam znać :) Benio to nasz podopiecznym u Beaty siedzi: http://www.dogomania.pl/threads/199441-%E2%80%9Emy%C5%9Bmy-go-ju%C5%BC-ganiali-bo-on-nas-wk***wia%E2%80%9D-%E2%80%93-zastraszony-Benio-szuka-swojego-domu%E2%80%A6\ o nie lubi psów inaczej, on je lubi tylko szczerzy się najpierw. na wsi, skąd go zabraliśmy włóczył się z trzema innymi psami, spał z nimi. tylko jednego zabił TIR a drugiego ktoś zabrał. ja spróbuje ich spróbować razem dać, żeby im było weselej.
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
no i jak tam ona? -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
pewnie SM w ogóle nie przyjechała... :/ albo im się nie chciało nic więcej zrobić, nie wiem. twierdzili, ze zgłoszenia nie było... dziś go zabrali. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia mierzejewska']Czy można jakoś wymusić na władzach miasta założenie schroniska, czipowanie, sterylizację zwierząt?[/QUOTE] to długa droga :( na razie obiecaliśmy przysłać do urzędu ulotki i plakaty informujące o sterylizacjach, uświadamiające problem... pan z referatu rozwoju gospodarki (? - czy jakoś) powiedział, że zajmą się dystrybucją (był żywo zainteresowany...), ale nie wiem czy to nie tylko takie gadanie. anyway problem mają faktycznie duży... kasia, wyślesz mi fotki co dziś je zrobiłaś telefonem? [email][email protected][/email] -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
SM w Pułtusku przyznała, że psów jest MASA i około 30 czeka na odłowienie przez "hycla"... także niewesoło naprawdę, bo co się potem z nimi dzieje to kolejna sprawa prawda? także jeśli jest szansa choć jednego zabrać to super... to dla niego życie. sunia prawie nie uciekała. zastaliśmy ją leżącą pod krzakiem przy kupce iglastych gałęzi - leżała się i trzęsła strasznie, ledwo podniosła głowę jak podchodziłam, jeść nie chciała. jak już byłam bardzo blisko to zauważyłam, że spod gałęzi wystają łapki... inne łapki, inny kolor, większe... to były łapki towarzysza suni. odgarnęłam gałęzie i zobaczyłam jego oczka. sunia leżała tak wtulając się w jego ciało, straszne. myślę, że będą z nie psy. fajnie, że jest z Tarą - to miła i podobna do tamtego psiaka sunia, na pewno będzie dobrą terapeutką. teraz byle pieniądze zebrać... koniecznie sterylkę trzeba szybko zrobić, brzuch wygląda średnio ciekawie... -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mru replied to a topic in Już w nowym domu
ja wiem, była dziś sunia w tym miejscu gdzie psiak umarł :( nie było jej rano, była po południu... my jedziemy w dzień.