Cieszę się bardzo, że Frodzio biega jak dawniej, miejmy nadzieję, że jego stan będzie się stale poprawiał...:kciuki:
Jak jest z dr Janickim trudno mi powiedzieć, ale próby wyłudzeń zdarzają się, niestety... Sama miałam sytuację, w której wet wycenił operację na 150 zł, twierdząc, że konieczne jest głębokie znieczulenie, a inny wet to samo ocenił jako prosty zabieg, do którego znieczulenie nie jest wogóle potrzebne i zrobił to w 5 min. za 30zł...:roll: