Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Aktualne zdjęcia portowych kotów :( [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8797/p5261877.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2347/p5261880.jpg[/IMG]
  2. Zapisuję, choć też tylko podnosić mogę...
  3. [quote name='Clean']O boże:-((( Jak można być tak okrutnym???I to dzieci???To nie do pomyślenia:-([/QUOTE] Lato idzie, mam nadzieję, że też potopią się, potwory. Szkoda, że nie wiadomo kto to, bo za to co zrobili, powinno ponieść jakąś karę.
  4. Niedobrze, że Norek rozrabia :( Obroża antyszczekowa też nie działa?
  5. Dzisiaj koty dostały ostatnią dawkę proszku z karmą z puszek. Mam nadzieję, że pomoże i przy okazji zapytam weta, kiedy najwcześniej mogę powtórzyć odrobaczanie. Nie wiem, czy pamiętacie kociaki spod smażalni? Te które znalazły DT-DS w Szczecinie dzięki pomocy [B]AlfaLS[/B]? Poszłam dziś zapytać o ich matkę, starszą kotkę, która tam została... Miałam zamiar ją wysterylizować, jeśli jeszcze się nie okociła. Żałuję, że tam poszłam, bo chyba dziś spać nie będę mogła, przez to co usłyszałam - jakieś dzieciaki bawiły się z nią, zabrały ją na plażę i UTOPIŁY! Strasznie podle się czuję, bo mogłam mimo tego, że była już niemłoda, szukać dla niej DT/DS [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG]
  6. Zapraszam: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/227457-Super-LETNIE-ubrania-TANIE-na-koty-z-portu-do-10-06[/url] :)
  7. Muszę zapytać weta, czy czy można je co miesiąc-dwa odrobaczać w okresie do jesieni (bo jesienią kończą się ryby-źródło pasożytów)...
  8. [quote name='Cassi_']masz zapchaną skrzynkę - nie mogę wysłać propozycji :question: ;)[/QUOTE] Już :) Niedługo również powstanie bazarek z fantami od [B]Clean[/B] :loveu: Koty wszystko zjadły, co wczoraj dostały (miski były puste, a koty czekały dziś głodne :) ). Wampirka koniecznie do weta trzeba... szkoda, że sezon na kociaki się zaczął, bo Wampirkowi bardzo przydałby się domek, chociaż tymczasowy (jest chorowity i z tego powodu port nie jest dobrym miejscem dla niego).
  9. [quote name='Cassi_']pomogę jakby co ;-)[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227457[/URL] - zdjęcia i opisy (pomiary) częściowo są, ale bardzo proszę o pomoc z cenami ;) Z kotami dziś nie do końca się udało, bo panowie pracownicy (przebudowa nadal trwa...) poczęstowali koty kanapkami, ale jak będą dostawały przez 3 dni to mam nadzieję, że wszystkie się załapią. Nie wiem, jak często można odrobaczać koty? Co miesiąc można, czy to za krótki odstęp czasu? Przez te robale (ryby!) koty wyglądają jak chodzące trupy :( Wampir chyba dodatkowo ze skórą coś ma... Trzeba będzie do weta z nim chyba (jako oswojonego można go leczyć).
  10. Po wyjściu z więzienia (klatki) moja kocica zachowuje się lepiej - nie jest już agresywna :) Proszę o trzymanie kciuków za dzisiejszą akcję - ODROBACZANIE. Mam nadzieję, że żaden wędkarz nie rzuci kotom ryby, bo wtedy nie zjedzą puszek z proszkiem na robaki.... W ogóle zastanawiam się, czy jakiejś kartki nie wywiesić (o ile zarząd portu się zgodzi), żeby nie dokarmiać kotów surowymi rybami, bo są one źródłem pasożytów i zjadane w całości są dla kotów niebezpieczne (ryzyko udławienia, uszkodzeń przewodu pokarmowego przez ostre ości).
