Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. o dzięki wielkie :) super!
  2. jutro (dziś...) rano Czarny przyjedzie do hotelu... potrzebujemy pomocy :( [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/wysz/P1020654.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/wysz/czarny.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/wysz/P1020651.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/wysz/P1020656.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/wysz/P1020650.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. [LEFT][B]zbieramy pieniążki na sterylkę jednej jamnikowatej suni ze wsi pod Mińskiem...[/B] sunia ma kochającą biedną panią, której na zabieg nie stać a suka oczywiście lata po wsi... tak sobie pomyślałam, ze Wam podeślę link: [/LEFT] [CENTER][URL]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4952[/URL] [IMG]http://www.ratujzwierzeta.pl/wp-content/uploads/2011/02/suczka-majka-2.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. złapane: [B]podpalany[/B] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/celestynow/IMG_4157.jpg[/IMG] [/CENTER] i [B]łaciaty[/B] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/celestynow/IMG_4154.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]został czarnuszek[/B] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/celestynow/IMG_4104.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/celestynow/IMG_4105.jpg[/IMG] [/CENTER] dziś w Celestynowie można się było poczuć jak w zakopanem :/ z jednej strony mnóstwo turystów w kuligu z dzwoneczkami i facet w dresie zaciągający po góralsku biednym koniom do uszu a 100m dalej mała suka na łańcuchy gwałcona przez jakieś 7 burkó
  5. jesli będzie jechał to pewnie:)
  6. on nie moze brać nic żeby nie obciążać łapki :( a we wtorek wet powie, co dalej... już niedaleko:)
  7. ten nawet nie taki dziki jak sie okazuje :) tylko nieufny, ale podejdzie
  8. już przeciwbólowy nie działa :(
  9. [quote name='Paulina78']Generalnie się szykuję[/QUOTE] Ty się tam zbieraj :) wcześniej idź spać :P no zaraz jeszcze się umawiam z Abrą, wczoraj mówiły że jadą a wieziemy potem my o hotelu
  10. a, już jestem i widzę, że niedziela aktualna, super :) my będziemy we dwójkę lub trójkę plus może Paulina wpadnie, Abra i Sbd - to już jakaś ekipa :)
  11. koosiek, ja muszę lecieć teraz do roboty - czy możemy umówić się (znaczy nie z Toba, bo chyba nie mozesz) na łapanie celestynowiczów jutro około 12?
  12. my możemy szkoleniowo pomóc z suką Rolanda, if needed
  13. bardzo dobrze :) dziś jadę do przytuliska spotkać się z Państwem, którzy chcą wziąć ją na tymczas - trzymajcie kciuki!
  14. kurcze może ja mu chociaż karmę kupie, chciałabym jakoś pomóc a nie wiem jak... robicie jakąś zbiórkę u siebie na stronie? mogłabym wrzucić do siebie z Waszym nr konta :) jezu a co z rudym Minorem kolegą Szarusia?
  15. jedziemy jedziemy :) dogadam się z koosiek to zadzwonię do Ciebie!
  16. dzięki :):):) ja lece spać, bo mnie szef jutro na 10 wzywa do biura :(
  17. we wtorek konsultacja, jeszcze nie wiem czy z samym zdjęciem czy z Michem :) dam znać, na razie musi trochę boleć, żeby na niej nie chodził. wetki jak oglądały, i macały nogę to ani nie była bardzo ciepła ani Michu nie reagował, jakby to był ogromny ból, także źle nie jest... mam nadzieje... Michu na stronce: [url]http://www.ratujzwierzeta.pl/?p=4921[/url]
  18. a na tym zdjęciu też Gacusia grzbiet :)
  19. no, to prawda. Michu chciały swojego człowieka :) lubi panów, kobietami też nie pogardzi, do Pauliny ogonem macha :) w ogóle kochany jest taki poczciwy...
