strasznie Wam wszystkim dziękuję, że tak się nim zajmujecie :roll: aż mi głupio, że tak mało tu piszę
ale ciągle widzę Leo i Cyganka w górze :D to niesamowite
ale czytam, czytam wszystko
i nadziwić się nie mogę, że takie kochane te ciotki :eviltong:
z tego musi być domek ...