-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Aktualne zdjęcia portowych kotów :( [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/8797/p5261877.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2347/p5261880.jpg[/IMG] -
13 szczeniaczków - Goleniów / do zamknięcia - wszystkie maluchy w domach
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zapisuję, choć też tylko podnosić mogę... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']O boże:-((( Jak można być tak okrutnym???I to dzieci???To nie do pomyślenia:-([/QUOTE] Lato idzie, mam nadzieję, że też potopią się, potwory. Szkoda, że nie wiadomo kto to, bo za to co zrobili, powinno ponieść jakąś karę. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Niedobrze, że Norek rozrabia :( Obroża antyszczekowa też nie działa? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dzisiaj koty dostały ostatnią dawkę proszku z karmą z puszek. Mam nadzieję, że pomoże i przy okazji zapytam weta, kiedy najwcześniej mogę powtórzyć odrobaczanie. Nie wiem, czy pamiętacie kociaki spod smażalni? Te które znalazły DT-DS w Szczecinie dzięki pomocy [B]AlfaLS[/B]? Poszłam dziś zapytać o ich matkę, starszą kotkę, która tam została... Miałam zamiar ją wysterylizować, jeśli jeszcze się nie okociła. Żałuję, że tam poszłam, bo chyba dziś spać nie będę mogła, przez to co usłyszałam - jakieś dzieciaki bawiły się z nią, zabrały ją na plażę i UTOPIŁY! Strasznie podle się czuję, bo mogłam mimo tego, że była już niemłoda, szukać dla niej DT/DS [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/227457-Super-LETNIE-ubrania-TANIE-na-koty-z-portu-do-10-06[/url] :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Muszę zapytać weta, czy czy można je co miesiąc-dwa odrobaczać w okresie do jesieni (bo jesienią kończą się ryby-źródło pasożytów)... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']masz zapchaną skrzynkę - nie mogę wysłać propozycji :question: ;)[/QUOTE] Już :) Niedługo również powstanie bazarek z fantami od [B]Clean[/B] :loveu: Koty wszystko zjadły, co wczoraj dostały (miski były puste, a koty czekały dziś głodne :) ). Wampirka koniecznie do weta trzeba... szkoda, że sezon na kociaki się zaczął, bo Wampirkowi bardzo przydałby się domek, chociaż tymczasowy (jest chorowity i z tego powodu port nie jest dobrym miejscem dla niego). -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']pomogę jakby co ;-)[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227457[/URL] - zdjęcia i opisy (pomiary) częściowo są, ale bardzo proszę o pomoc z cenami ;) Z kotami dziś nie do końca się udało, bo panowie pracownicy (przebudowa nadal trwa...) poczęstowali koty kanapkami, ale jak będą dostawały przez 3 dni to mam nadzieję, że wszystkie się załapią. Nie wiem, jak często można odrobaczać koty? Co miesiąc można, czy to za krótki odstęp czasu? Przez te robale (ryby!) koty wyglądają jak chodzące trupy :( Wampir chyba dodatkowo ze skórą coś ma... Trzeba będzie do weta z nim chyba (jako oswojonego można go leczyć). -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Po wyjściu z więzienia (klatki) moja kocica zachowuje się lepiej - nie jest już agresywna :) Proszę o trzymanie kciuków za dzisiejszą akcję - ODROBACZANIE. Mam nadzieję, że żaden wędkarz nie rzuci kotom ryby, bo wtedy nie zjedzą puszek z proszkiem na robaki.... W ogóle zastanawiam się, czy jakiejś kartki nie wywiesić (o ile zarząd portu się zgodzi), żeby nie dokarmiać kotów surowymi rybami, bo są one źródłem pasożytów i zjadane w całości są dla kotów niebezpieczne (ryzyko udławienia, uszkodzeń przewodu pokarmowego przez ostre ości). -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Super fotki, widać że szczęśliwy jest :) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zasłużył na rozpieszczanie ;) Wydaje mi się, że Norek musiał być lekko potrącony przez samochód, bo jak wcześniej go widywałam (zanim się przybłąkał na nasze podwórko), to był kulawy - przez to może bać się ulicy i samochodów. -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='saszajackson']Ja bym się jeszcze wstrzymała z tymi ogłoszeniami bo jest szansa że moi dziadkowie ją wezmą (dowiem się za tydzień). Zafundowałam dzisiaj Psotce szczepienia , zadowolona nie była ...Słychać ja było chyba w promieniu dwóch kilometrów :)[/QUOTE] To już całkiem super by było! Podziękuj dziadkom za szczepienia :) -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Super, że z jazdą nie ma problemów :) Fajne zdjęcia - trzeba się za ogłoszenia wziąć, to domek się znajdzie. [B]saszajackson[/B] mogłabyś napisać tekst do ogłoszeń? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja polecam Joserę: [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/josera/158311[/url] Norkowi smakowała i mój wybredny Lesio też ją lubi, a w składzie na 1. miejscu mięso drobiowe ;) Co u Norka? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję [B]Cassi[/B]... Moja kotka dziś zwariowała :( rzucała się na psy, potem zaczęła atakować ludzi (rzuciła się na osobę, która przyszła w odwiedziny do sąsiadów, drapała i gryzła, a jak sąsiadka próbowała kocicę odciągnąć, to i ją zaatakowała). Siedzi teraz w klatce i nie wiem co z nią zrobić :( Bo w tej klatce to się jej jeszcze pogorszy, a nie polepszy, a do domu ze względu na dziecko jej nie wezmę... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że grzeczna i że je dobrze, bo przytyć musi przed adopcją :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję :) Mam nadzieję, że dojdą jutro puszki i będę mogła odrobaczyć koty, bo rozmawiałam z Panią Basią i też mówiła, że u kotów nieciekawie (dużo pochudło, mimo dobrego jedzenia), wymiotują... Powinnam już z miesiąc temu je odrobaczyć :( chociaż i tak przez te ryby surowe, które podjadają od wędkarzy, na nowo się zarobaczają... Błędne koło. Ktoś rzuci rybę i myśli, że pomógł kotu, a taka surowa ryba podana "w całości" bardziej może zaszkodzić niż pomóc :| Był nawet przypadek, że kotu wbiła się ość w gardło i się udusił w porcie. -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[url]https://www.facebook.com/events/126537327479092/[/url] Z nudów może psocić ;) u Ciebie ma zajęcie, spacerki, psie towarzystwo, więc rozrabiać nie musi... Apetyt dalej ma? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Faktycznie o stresie w podróży nie pomyślałam :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja się zacznę cieszyć, jak już wszystko opisane będzie ;) :D -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! Jak nie to może bardziej opłacałoby się do Goleniowa przyjechać na kastrację? -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jak Psotka? Czy mogę wstawić zdjęcia Psotki z DT na jej wydarzenie na facebooku? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cassi_']Justyś czy paczki doszły? :rolleyes:[/QUOTE] Doszły, doszły :) Dziękuję :loveu: jutro będę miała aparat, mam nadzieję, że czas też i będą nowe bazarki :)))) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Norek więcej niż 10-11 kg nie waży, wiec 250 zł to cena z kosmosu (za dużego i grubego psa husky wet z Goleniowa powiedział [B]Lupi[/B] za kastrację 120 zł, jeśli dobrze pamiętam...). Co do karmy - ja swojego karmię Joserą miniwell i Norkowi też smakowała ;) od 146 zł za 15 kg. Czy mogę wstawic zdjęcia Norka z DT na jego wydarzenie na facebooku?