-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
mru replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
cóż za wieści... :D -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Ja sie temu psu w ogole nie dziwie:shake::placz::placz::loveu: [/quote] też byś do mnie wróciła? ;););) Maxio miał szczęście, że akurat mu się od razu domek trafił moja mama dała radę :D to dzięki niej ten domek! -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Barbi jeszcze wypiękniała! :):):) niesamowite, haha a który to jej najlepszy kolega? właśnie ten? -
[SIZE=3]a ja zapraszam na bazarek na min. [B]Barbi z Orzeszków[/B]![/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kolczyki-handmade-kredki-do-oczu-na-barbulinke-czareckiego-122699/#post11057846[/url] i co ze Śnieżką...? :roll::roll::roll: :placz::placz::placz: jestem przerażona...
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:shake: tylko nie to... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jeeeestem :):):) Max pojechał :hand: :placz:hehe :eviltong: w ogóle od razu z daleka wyczuł nową Panią :p patrzył na nią i mnie do niej pociągnął pogadaliśmy, pogadaliśmy Państwo bardzo obczajeni, my z Fasolką i siostrą ochy i achy o Maxiu ;) (sama prawda!) oni już mu wcześniej całą wyprawkę kupili i zaraz poczęstowali smakołykami :cool1: odeszli do samochodu, a Maxiu...:Dog_run: wykręcił się z obroży i zwiał (za nami) a nas już tam nie było, zostałyśmy na przystanku i pojechałyśmy do metra :shake: w metrze telefon - Max uciekł panika totalna... gdzie jest Max? :niewiem: biegiem znów tam, tym razem na piechotę, bo może gdzieś na osiedlu się kręci i wiecie co... był na podwórku mamy Fasolki... w ciemnościach go tam zobaczyłam zawołałam i on... przybiegł :placz: cały szczęśliwy... to było cudowne :placz: nieładnie! :nono: mogło Ci się coś stać, Max... ale zrobiłeś to z miłości i wiedziałeś gdzie wrócić... więc Ci wybaczam ;) tym razem poczekałyśmy aż go zapakują i pojadą :):):) i pojechali! jeszcze dzwonili z samochodu no i napisali, że już są w domu i Max zrobił obchód i teraz odpoczywa :sleeping: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i ja także i czytanie wątku na szansie nic nie daje :( -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']no sorrry.... nie wiem jak dla reszty, ale dla mnie takie informacje wcale spokojniejszą mnie nie czynią........... wręcz przeciwnie.................. :bluepaw:[/quote] dokładnie :shake: ja nie wiem, mnie to wszystko niepokoi -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ninti']Mru, jakby nie daj Boże coś nie tak to jesteśmy jeszcze my z moją Panią, do przyszłej środy na pewno, a może dalej ;) BARDZO SIĘ CIESZĘ, trzymam kciuki za Maksia.[/quote] oj Ninti jesteś kochana :):):) jak coś będzie nie tak to na pewno się zgłoszę! :loveu: łał, super :p:p:p -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie puszczajcie do wieczora! :p:p:p -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='elainfo']o jesooooooo ale super..!!!!! ale z niego farciarz..:multi::multi: dobra dobra jeszce go nieodebrali to niezapeszam.. jak go zabiora to bedziemy skakać z radosci;-)))[/quote] dokładnie takie samo mam podejście chociaż państwo to są zdecydowani haha :D tylko ja taką mam naturę, że będę się cieszyła jak juz będzie po i wszystko okej :D no jamniki są Twoje już praktycznie, Isadoro :diabloti: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
są ludzie chętni na Maxa :):):) - córka znajomej mojej mamy do mnie nie dociera jeszcze psiaka jeszcze nie widzieli, ale rozmawialiśmy młodzi dość ludzie (około 30), mieszkają na razie w mieszkaniu ale budują się :) u pani zawsze był piesek w domu, ostatnio ON, więc duży jak Max więc są świadomi myśleli o szczeniaczku, no ale skoro taki Max się przyplątał... ;) pan już czyta książki, pani chce kupować rzeczy dla psiaka już dziś po pracy przyjadą po Maxa :):):) super, bo jest weekend to będą mieli czas się w nim zakochać :D będę informowała jeszcze... ale na razie jest na taaak wszystko! Maxiu :D:D:D -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
okej :) masz maila jeszcze czy podać na pw? -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
powiem Wam za godzinę :p czy coś koło tego... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem co to będzie jutro :nerwy: boję się o mojego Brzdąca... dobranoc, mały... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nic :shake: cisza... -
no proszę :) na zabawy się mu zbiera! ;) cudnie, Czarek jest niesamowity... i dzięki dla tej pani Agnieszki, kimkolwiek ona jest :D [SIZE=1]wybaczcie, że tak ostatnio mało się udzielam, ale już obgryzłam wszystkie skórki i w ogóle nie ogarniam[/SIZE]
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja mam teraz krótką grzywkę! ;) no on myśli, że jest mały :eviltong: zdecydowanie hahaha :loveu: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na fotach tym razem siostra :p ale tak, ze mnie i niego też dobra para :loveu: ale niestety... ja bym się nie wahała, ten pies jest :thumbs: boski no więc domek domek musi się znaleźć szybko :roll: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
piękny jest... ale jeszcze nic nie wiem :shake: jutro, jutro... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13669a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13671a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13673a.jpg[/IMG] tadam! -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13658a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13662a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13664a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13668a.jpg[/IMG] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13653a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13654a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13655a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13656a.jpg[/IMG] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zabawa: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13627a.jpg[/IMG] rzut ogólny: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13630a.jpg[/IMG] "leżeć" - i leży :) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13632a.jpg[/IMG] uszy tak [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13647a.jpg[/IMG] uszy siak ;) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13648a.jpg[/IMG] tulenie: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13652a.jpg[/IMG] siad i leżeć - wykonuje :)