Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. łaaał :D super! muszę coś równie dobrego dla Jordanka napisać :roll: tylko tu jest błąd ;)
  2. ahaha... a fotograf piszczał czy miauczał? ależ uśmiechnięta sunia!
  3. hihihi :evil_lol: ej to świetnie, że wieści są dobre :D
  4. hihihi Jordanek jest wysoki :D wysoki brunet! :loveu:
  5. tym razem mnie nie będzie :( pozdrówcie Jordanka i jak się uda z nim iść :roll: to wiecie
  6. aahahahahah :D dooobre! a Aśka narzekała, że nie wyszedł Zębul :mad: no no :D ahahahaha no nie super :loveu:
  7. aaaaaaaaa :loveu: on jest taki pocieszny! Aśka foty super :D
  8. baaardzo ładne :D a w tle Kasia kogoś mizia ;)
  9. [url]http://images33.fotosik.pl/408/80cdf9f9af55293c.jpg[/url] ah to rozczarowanie w jego oczach :placz: hihi :evil_lol:
  10. Neczka :D kochany Jordanek, nawet nie wiecie jaki jest suuuper :placz:
  11. strasznie Wam wszystkim dziękuję, że tak się nim zajmujecie :roll: aż mi głupio, że tak mało tu piszę ale ciągle widzę Leo i Cyganka w górze :D to niesamowite ale czytam, czytam wszystko i nadziwić się nie mogę, że takie kochane te ciotki :eviltong: z tego musi być domek ...
  12. i dobrze bo Warszawiacy go chyba wywalili :shake: aż trudno uwierzyć 10 lat! i jak on się bawi piłeczką! przynosi... żal, że są tacy ludzie (O ILE został wywalony oczywiście, ale tak sądzę...)
  13. ojej :-( pamiętam o banerku tylko na razie robota :razz:
  14. [quote name='enia']Widzieć je śpiące na gołej ziemi jest gorsze niż czytanie o tym......[/quote] wiadomo ale chyba jednak najgorzej jest [B]IM[/B] - nie NAM nie ważne czy patrzymy czy czytamy. to nas nie boli nie fizycznie a te psy nie wiedzą czemu do cholery ktoś je chciał, a teraz nie...? jak mówi Wanda - takich miejsc jest tyle, że aż strach myśleć :shake:
  15. no racja racja dobrze, będę się rozglądała :)
  16. ojejku no to faktycznie, jak mówisz... kąpiel to po paru dniach dopiero :( Mo tez nam płakał ;), jak go wykapaliśmy nawet po paru dniach... no traci zapach i dupa :( i wszystko nowe to całe jego życie było ten zapach ;) a starszy psiak tym gorzej znosi :( na pewno będzie dobrze :) Stinek, nie bój się :cool3:
  17. hihi i prawidłowo :) czyli nadal szukamy sprawdzacza domków?
  18. mariolka dobrze mówi czy wpisać w tytule, że zbieramy na hotelik? mówcie, bo się nie znam :) wczoraj natrafiłam na Mojego Psa z Rafikiem takim uśmiechniętym na okładce :placz:
  19. Antek i jaki ten Twój nowy domek? :D
  20. [quote name='Neris'] Jeśli to rak wątroby to niestety nie ma dużo czasu otóż to :placz: jezu jakie on musiał mieć życie marne skoro boi się jak pidzej mówi
×
×
  • Create New...