domek sprawdzony
myślę że Noreczka będzie miała super, Pani bardzo opiekuńcza, jej mąż również, ich poprzedni pies był traktowany jako członek rodziny, ich poprzednia sunia była nawet na szkoleniu, też adoptowana
Norka będzie mieszkać z kotką :cool3:
pojadą po Nią najpóźniej do soboty następnej (ponieważ chcą ją przewieźć autem - dom za Wrocławiem) i wszystko uzależnione jest od godzin pracy tego pana
:loveu::loveu::multi:
Noreczka w końcu będzie miała prawdziwy domek