  11. Super fotki, widać że szczęśliwy jest :)
  12. Zasłużył na rozpieszczanie ;) Wydaje mi się, że Norek musiał być lekko potrącony przez samochód, bo jak wcześniej go widywałam (zanim się przybłąkał na nasze podwórko), to był kulawy - przez to może bać się ulicy i samochodów.
  13. [quote name='saszajackson']Ja bym się jeszcze wstrzymała z tymi ogłoszeniami bo jest szansa że moi dziadkowie ją wezmą (dowiem się za tydzień). Zafundowałam dzisiaj Psotce szczepienia , zadowolona nie była ...Słychać ja było chyba w promieniu dwóch kilometrów :)[/QUOTE] To już całkiem super by było! Podziękuj dziadkom za szczepienia :)
  14. Super, że z jazdą nie ma problemów :) Fajne zdjęcia - trzeba się za ogłoszenia wziąć, to domek się znajdzie. [B]saszajackson[/B] mogłabyś napisać tekst do ogłoszeń?
  15. Ja polecam Joserę: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/158311[/url] Norkowi smakowała i mój wybredny Lesio też ją lubi, a w składzie na 1. miejscu mięso drobiowe ;) Co u Norka?
  16. Dziękuję [B]Cassi[/B]... Moja kotka dziś zwariowała :( rzucała się na psy, potem zaczęła atakować ludzi (rzuciła się na osobę, która przyszła w odwiedziny do sąsiadów, drapała i gryzła, a jak sąsiadka próbowała kocicę odciągnąć, to i ją zaatakowała). Siedzi teraz w klatce i nie wiem co z nią zrobić :( Bo w tej klatce to się jej jeszcze pogorszy, a nie polepszy, a do domu ze względu na dziecko jej nie wezmę...
  17. Fajnie, że grzeczna i że je dobrze, bo przytyć musi przed adopcją :)
  18. Dziękuję :) Mam nadzieję, że dojdą jutro puszki i będę mogła odrobaczyć koty, bo rozmawiałam z Panią Basią i też mówiła, że u kotów nieciekawie (dużo pochudło, mimo dobrego jedzenia), wymiotują... Powinnam już z miesiąc temu je odrobaczyć :( chociaż i tak przez te ryby surowe, które podjadają od wędkarzy, na nowo się zarobaczają... Błędne koło. Ktoś rzuci rybę i myśli, że pomógł kotu, a taka surowa ryba podana "w całości" bardziej może zaszkodzić niż pomóc :| Był nawet przypadek, że kotu wbiła się ość w gardło i się udusił w porcie.
  19. [url]https://www.facebook.com/events/126537327479092/[/url] Z nudów może psocić ;) u Ciebie ma zajęcie, spacerki, psie towarzystwo, więc rozrabiać nie musi... Apetyt dalej ma?
  20. Faktycznie o stresie w podróży nie pomyślałam :(
  21. Ja się zacznę cieszyć, jak już wszystko opisane będzie ;) :D
  22. Trzymam kciuki! Jak nie to może bardziej opłacałoby się do Goleniowa przyjechać na kastrację?
  23. Jak Psotka? Czy mogę wstawić zdjęcia Psotki z DT na jej wydarzenie na facebooku?
  24. [quote name='Cassi_']Justyś czy paczki doszły? :rolleyes:[/QUOTE] Doszły, doszły :) Dziękuję :loveu: jutro będę miała aparat, mam nadzieję, że czas też i będą nowe bazarki :))))
  25. Myślę, że Norek więcej niż 10-11 kg nie waży, wiec 250 zł to cena z kosmosu (za dużego i grubego psa husky wet z Goleniowa powiedział [B]Lupi[/B] za kastrację 120 zł, jeśli dobrze pamiętam...). Co do karmy - ja swojego karmię Joserą miniwell i Norkowi też smakowała ;) od 146 zł za 15 kg. Czy mogę wstawic zdjęcia Norka z DT na jego wydarzenie na facebooku?
×
×
  • Create New...