[quote name='monikab']jak one strasznie muszą cierpiec,jak cholernie musi byc im źle,wszystko obce,nie ma pana.Jakie szanse mają na dobry,odpowiedzialny dom?-raczej nikłe,prędzej na niedoświadczonego przykurcza w dresie,co to chce się "groźnym"psem pochwalic.Szkoda psiaków,mimo wszystko mam nadzieję,że im się uda i to szybko.W górę Fafelki!!!![/quote]
niekoniecznie, choc mozliwe, ze znajda dom osobno... po tym jak Borys znalazl dom wierze, ze wszystko moze sie zdarzyc :p