-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy [B]tobciu[/B] :) Przepraszam za OT, ale sprawa pilna: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Pere%C5%82ce-grozi-schronisko-PILNIE-potrzebny-DT-lub-DS[/url] -
Oto Perełka: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8961/pc110648.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7577/pc110646.jpg[/IMG] Otyła (brak ruchu), 4-letnia, z nudów obszczekująca każdego przechodnia, którego widzi za oknem. Niewysterylizowana, nieszczepiona, nieodrobaczana. Sunia mnie obszczekała, ale to bardziej ze strachu. Boi się również podniesionej ręki. Ogólnie sympatyczna, ale wymaga odchudzenia (jest "żywa", niewybiegana, a miski pełne...). Pani ma jej serdecznie dość, dlatego czasu niewiele...ale może stanie się cud i znajdzie się dom lub chociaż DT...
-
[quote name='Myngey'] [IMG]http://imageshack.us/a/img100/8995/dscf1002tb.jpg[/IMG] [/QUOTE] Nie widzę ile jest na fakturze za puszki :) Co dopisac? [B]ROZLICZENIE: [/B] [B]Kundelkowa Skarbonka [/B]150 zł :smile:(doszła wpłata 29.06)[B] Maruda666[/B] 100 zł :smile: (doszła wpłata 24.06) [B]wujek & ciocia[/B] 15 zł :smile: (doszła wpłata 25.06) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/35646-martasekret"][B]martasekret[/B][/URL] 20 zł :smile: (doszła wpłata 25.06) [B]rudakacha[/B] 20 zł :smile: (doszła wpłata 25.06) [B]z miau[/B] 200 zł :smile: [B]z bazarku na miau[/B] 20 zł :smile: [B]tobciu[/B] 20 zł (na karmę, 30.07) [B]Onsen[/B] 30 zł (22.08 ) z bazarku [B]tobciu[/B] 300 zł (sierpień) z bazarku [B]tobciu[/B] 53 zł (październik) ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STA%C5%81E-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek"]wspólnego wątku[/URL] psiaków z działek 154,60 zł [B]lusia99[/B] 10 zł (grudzień 2012) Klub Baloniarek 100 zł na karmę (listopad 2012) [B]katlis[/B] z bazarku 44 zł [B]magdola[/B] z bazarku 32,70 zł wydatki: 350 zł transport do DT (3.07) 150 zł przekazane [B]Myngey[/B] (3.07) na karmę, transport do weta na kastrację 100 zł przelane Myngey na kąpiel i szczepienie 13.07.br 100 zł przelane [B]Myngey [/B]na puszki, 3.08.br 93 zł karma Brit 15 kg, zamówiona, 4.09.br 60 zł przelane [B]Myngey[/B] na puszki,6.09.br 230 zł przelane [B]Myngey[/B] na odrobaczanie, obrożę p/pchłom i karmę, 3.10.br 96,90 zł - karma Brit 15 kg (14.11.2012)
-
[quote name='__Lara']Dokładnie. Niestety nie wszyscy TZ-ci są tacy wyrozumiali :([/QUOTE] Lepiej nie zapeszać, bo z następnym kotem, czy psiakiem mnie może za drzwi wystawić :evil_lol: ale póki co, to tylko pomarudzi, najczęściej dzień-dwa jest obrażony, a potem jest ok ;) więc [B]magdola[/B] możesz też spróbować ;)
-
[quote name='magdola']Cudak ja bym je wszystkie wzięła ale TZ.....:angryy: Juz mu trzy dni wiercilam dziurę w brzuchu o Biga... Na dwa jakieś wymyślone koncerty mu pozwoliłam iść w zamian..... I mi sie flaki przewracaja, ze ja w domu a te wszystkie........ech......[/QUOTE] Wierc, wierć, albo bierz bez pytania :P
-
Zresztą on stary dziad jest ;) i niezdrowo się odżywia - parówkami... :angryy: ale jakbys chciała towarzystwo dla Lilu, to takie cudeńka czekają na DT w niezbyt bezpiecznym miejscu :( w dodatku te mrozy.. [img]http://img855.imageshack.us/img855/2221/93940634.jpg[/img] [img]http://img5.imageshack.us/img5/6258/94867469.jpg[/img] Zdrowe, odrobaczone, ale w miejscu w którym przebywają raczej nie mają szans na przeżycie...
-
A w życiu go nie oddam! Niedawno go ponad 30 km od domu znalazłam! Musiał się na gapę zabrac i wysiąść na stacji paliw... Nie było tego włóczęgi z 2-3 tyg, a tu na tablicy.pl ogłoszenie jakieś dziecko dało z jego zdjęciami (po odmrożonych uszkach go poznałam), ale bez nr tel... Jeździłam, szukałam, zostawiałam swój nr gdzie się dało i w ten sam dzień ktoś go złapał i zadzwonił :) Wychudzony, wymęczony wrócił, ale już doszedł do siebie i mam nadzieję, że będzie się teraz bardziej domu pilnował :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o wsparcie na transport kociaków! [B]Hałabajówka[/B] będzie musiała zboczyć z trasy (ok 20 km w jedną stronę x 2 = 40 km), by po nie dojechać i potem jeszcze dowieźć ok 50 km w jedną stronę do koleżanek... Bardzo prosimy, to dla nich jedyna szansa NA PRZEŻYCIE. One nie mają tu schronień, od zeszłego roku obowiązuje zakaz karmienia, więc naprawdę głodują i chyba wszystkie osmarkane :( -
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
Cudak replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro :( a jak reszta szczeniaków? Są zdrowe? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hałabajówka']Ja już nie ogarniam czasowo full roboty, zima tylko utrudnia a do tego ta mała Fiona ledwo żyjąca dosłownie....a nawet swojego bazarku w rozliczeniach nie pouzupełniałam ;( nie dam rady teraz, przepraszam. Dopiero usiadłam i nie wiem do czego się zabrać i chyba pójdę spać a jutro wszystko pouzupełniam.[/QUOTE] OK - to ja wyślę swoje, a jak się uzbiera na paliwo, to Ci przeleję -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, co to może być.... a jak te guzki? Wchłonęły się faktycznie po sterylce? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję [B]Lara [/B]:) [B]Hałabajówka[/B] wyślesz swoje konto? Zbieramy na transport i prosimy o kciuki za udane łapanki ;) -
Maleństwo z parwo...może przeżyje... Fiona za TM
Cudak replied to zerojeden's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczeniaczki proszą o pomoc!!!!! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[img]http://img191.imageshack.us/img191/7923/pc050632.jpg[/img] Zawiozłam wczoraj koteczkę do DT (może na czas leczenia, a może na dłużej, jak się dogada ze zwierzami, które tam mieszkają). Trzymajcie kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. Podobno jest tam jeszcze sporo kociaków...[B] Hałabajówka[/B] mogłaby dla kilku załatwić DT wśród koleżanek, ale potrzebujemy wsparcia na paliwo, żeby mogły tam jechać. Ja jestem spłukana :( Czy ktoś mógłby się dołożyć? -
Pani mieszka sama, bramkę zamyka na kłódkę, nie ma jak wejść :( Mam nadzieję, ze się uda w końcu jakoś Panią spotkac i że zdążymy znaleźc domek, zanim ją wywiozą...