Jeśli urodzi u tego faceta to szczeniaki uśpią (czy może zabiją w inny sposób)? Czy ona jest w ciąży ze swoim synem (bo tam jest z nią też jej dorosły syn)?
Szkoda, że mi byłoby bardzo trudno go wziąć. Jest taki śliczny, że pewnie przebolałabym kilka rzeczy pogryzionych. Poza tym, może dałoby się go wychować? Jest dość duży, aby przejść małe szkolenie.
Czy macie link do ludzi, którzy chcą zaopiekować się zwierzęciem (odpłatnie pewnie)? Może byłoby taniej?
[URL]http://www.petsitter.pl/szukasz_opiekuna.php[/URL]
Masza - urodziwa, wspaniała, majestatyczna sunia czeka na przytulny domek, którego będzie ozdobą i na kochającego opiekuna, którego będzie najlepszym przyjacielem. Czy widziałeś już Maszę? Robi wrażenie, prawda?
Puma - czarna piękność potrzebuje wsparcia na leczenie.
Dorzuć parę złoty.
A może chciałbyś mieć tą wspaniałą suczkę w domu? Twoja miłość i troska będą dla niej najlepszym lekarstwem.
Czytałam tylko wyrywkowo ten wątek, ale czy ten człowiek - skoro nie chce psa - może poprostu oddałby go wam? Dla niego mniejszy kłopot, powinien się cieszyć.
Bari - kochany i cierpliwy piesek w typie ONka, ciężko doświadczony przez los i ludzi, marzy o czułym i troskliwym opiekunie, którego miłość pozwoli mu zapomnieć o strasznych przeżyciach. Jeśli nie możesz przygarnąć Bariego wpłać parę złoty na jego rehabilitację - pomóżmy mu wrócić do zdrowia.