Czeeeeść :-)
Basia, no tak jakoś wyszło, wszyscy bardzo lubimy morze, Fuguś również :-) ale to jeszcze pieśń przyszłości, do tego czasu zdążymy wyspacerować psice.
Cześć, Moni :-) Fugunia odwzajemnia :-)
cześć Dżonkilla, Jabłuszko, Iza :-)
witaj, Basiu
my mieszkamy na razie pod Warszawą, od strony północnej, na obrzeżach Kampinosu :-) a Ty? piszę "na razie", bo czekamy z niecierpliwością na przeprowadzkę nad morze :-)
[quote name='gassira']ale ona jest śliczna:loveu:kiedy jakaś wystawa???:p[/quote]
dziękujemy :-) debiut wystawowy 1 maja, ale traktujemy to na totalnym luzie.... przygotowania w lesie :-)
[quote name='Jagoda*']Jak podobna do Kokuni :lol:...[/quote]
też mi się tak wydaje :-) to zresztą super, prawda?
POZDRAWIAM