  20. tu widać łapkę w górze... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4068.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4069.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4070.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4087.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4092.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. [B]1 marca 2011 roku [/B] Michu niestety [B]nie mógł zostać poddany zabiegowi zabiegowi [/B]- po pierwsze: zbadano mu serce i nie nadaje się ono do narkozy. Michu ma tzw. „lazy heart”, czyli wolno bijące serduszko… po drugie: zrobiono nowe zdjęcia RTG i okazało się, że kość jest już za bardzo zrośnięta… Michowa noga sama sobie wykształciła wokół złamania stałą stabilną „obudowę”. [B]nóżka Micha została ponownie usztywnion[/B]a – za kilka tygodni zrobimy zdjęcia RTG i zobaczymy jak się ma złamanie. Dziękujemy za wszelkie wpłaty na Micha – [B]wpłynęło około 800 złotych![/B] :) 400 zł. wydaliśmy dotychczasowo na leczenie Micha i dzisiejsze badania serca (dziś zrobiono mu trzy zdjęcia RTG: jedno klaty piersiowej (serce) i dwa nóżki), resztę wydamy na dalsze leczenie nóżki, rehabilitację i diagnozę oraz leczenie lub zaleczanie wady michowego serduszka! [CENTER][B]BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WPŁATY NA MISZKĘ!!![/B] [B]* [/B][/CENTER] [B]24 lutego 2011 roku [/B][CENTER][B][SIZE=4]NÓŻKĘ MICHA DA SIĘ URATOWAĆ![/SIZE][/B] Michu mimo wieku (jakieś 10 lat) [B]jest bardzo dzielny[/B] - [B]istnieje duża szansa na przywrócenie mu sprawności na starość i oszczędzenia mu bólu związanego z dysplazją stawów w przyszłości![/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]ZABIEG WYCENIONO na razie na 1 000 zł![/B][/COLOR][/SIZE] [B]zabieg nie może czekać![/B] [SIZE=4][B]*** PROSIMY O POMOC![/B][/SIZE] [SIZE=4][B]***[/B][/SIZE] [COLOR=red][B]nasz nr konta:[/B][/COLOR] [U][SIZE=4][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/SIZE][/U] [SIZE=4]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/SIZE] [SIZE=4] tytułem:[COLOR=red] [U][B]dla Micha[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4535.jpg[/IMG] * [/CENTER] [B]Michu został namierzony wczoraj pod sklepem z pralkami w Otwocku.[/B] koleżanka, która się nim zainteresowała zaczęła pytać okolicznych - tak, psa znają. nie, nie ma domu. [B]z rok już jak sam na ulicy mieszka.[/B] kiedyś dokarmiał go jakiś stróż, ale poszedł na emeryturę a psa zostawił... Michu zupełnie nie robił sobie nic z jeżdżących po ulicy samochodów, tak więc [B]ponad miesiąc temu któryś go uderzył, połamał mu nogę i odjechał.[/B] Ludzie zapytani kiedy mogło dojść do złamania mówili: "pani, od dwóch dni tak kuleje..." - [B]od dwóch dni?[/B] Michu ma [B]złamanie z przemieszczeniem[/B], kości na siebie zaszły, zaczęły się zrastać... to złamanie ma więcej niż 4 tygodnie! [B]łapa cały czas bardzo boli! [/B]czy da się ją uratować? nie wiadomo... [CENTER] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4045.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4049.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4058.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/michu/IMG_4047.jpg[/IMG] Michu to super pies :) spory (jakieś 30kg) i bardzo sympatyczny, trochę jeszcze nieprzystosowany do życia w mieście :) ale radzi sobie świetnie! [B]Micho[COLOR=black]wi trafił się super domowy DT :) [/COLOR][/B][COLOR=black]zbieramy na niego pieniążki![/COLOR][B][COLOR=red] miesięczny koszt to jakieś 450 zł. z karmą[/COLOR] nie wiadomo co będzie z nogą Micha...[/B] - jesteśmy w trakcie konsultowania go z ortopedami. [B]dlatego [COLOR=red]zbieramy też na ew. osteosyntezę czy inny zabieg, który mógłby pomóc łapce Micha..[/COLOR][/B] [/CENTER]
  22. może nie pierwszy, ale jest :)
  23. o, jestes :) Michowi dziś wątek założę jakoś w nocy pewnie a tego zabieramy w weekend do hotelu... tylko za co? nie mam pojęcia...
  24. właśnie, niby dla dobra zwierząt - ale tylko niektórych:) kończę, cya
  25. " Dzidzia będzie żyć, dawać mleczko dla kotków, ja tam też z raz chociaż poproszę kiedyś żeby zrobić sobie zsiadłe mleczko :)" czyli będzie zapładniana i będzie rodziła czy to taki okrutny żart?
×
×
  • Create New...