Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Ja również w imieniu psiaków bardzo dziękuję :) [B] Myngey[/B] przelałam Ci na konto 230 zł na jedzonko, tabletki na odrobaczanie i obrożę/krople na pchły. Daj znać jak dojdzie przelew.
  2. [quote name='asiuniab']no skóra i kości, biedny psiak, ale bardzo się cieszę, że już uwolniony od psychola; tylko, chyba trzeba monitować miejsce, czy nie ma tam następnej bidy????[/QUOTE] W innym miejscu ma 2 psy i jednego z nich ma przenieść na miejsce tego naszego :roll: Mam nadzieję, że uda się coś w ich sprawie zadziałać...
  3. Piesek już bezpieczny :multi: Kosztował 65 zł, mam umowę kupna-sprzedaży, książeczkę zdrowia i sprzedał go razem z obrożą, więc jeden kłopot mniej. [B]Katlis[/B] może go odebrać z Goleniowa, a psiak od Goleniowa 25 km... Jak nie znajdę nic przy okazji na tą godz, to będą potrzebne jeszcze pieniążki na paliwo, by go tam dowieźć. [img]http://imageshack.us/a/img707/7012/pa030432.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img404/931/pa030437.jpg[/img]
  4. [quote name='Enigma79']W naszym chorym kraju Straż Gminna ma w głowie tylko wysyłanie mandatów i mnożenie radarów. Facet będzie nadal bezkarnie dręczył zwierzęta...[/QUOTE] Wymodzę jakieś pismo do naszej miejscowej policji, powiatowej i do Wójta, a jak to nie pomoże, to do PIW spróbuję uderzyć w sprawie tych pozostałych psów.
  5. [quote name='tobciu']A Urgo z tego wrześniowego bazarku też coś dostał, czy całość poszła na dziewczyny ? Żeby stratny chłopak nie był.[/QUOTE] Dla Urgo była całość z sierpniowego bazarku przeznaczona (300 zł), a teraz i ze wspólnego wątku, to co jest tam uwzględnione mu przeleję, więc stratny nie będzie :) [B]magdola[/B], nie ma problemu - mam nadzieję, że jak najszybciej Ci się uda i dziękuję, że podjęłaś się tego, bo jednak to czasochłonny obowiązek :)
  6. [quote name='Myngey']Odrobaczenie, obroża przeciw pchłom i puszki.[/QUOTE] Przelać na to konto, co ostatnio? Mamy na wspólnym wątku prawie 155 zł i tu 22 zł uzbierane, więc na odrobaczenie, obrożę i kilka puszek wystarczy :)
  7. Dam znać, jak tylko będzie wiadome, czy udało się go zabrać. Tak, czy inaczej chce się go pozbyć, bo ma na jego miejsce innego psa (szczekającego lub groźniej wyglądającego?), tylko trzeba z nim dobrze gadać... Spróbuję coś podziałać z pismami w sprawie jego pozostałych psów, ale pewnie będą mu dawali czas na poprawę warunków... Teraz najważniejsze, żeby jutro wszystko dobrze poszło.
  8. Poprosiłam kogoś, by poszedł jako podstawiony chętny na psa - tylko z facetem tak trudno się dogadać, że no szansa 50% na 50%. Płacić za to, że facet pozbędzie się problemu, byłoby chore :angryy: tym bardziej, że pies naprawdę wymaga wkładu finansowego, by go doprowadzić do normalnego stanu. Trzymajcie kciuki jutro przed południem....... Aha - dowiedziałam się dziś od tej sąsiadki, że facet ma już psa na miejsce tego.
  9. U nas niestety, jak próbowałam zgłaszać złe traktowanie zwierząt (takie, gdzie wg mnie zwierzęta powinny być odebrane - bite, głodzone itp), to...ehh nie będę opisywać. Strażnik Gminny? Podobno sam trzyma psa na łańcuchu, a na wieczór puszcza luzem na ulice (choć takie puszczanie psa jest niezgodne z ustawa). Ogólnie totalna olewka spraw związanych ze zwierzakami. Tak od ręki nic się nie załatwi. Jedynie pisma, biurokracja, a w tym czasie pies może zostać otruty przez właściciela lub gdzieś wywieziony...
  10. Rozmawiałam z sąsiadką właściciela psa. Powiedział, że mi go nie odda na pewno. Jeśli przyjadę z kimś, to[U] może[/U] go sprzeda.
  11. [B]aga_w [/B]staram się raz dziennie uzupełniać wszystko - licytujący muszą zrozumieć, ze mam poza bazarkiem masę innych spraw na głowie (w tej usmarkane dziecko z gorączką, 5 kocich tymczasów - w tym 2 szt w trakcie leczenia, dzisiaj również brałam kotkę bezdomną na sterylkę aborcyjną i jeszcze z tym psiakiem kłopoty, ale o tym zaraz napiszę)
  12. [quote name='Cudak']Tylko jeszcze smycz i obroża potrzebne, bo pewnie obroży nie da. [/QUOTE] Masz może [B]Hałabajówka [/B]jakieś stare obroże? Czy oddajesz razem z psami do adopcji? Wtedy bym pożyczyła od kogoś na czas transportu, żeby dodatkowych kosztów nie było. Odesłałabyś listem zwykłym na mój koszt.
