danka1234
Members-
Posts
10402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka1234
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
danka1234 replied to funia's topic in Już w nowym domu
wznowione allegro dla Fabiana; [url]http://allegro.pl/fabian-pies-w-typie-sznaucera-szuka-domu-i1384333695.html[/url] -
wznowione allegro dla Jaśka; [url]http://allegro.pl/jasiek-grzeczny-jamnik-owaty-psiaczek-szuka-domu-i1384333649.html[/url]
-
wznowiłam allegro dla Gotka,moze jtym razem jakims cudem ktos go wypatrzy i pokocha. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1384333627[/URL]
-
[quote name='adav']zrozumieliśmy - źle napisałam. Jak tylko dostene wrzuce tutaj :)[/QUOTE] ok,poczekamy zatem na kontakt.
-
Strach, ból, krzyk były moją codziennością... Bumi znalazł dom!
danka1234 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
zatem jesli allegro zrobicie sami to ja dorobie innych ogłoszeń. -
[quote name='adav']Czekam na nr kontaktowy - jak tylko bede miała to wysle pw[/QUOTE] chyba się nie zrozumielismy,potrzebny jest kontakt który bedzie jawny,umieszczony tu na watku i w ogłoszeniach ,nie wysłany na pw.
-
[quote name='adav']Na pw moge podac nr tel do osób u których psiak przebywa.[/QUOTE] potrzebny jest jakis kontakt w sprawie jamnisia ogólnie dostępny,umieszczony na wątku i w ogłoszeniach.
-
Strach, ból, krzyk były moją codziennością... Bumi znalazł dom!
danka1234 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Widze ze sa juz zrobione ogłoszenia dla Bumiego,u mnie ostatnie dni nie chodziło dogo dlatego jeszcze nic z ogłoszen nie dorobiłam ale dzisaj działa więc nadrobie zaległosci i dorobie mu ogłoszen. Jesli Bumi nie ma jeszcze allegra to ja mu zrobić(zwykłe,bez ozdóbek bo innego nie umiem)ale lepsze takie niz zadne. Widze ze Bumis oradził sobie z Mikołajem i orzechami. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
danka1234 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='adav']Wiem - obiecano mi że jutro dostane foty, bo dziś w ferworze wigilijnym nikomu to do głowy nie przyszło. Póki co kontakt w tej sprawie do mnie.Nie pojdzie do schronu na 100%. Mama tych znajomych da mu DT, na szczęście :)[/QUOTE] jak bedziesz maiła juz zdjecia to załoz mu prosze watek i wstaw tutaj. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
danka1234 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
zaraz zaktualizuje 1 strone wątku,dogo mi ostatnio nie chodzi dlatego sa zaległości w aktualizacji. -
[quote name='Borówka16']Tak, to ja go wrzuciłam. Wątku nie ma, na jamnikowatych też go nie ma (podasz link?.[/QUOTE] podaje baner do watku jamników i jamnikowatych bo link mi nie chce chwilowo działac,. [SIZE=5][B] [URL="http://tiny.pl/hxnw7"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6850/jamniki4.png[/IMG][/URL][/B][/SIZE]
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
danka1234 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
piszcie o wszystkim,bysmy wiedzieli jak sprawy sie mają. czy jemu skonczyła sie ta kwarantanna? mozna go ogłaszac? bo informacji o nim troche juz macie to mozna by ruszyc z ogłoszeniami. -
Wiem ile macie psów w schronisku,właśnie dlatego chciałam pomóc jednemu z nich. Po Twoim pw ze jest przy budzie a jamnik przy budzie to masakra uznałam ze Kajko jest jednym z tych które potrzebują pilnej pomocy dlatego załozyłam ten watek i prosiłam o wspólprace,czyli o informacje.Jeśli Kajko nie jest psem potrzebujacym pilnej pomocy zamkne watek który niepotrzebnie załozyłam. Wiem jak wyląda sytuacja w schronisku i Wasza tam praca. Rozmawiałam z kilkoma osobami bywajacaymi w Waszym schronisku dlatego napisałam ze otrzymywanie informacji to nie taka prosta sprawa. Co do wyrozumiałosci,zawsze starm sie nią wykazywać,nie wydaje mi sie by mi jej tu zabrako Daleka jestem od wywoływania niepotrzebnych dyskusji wiec ja koncze bo najwazniejsze jest tu dobro psa.
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
danka1234 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Trochę mnie nie było, ani na dogo, ani w schronisku, ale podeślę zaraz dziewczynom, które były ostatnio w schronie, może wiedzą cos więcej.[/QUOTE] dzieki ze jestes,zwołaj kogo mozesz,temu psiaczkowi mozna pomóc w znalezienieu domu by nie musiał tam marznac ale bez Was to nie bedzie mozliwe. Potrzebne są bierzace informacje,trzeba zrobic ogłoszenia ale najpierw trzeba wiedziec czy mozna go juz ogłaszać? bo był na kwarantannie która powinna był a sie juz skonczyć ale przed wszystkim trzeba wiedziec czy psiaczek nadal siedzi w schronisku? -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
danka1234 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Halo halo, gdzie są osoby odpowiedzialne za psiaka (?).[/QUOTE] tez bardzo chciałabym wiedzieć. zalożyłam wątek temu psiaczkowi pomimo ze jest tam kilka osób a załozenia watku na który jak pisałyscie nikt nie ma czasu a to kwestia kilku minut ale pomijajac to, były obietnice ze jesli ktos zaloży watek to beda na bierzaco informacje o psince. Nie ma nawed informacji co do tego chetnego domku któremu kontakt podało Isadora. W ten sposób nie da sie wspólpracowac,nie da sie pomóc psu niestety więc albo zjawia sie tu osoby które deklarowały chec wspołpracy albo pozostaje zamknac wątek. -
[quote name='kaja555']transport nieaktualny właśnie przez jego podejście do samców, inaczej miałby juz dom :( więc szukamy dalej dziękuję wszystkim za pojawienie się :)[/QUOTE] Jesli transport juz nieaktualny to nalezy usunąć post z wątku transportowego bo wprowadza w błąd a nadal tam wisi.(post 95-jest tam dostępna funkcja kasowania) Przydało by sie kilka lepszych zdjec do ogłoszen.czy jest taka mozliwość?
-
staruszek jamniczek ma wrócić do schronu. Ma dom
danka1234 replied to pajda's topic in Już w nowym domu
cudnie że ma juz domek niech sie maluchowi długo i szczęśliwie w nim zyje.