Jump to content
Dogomania

danka1234

Members
  • Posts

    10402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka1234

  1. dziękuje ze weszłas na wątek,wysłałam Ci pw z pytaniem czy mogłabys podac numer telefonu,podamy go dla isreal,bo jest osoba która ma kontakt z tym domkiem w którym ma byc wizyta.
  2. czy wiesz moze dlaczego nie dogaduje sie z psami?czy to Kajko prowokuje,zaczepia psy?czy to inne psy nie lubią Kajko?[U][/U] czy jest możliwosc byś mu zrobiła jakies zdjecia przy tej budce?
  3. szczecinianka nie dysponuje autem wiec sam nie bedzie mogła pojechac do Gryfina ale bedzie szukać kogos kto by mógł przeprawadzic ta wizyte. Tu jest link do watku i ludzie z Gryfina ,moze ktos kogos bedzie znał bo ja niestety nie znam. [url]http://www.dogomania.pl/threads/188242-%C5%81ysy-ONek-i-inne-cudowne-psiaki-czekaj%C4%85-na-sw%C3%B3j-dom-w-Gryfinie-pod-Szczecinem[/url]
  4. [quote name='Mika31']Rytka zgłoś go do skarpety o dopłate do leczenia[/QUOTE] Lord juz otrzymywał wsparcie z Jamniczej Skarpety w kwocie 150zł,jesli było by pilnie potrzeba jeszcze wsparcia na leczenie bedzie mógł liczyć na kolejne wsparcie ale takich zabiegów jak czyszczenie zębów czy kastracje nie wspomagamy,pieniadze są zarezerwowane na pilniejsze potrzeby,leczenie ratujace zycie itp.
  5. [quote name='minia7']Ciotka pewnie się nie obrazi, inaczej nie dałaby się sfotografować temu paparazzi, który robił zdjęcia :) Śmiało wstawiaj zdjęcia z cioteczką, trzeba pokazać, że sunia lubi towarzystwo człowieka.[/QUOTE] w takim razie wykorzystam te fotki do ogłoszeń i allegra. ten cały tekst z 1 strony jest zbyt długi do ogłoszen ,moze by z tego wybrac co najważniejsze i ułozyc krótszy tekst?
  6. [quote name='israel'] Czy znacie kogoś jamnikolubnego do sprawdzenia domku w Gryfinie - dla Korka Pozdrawiam[/QUOTE] ze Szczecina jest szczecinianka,Gryfino jest 27 km od Szczecina,przypytam szczecinianki czy bedzie mogła przeprowadzic ta wizyte lub kogos polecić. Do mnie przyszedł mail z allegra w sprawie Korka z okolic Warszawy,odpisałam i czekam na odpowiedz. Widac wszyscy sa zainteresowani Korkiem ale jak Tobiaszek pojedzie do Arktyki,zrobi sie ładne fotki,nowe ogłoszenia to domki i o niego beda walczyc.
  7. ze Skarpety wpłata juz poszła.
  8. nadal czekam na rozliczenie bazarków i wówczas rozpisze bo taki jest teraz wymóg ze bazarek musi byc rozliczony na watku psa na którego sie zakłada.
  9. podajcie numer konta,Jamnicza Skarpeta wesprze Karmelka kwotą 100zł.
  10. [quote name='Kajusza']może wziąśc mój nr tel. 600-741-035[/QUOTE] dzięki za numer a maluchowi załóżcie nowy watek bo ten był zakładany przez szczecinianke dla staruszka-jamnika.W tytule widnieje juz że znalazł dom wiec zostanie przeniesiony z działu -Psy w Potrzebie do działu w -Nowym domu.
  11. [quote name='szczecinianka']Pomogę w ogłoszeniach[/QUOTE] dzieki,ja tez jeszcze bede robic to wstaw prosze gdzie zamieszczasz bysmy sie nie dublowały.
  12. maleńki,młodziutki jamnikowaty psiaczek w schronisku w Gorzowie Wielkopolskim. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196845-Zima-w-budzie-Stary-jamnik-ju%C5%BC-nie-biedny-MA-NOWY-DOM-wyjecha%C5%82-do-Niemiec-%29?p=15876409#top[/URL] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1808/11qsu45.jpg[/IMG]
  13. podajcie jakis kontakt w sprawie jego adopcji do wątku jamników dla zainteresowanych
  14. czy ososba bedaca na zdjeciach z sunią wyraza zgode by je wstawic do ogloszen? czy wstawic zdjecia samej suni.
  15. napiszcie wszystko co wiecei na jego temat,trzeba go ogłaszać maluch w zimnie siedzi? bo w tym boksie na tych zdjeciach widać snieg. maluch nie jest szorstkowłosy,ma krótki włos,troche gęsciejszy i dłuższy niz jamnik gładkowłosy. podajcie prosze jakis kontakt w sprawie jego adopcji do wstawienia na watek jamników.
  16. moge pomóc w ogłoszeniach dla suni bo widze ze troche juz ma ale nie za wiele,chyba ze nie ma wypisanych wszystkich. nie widze linku do allegra ,czy ma wystawione allegro?
  17. minia7 bardzo dziekuje za informacje co do Kajko,dobrze ze udało sie go zabrac do cieplejszego pomieszczenia. Gdybyś mogła od czasu do czasu napisac tu co u niego byłabym Ci bardzo wdzięczna. Moze jest mozliwosc by zrobic mu jeszcze jakies zdjecia ? moge w ogłoszeniach podawać swój numer a jesli trafi sie ktos konkretny to skontaktuje sie z Tobą, pewnie w wiekszosci ogłoszen jest podawany Twój numer wiec ciagle ktos dzwoni Czy ta Pani z Fundacji mowiła gdzie chciałaby zabrac Kajko na tymczas ? do domu czy jakiegos azylu?
  18. Bardzo chciałabym wiedziec jak Kajko sobie radzi teraz w to zimno,
  19. dziekuje,ja sie nie umiem poruszać na faceboku.
  20. oby przez ten tydzien juz tak nie mroziło,chłopaki musza jeszcze jakos wytrzymac ten tydzień ale juz niedługo beda sie grzać w ciepełku.
  21. faoth35,byłoby dobrze jakbyscie jednak załozyły watek tym jamnikom,nawed wspólny.
  22. bardzo prosze osoby bywajace w łodzkim schronisku o informacje o Kajko,
  23. dziekujemy za banerki i odwiedziny Kajko wszystkim którzy do niego zajrzeli. Mam nadzieje ze z Waszą pomocą uda sie znalezc mu domek jak najszybciej. allegro dla Kajko; [URL]http://allegro.pl/kajko-mlody-jamnik-owaty-piesek-szuka-domu-i1354330720.html[/URL]
×
×
  • Create New...