  13. [quote name='kaerjot']A fotki jakieś to będą? Nie wiadomo? Dajcie znać jeżeli coś się zmieni z numerem konta, ja ustawiłam zlecenie stałe, więc w razie czego muszę zmienić.[/QUOTE] [B]Magdola [/B]zgłosiła się na nowego skarbnika :) może już rozsyłać nr konta. Moje rozliczenie wygląda tak: I Stałe deklaracje: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126986-Ryjonek"][B]Ryjonek[/B][/URL] 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7121-kaerjot"][B]kaerjot[/B][/URL] 50 zł [B]Cudak[/B] 5 zł [B]z miau łącznie [/B]50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134966-Figunia"][B]Figunia[/B][/URL] 40 zł _______________ razem stałych deklaracji 155 zł II wpłaty na konto [B]Lupi[/B]: pozostało 165,55 zł ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STA%C5%81E-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek%21%21%21"]wspólnego wątku psów z działki[/URL] (z tego 60 zł z miau stałe deklaracje za lipiec) Figunia - 20 zł (zapłacone za lipiec) Figunia - 40 zł (zapłacone za sierpień) Kaerjot - 50 zl (zapłacone za lipiec) Kaerjot - 50 zł (zapłacono za sierpień) Ryjonek - 30 zl (zapłacone od lipca do września) Ryjonek - 20 zł (górka do stałych deklaracji ;-) ) Figunia - 35 zł Figunia - 40 zł (za wrzesień) Ryjonek 30 zł (za IV kwartał) Kaerjot- 50 zł (za wrzesień) __________________________________ razem 530,55 zł wydatki [B]Lupi[/B]: -250 zł zapłata za DT za sierpień, zostało na koncie [B]Lupi[/B] 280,55 zł III Konto [B]Cudak[/B] (wpłaty): 296 zł (bazarek [B]tobciu[/B] wrzesień) 110 zł stałe deklaracje z miau (sierpień, wrzesień) 20 zł (moja deklaracja od lipca do października) wydatki: -150 zł przelałam 10.09 na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki[/B] -250 zł przelałam 24.08 za DT za lipiec na konto [B]Hałabajówki[/B] zostaje: 26 zł na moim koncie Mam nadzieję, że nic nie pominęłam i nie pomieszałam?
  14. Tylko jeszcze smycz i obroża potrzebne, bo pewnie obroży nie da. Ważyć ile może, to nie mam pojęcia - spory jest, ale sama skóra i kości :(
  15. Jak będzie za dużo, to na wiosnę wymienimy im w budkach :) Zresztą i do klatek się przydadzą, gdzie przechowuję kotki po sterylkach, czy chore.
  16. Dostałam od [B]Lupi[/B] informację, że były 3 wpłaty, razem 120 zł (do tego co ostatnio było aktualizowane). Pieniążki za sierpień poszły przekazem, nie na konto, tylko listonosz powinien przynieść. . Jak dziś się nie wyrobię to jutro zrobię takie wstępne rozliczenie, żeby było wiadome na czym stoimy.
  17. [B]AlfaLS[/B] :loveu::loveu::loveu: z Ikeą się wstrzymamy na razie - jak nie uda się w ciuch budach wyszukać, tyle ile potrzeba, to będziemy kombinować :)
  18. Właścicielka znalazła mu jakiś dom - dokładnie nie wiadomo, w jakie ręce trafił...
  19. Wstępnie się z tą sąsiadką gbura umówiłam na środę, żeby psiaka zabrać i mam go gdzie przetrzymać, ale 25 km od Goleniowa - nie wiem, czy [B]katlis[/B] dałaby radę podjechać tu po niego? Trzeba mu jakieś imię nadać, macie jakieś pomysły?
  20. Do schroniska kawałek drogi (ok 60 km) :(
  21. Najważniejsze to teraz zabrać psa, żeby się nie okazało, że transport będzie ustalony, a nie będzie można wejść na posesję, bo właściciela nie będzie na miejscu, czy też się rozmyśli! [B]Najgorzej, że nie ma gdzie go zabrać na te kilka dni! [/B]Szukam gdzie się da...
  22. [quote name='AlfaLS']Rozmawiałam dziś z Katarzyną09. Jak będzie potrzeba to podjedzie do IKEI w Gdańsku i koce kupi i nam przyśle :lol:. Tylko trzeba będzie określić jakie i ile. Ona tez podpowiedziała Jyska - w Szczecinie są wiec można zobaczyć jak to tam wygląda a mnie przyszły jeszcze go głowy ciuchbudy... Koło mnie akurat została nowa otworzona, wstąpię tam i zobaczę co i jakie jest. Moge oblecieć też inne w mieście tylko musiałabym wiedzieć ile tych kocy potrzeba i mniej więcej w jakiej cenie mogą być żebym po prostu nie przepłaciła... A ode mnie to i dostarczyć by było łatwiej... A czy przydałyby Ci się np. stare kurtki do tych budek? Mam coś takiego do wyrzucenia to może jeszcze tą zimę mogłyby "przepracować" zanim trafią na śmietnik... Mam też starą kołdrę tylko ją muszę najpierw spróbować uprać zanim kociakom oddam bo moje tymczasy niestety ją zaznaczyły...[/QUOTE] Dziękuję :) Kurtki i kołdry raczej nie wejdą - budki są w środku niewielkie :( Poskładany kocyk w sam raz by był, czy bluza polarowa. Jakbyś mogła się rozejrzeć w jakich cenach są, to byłabym wdzięczna - podaj mi od razu swoje konto, to przeleję na kilka chociaż :)
  23. [quote name='mgro']Witajcie! Z tą ciuch budą to jest niezły pomysł. W Goleniowie jest taka otwarta w niedzielę i wtedy jest sztuka po 3 złote. W zeszłą zimę kupowałam tam bluzy polarowe na kubraki dla psów ale koce, poduszki i kołdry też tam widziałam wtedy.[/QUOTE] Podasz mi adres? :)
×
×
  • Create New...