Jump to content
Dogomania

maggiejan

Members
  • Posts

    4443
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maggiejan

  1. Jeśli urodzi u tego faceta to szczeniaki uśpią (czy może zabiją w inny sposób)? Czy ona jest w ciąży ze swoim synem (bo tam jest z nią też jej dorosły syn)?
  2. Pomysł z kilkudniowym tymczasem jest chyba najrozsądniejszy w tej sytuacji.
  3. Szkoda, że mi byłoby bardzo trudno go wziąć. Jest taki śliczny, że pewnie przebolałabym kilka rzeczy pogryzionych. Poza tym, może dałoby się go wychować? Jest dość duży, aby przejść małe szkolenie.
  4. Biedna suńcia. A myśleliście o Met? Ona bierze na odpłatny tymczas, ale nie wiem jak z transportem by było.
  5. Czy macie link do ludzi, którzy chcą zaopiekować się zwierzęciem (odpłatnie pewnie)? Może byłoby taniej? [URL]http://www.petsitter.pl/szukasz_opiekuna.php[/URL]
  6. Czy Violinek rzeczywiście wrócił?
  7. Rysiu to wspaniały, mądry pies - miejmy nadzieję, że (potencjalny) Pan to dostrzeże i doceni.
  8. Violinek był wybawiony i miał zabawki do gryzienia - a mimo to niszczy ? Próbowałyście mu wytłumaczyć, że nie wolno? Ile on teraz ma? 2 miesiące?
  9. Przystojny owczarek w sile wieku pragnie podzielić się z Tobą swoją mądrością jeśli tylko dasz mu szansę.
  10. Ludzie! Piękny, grzeczny ONek potrzebuje krótkiego tymczasu! Zobacz go, zakochaj się i POMÓŻ!
  11. Czy pani była po Violinka? Dlaczego ma wrócić z adopcji? Wzięła go dzisiaj i już chce go oddać?:-o
  12. ja wysłałam 20zł, mam nadzieję, że doszły
  13. Piękny, mądry, dojrzały owczarek poszukuje człowieka dla którego mógłby być najlepszym przyjacielem. Ten pies zrozumie Cię bez słów - to bezcenne!
  14. Masza - urodziwa, wspaniała, majestatyczna sunia czeka na przytulny domek, którego będzie ozdobą i na kochającego opiekuna, którego będzie najlepszym przyjacielem. Czy widziałeś już Maszę? Robi wrażenie, prawda?
  15. Puma - czarna piękność potrzebuje wsparcia na leczenie. Dorzuć parę złoty. A może chciałbyś mieć tą wspaniałą suczkę w domu? Twoja miłość i troska będą dla niej najlepszym lekarstwem.
  16. Czytałam tylko wyrywkowo ten wątek, ale czy ten człowiek - skoro nie chce psa - może poprostu oddałby go wam? Dla niego mniejszy kłopot, powinien się cieszyć.
  17. Alexiu, powodzenia. Oby domek do którego pojedziesz był najlepszy na świecie. Stratą klejnotów nie przejmuj się - i tak jest z Ciebie świetny facet!
  18. Jak Bell się czuje? Czy już coś wiadomo? Są jakieś decyzje?
  19. Bari - kochany i cierpliwy piesek w typie ONka, ciężko doświadczony przez los i ludzi, marzy o czułym i troskliwym opiekunie, którego miłość pozwoli mu zapomnieć o strasznych przeżyciach. Jeśli nie możesz przygarnąć Bariego wpłać parę złoty na jego rehabilitację - pomóżmy mu wrócić do zdrowia.
  20. Violinku, bądź grzeczny i zaprezentuj się dobrze. Oby pani była odpowiednia.
  21. Kochany piesek zasługuje na to co najlepsze.
  22. A jak Mimi się czuje? Czy wszystko idzie ku dobremu?
  23. Młody, piękny, lubiący swobodę, ale wierny ONek szuka towarzysza na dobre i na złe! Tylko poważne oferty.
×
×
  • Create New...