Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. tak to jest wlasnie to malenstwo :loveu:, walczymy z agresja wobec malych pieskow, kotkow i szczeniaczkow u tej Pani, grozlilo jej uspienie
  2. zdjęcie [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=398&i=s4022459tp8.jpg"][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3017/s4022459tp8.74c57f9ffc.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:już pewnie po psacerku ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] właśnie wróciłyśmy z psiego przedszkola, dostaliśmy zniżkę 50% na zajęcia bo poki co to się mało uczymy a raczej walczymy z agresja wobec szczeniąt:mad:, byłyśmy już drugi raz i jest naprawdę lepiej, myślę, że jeszcze 2 -3 razy i Iga będzie gotowa do adopcji z drugiej strony Iga ma dość zasadniczy charakterek, jak my jej nie odpuszczamy to spasowala, nam juz nie podskakuje i sie slucha, ale gdyby jej pozwolic to :diabloti:
  4. jestem po dłuuuuuuugiej rozmowie z p. Tomkiem są zachwyceni psem i Borys nimi na pewno tez Borys jest spokojny, chodzi po mieszkaniu za p.Tomkiem, łasi się, domaga pieszczot, chce spać w łóżku chodzi grzecznie na spacery, oczywiście na psy szczeka nadal ale p.Tomek mowi, ze radzi sobie z nim cała noc podobno chodził po mieszkaniu, zwiedzał i pchał się do łóżek - Babci też dobrał się do worka z karmą - na szczeście tylko 3 kilowego :cool1: wczoraj byla siostra i szwagier, zadnych problemow kot jeden siedzi na szafie, drugi w szafie, jeden nie chce zejsc - drugi wyjsc :oops:
  5. [quote name='teapot']Tak. Prawda, że piękny! :loveu::loveu::loveu:[/quote] prawda, prawda jakos wczesniej nie dotarlam na ten watek :cool1:
  6. ciotka teapot to Twoj tymczas byl?
  7. [quote name='Erazm']Oj wreszcie mogłybyśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] az sie boje zapytac co :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Erazm']A my z ciotką Isadorką na ... ona wie na co:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] a my nie mozemy?:placz:
  9. [quote name='teapot']A jak będzie fajny wynik- idziemy na lody! (Isadorka przegra zakład :evil_lol:;))[/quote] ta, tak ciotka mozesz do mnie jutro zajrzec z ww:evil_lol:
  10. a moze wyslij mi mailem i ja wstawie?
  11. [quote name='sacred PIRANHA']witajcie:) jak juz wiecie jak na razie wszytsko oki:) pozwole sobie wkleic czesc maila od Tomka:) "zjedlismy juz kolacje bylismy na spacerze poznalismy mame a teraz lezymy polujemy na koty i domagamy sie pieszczot ogolnie jest wszystko ok koty i Borys musza poprostu przyzwyczaic sie do siebie zaraz przyjedzie moja siostra ze szwagrem takze Borys pozna juz cala rodzine :)" nooo trzymamy kciuki dalej mocno mocno:)[/quote] od dwóch dni nic innego nie robie jezeli Borys zostanie u p.Tomka adoptuje starego, gluchego kaukaza
  12. jak zmienisz tytuł mod sam przeniesie....w razie czego mozna jeszcze do moda napisac...
  13. [quote name='mariee']na koncie [B]Lidka[/B] w klinice jest -148 zl . Ostatnia wplata 19 maja, byc moze ktos jeszcze wplacal i nie jest zaksiegowane. Lidka bedzie musiala zadzwonic po niedzieli i sprawdzic stan konta![/quote] ok czyli nie jest tak zle, czekamy teraz na Lidke i nowe fotki p.Tomek obiecal mi dzis rano, ze w razie jakichkolwiek watpliwosci bedzie dzwonil
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Jaką mała dostała tablete ?? Dobrze by wiedzieć na przyszłość ;) [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/quote] Aniprazol - przez 3 kolejne dni bedziemy podawaly, 1 tabletka na 5 kilo ( u nas 2), cena jednej 9 zlotych
  15. to Babcia p.Tomka z Borysem:loveu:
  16. przy takiej ilosci trzymanych kciukow musi sie udac :p
  17. dzieki za info, sama jestem ciekawa ile w niej jest z asta a ile to jakas domieszka
  18. poszedl mms - Lidka dowiedz sie prosze jak Borys stoi z finansami
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oki ...nigdy nie wiadomo co się spotka na swej drodze ;)[SIZE=1]....a każdy poprzedni miał być ostatni :cool1:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: znaczy sie TZ? bo nie tymczas chyba :-o
  20. świetnie pięknie tylko, ze ja nie mam Twojego numeru:cool1:
  21. cos na A jak wroce do domu to Ci podam
  22. wiem :diabloti: TZ pochodzi do tego rozsadnie, sam mi powiedzial, ze pewnie od groma nieodpowiedzialnych ludzi sie odezwie szukamy Idze domku fajnego i odpowiedzialnego, ktory odpowiednio zapanuje nad temperamentem panienki czy ktos moglby mi napisac jakie sa male asty ( z zachowania - wzgledem ludzi i innych zwierzat)?
  23. Iga dostała tabletki, ktore wybija wszystko, jezeli cokolwiek tam jeszcze ma... został tez powtorzony płyn do uszu bo były odrobine brudne ale to nic powaznego, cofnelo sie wszystko kupilam Idze obrozke bo ta w ktorej przyjechala powodowala u niej wytrzeszcz oczu :D Iga jest cudowna, wczoraj nawet TZ cos przebakiwal, ze szkoda, ze nie mamy wiecej miejsca teraz :oops:
  24. mam fotki!!!! niestety na telefonie a nie mam tu ze soba kabla.... jak Lidka szybko nie wstawi cos pokombinuje
  25. jak beda fotki pooglaszam ich
×
×
  • Create New...