dzwoniłam do dr Pasławskiej i umówiłyśmy się na [B]nast pt na poołudnie[/B]. Były terminy na wcześniej, ale akurat wtedy kiedy pracuję, więc nie było szans się na nie umówić. WIzyta kosztuje 25-50 zł, nie wiem dokładnie, a rtg 50 zł. Czyli trzeba mieć ze sobą 100 zł jakby co.
Iskierka tyle nie ma. Po kupieniu tego syropu na serce 50zł, zostało Iskierce w skarbonce:
134,32 zł
[U]50,00 zł
[/U][B]+ 84,32 zł[/B]
Fakturę z wizyt u wetek i za leki z apteki wyślę dziś lub w pn najpóźniej.
Poza tym Iskierka czuje się dobrze, czasem zdarzy jej się odkaszlnąć coś.
Cieszy mnie, że idziemy do dr Pasławskiej to się okaże co z tym sercem Iskierki w końcu jest i co podawać.
Szwy będzie miała zdejmowane jutro.