-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Nadal nie było kupy :( ale byłam z nim u weta, powiedział, że jak brzuszek ma miękki, apetyt jest i humor mu opisuje, to mam się nie martwic.. Z wiekiem się pomyliłam - są już maleńkie ząbki, więc ma ok 3-4 tygodnie! Zaraz będzie mu można podawać jedzonko dla małych kotków, albo chyba lepiej gotowane mięsko, bo taniej wyjdzie...
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Tobciu[/B], ogromnie dziękujemy :) [B]Lupi[/B] ma w pn sprawdzić na poczcie co z tym przekazem...... -
[B]Zapraszam na bazarek: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232376-P%C5%82aszcz-DOROTHY-PERKINS-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-IKEA-zabawki-ciuszki-na-koty-do-6-10-godz-20[/url] [B]coś dla dzieci i dla Mamy ;) (jutro koniec!)[/B]
-
Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc! Kurcze, a jakby go tak do budy przekonać jakimś smakołykiem? Np kawałek parówki do środka wrzucić? U byłego właściciela był upalowany na łańcuchu bez budy i żadnego schronienia, dlatego pewnie boi się wejść do niej... a wcześniej, zanim trafił do schroniska, może był domowym psem, skoro tak ładnie się zachowuje? Dexter - ładne imię :) Trzymam kciuki, by ta biegunka przeszła..
-
"Mam duży apetyt!" [img]http://imageshack.us/a/img26/6694/pa030452.jpg[/img] Wygrzewam się na termoforze: [img]http://imageshack.us/a/img9/5476/pa040458.jpg[/img] Lubię spać: [img]http://imageshack.us/a/img267/9878/pa040460.jpg[/img] Martwi mnie, że kotek jest u mnie już dobę, a ani razu nie zrobił kupki :( nie wiem, czy to już zatwardzenie?
-
Są na tablicy... tylko na miasto Goleniów. Może na Szczecin spróbować? Nowy kociak ma na moje oko max 2 tygodnie, powinien być jeszcze z matką. Nie wiem, czy uda mi się go jakoś odkarmić...apetyt ma, tylko kompletnie nie mam doświadczenia z takimi maluchami :( Kotek znaleziony pod jakąś taśmą (maszyną) w zakładzie drzewnym, żadna z kocic tam go nie chciała przyjąć.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Melduję że przyszedł przelew za wrzesień. Dzięki wielkie. Dobrze żeby się za ten sierpień jakoś odnalazło bo zwyczajnie szkoda będzie jak się gdzieś zgubi, byłoby ba kolejną jakąś bidę. Mam nadzieję że macie potwierdzenie przekazu to mozna wtedy reklamację złożyć na poczcie.[/QUOTE] My dziękujemy za wspaniałą opiekę nad suniami :) Jutro się dowiem, jak z tym pokwitowaniem za sierpień. -
[quote name='katlis']Justyna ja wiem że mama blanki, tylko wiesz ja nie moge siedzieć do wieczora w szczecine żeby zabrać karmę, skombinujcie proszę jakiś nr tel[/QUOTE] Rozumiem. Kurcze, nie miałam z nią nigdy kontaktu :/ [SIZE=3][B]Czy ktoś ma nr tel do [COLOR=#b22222]mama blanki[/COLOR]?[/B][/SIZE]
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']A Lupi ma dowód nadania ????[/QUOTE] Mam nadzieję, że ma... Dziękuję [B]tobciu [/B]za bazarek :) Przelew doszedł - 250 zł od razu przelałam do [B]Hałabajówki[/B] za wrzesień (jutro powinno być na koncie, może jeszcze dziś), 53 zł przelałam dla Urgo (łącznie przelałam mu 230 zł - 22 zł z jego wątku, prawie 155 zł było na wspólnym wątku + 53 zł z bazarku), więc tak w rozliczeniach to zapiszę (u suniek 250zł, u Urgo 53 zł). -
[B]Katlis[/B]: [quote name='mama blanki']cxioteczki- ja tez dorzucę ze dwie dyszki (wprawdzie jest na transport, ale może za ta kasę się go odrobaczy). moge dorzucic worek 18kg karmy- jestem ze Szczecina więc na tym terenie moge komuś przekazać. dajcie konto na PW:smile:[/QUOTE] Dzwoniłam do [B]Lupi[/B] - zabierze go przy okazji, jak będzie dzieci do szkoły wiozła, więc dzięki Bogu, nie będę musiała jechać :) Ok 9.00 powinna być pod szkołą obok (naprzeciwko) tej lecznicy, gdzie ostatnio przekazywałam Ci suńki.