do soboty nowi Państwo mają ją zabrać ze schronu
zadzwonię do nich w sb wieczorem i się zapytam
byłam na wizycie przedadopcyjnej
domek poza wro
sunia bedzie mieszkac z kotem, i pzrewaznie w domu, tzn gdzie chce, ma bude i srodek domu, nie do kojca lub na lancuch
panstwo mieli taka podobna, wyciszona, nieufna
;)
wiecej na watku Noreczki