[quote name='pinczerka_i_Gizmo']xmatrix, na poprzedniej stronie są zdjęcia 3 szczeniaków, które obecnie są w schronisku. Jedziemy jutro do schrn więc zobaczymy, czy są jakieś nowe maluszki.[/quote]
ok, to małżeństwo młode, które się do mnie zgłosiło w sprawie adopcji szczeniaka, szukają szczeniaka ale docelowo małego, więc może ten piesek powyżej... zaproponuję
domek sprawdzę w następnych dniach (obecnie jestem chora)
p.s. nie widziałam na poprzedniej stronie zdjęć...