miałam właśnie pisać
Febe siedzi mi jak zwykle na kolanach i się rozgląda :)
Febe jest bardzo wesoła, towarzyska, ciągle staje na tylnych łapkach a przednie opiera o moje nogi, chce się przytulać, miziać, chce czuć człowieka, rozdaje buziaki.
na spacerach biega, wącha, skacze, tarza się w piasku :)
czekamy teraz na domki żeby się zgłaszały
ponieważ ma cieczkę to sterylka będzie później
tyle u nas
a co u Festerka?