Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Aga moglabys sie dowiedziec czy one umieja chodzic na smyczy? jak reaguja na inne zwierzaki? na koty np? jak suka reaguje na suki? czywiscie wiem, ze nie wszystko da sie w kazdym schronie, nie wiem jak jest u Was wiec pytam, nie denerwuj sie jakby co prosze ;)
  2. aaa sorry goopia jestem
  3. najtragiczniejsze jest to, ze oboje maja ciete te uszy na inna modle ja zobacze co da sie zrobic ale kiepsko to widze :shake: obawiam sie, ze ta suka walczylaby z moja :shake:
  4. kurde pogadam o nich z TZ ale on na takie "kojcowe" pewnie powie nie w ogole nie wiem jak mozna trzymac CC w kojcu :shake: przeciez te psy sie nie nadaja w takie warunki!! one maja jakos tak dziwnie uszy przyciete - szczegolnie jeden, chyba jakis laik to robil
  5. ciesze sie, ze troche jestes odciazona moze im badanie kalu zrobic?
  6. [quote name='milcia17']No tak, ale Zuzia to jeszcze dziecko, najpierw trzeba będzie ją wychowywać...Tak myślę.Niech trafi do ludzi,którzy mają więcej czasu/bedą w domku z nią.A jak się nie znajdzie takich ludzi,to niech do ludzi pracujących ok.8h.Bo schronisko odpada.:angryy:[/quote] ale ja mam w domu 5 szczeniat plus moja suka majaca niecale 8 mcy - ona jest najstarsza to same szczeniaki
  7. to maila mi podaj ciotka
  8. sorry, ze wkleilam w galerie ale tu duzo wielbicieli tego typu psow wchodzi glupota ludzka nie zna granic
  9. czyli wszystkie maluchy sa rozdysponowane?
  10. Aga a nie moglabys powiedziec w schronie, zeby ich ot tak nie wydawali ?
  11. [quote name='monikab']jak one strasznie muszą cierpiec,jak cholernie musi byc im źle,wszystko obce,nie ma pana.Jakie szanse mają na dobry,odpowiedzialny dom?-raczej nikłe,prędzej na niedoświadczonego przykurcza w dresie,co to chce się "groźnym"psem pochwalic.Szkoda psiaków,mimo wszystko mam nadzieję,że im się uda i to szybko.W górę Fafelki!!!![/quote] niekoniecznie, choc mozliwe, ze znajda dom osobno... po tym jak Borys znalazl dom wierze, ze wszystko moze sie zdarzyc :p
  12. [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112618[/url]
  13. u Was nei sterylizuja? nie ma takiej opcji?
  14. zmienilam lulka mozesz mi zrobic allegro dla kieleckich szczeniakow?
  15. dzieki do ogloszen konieczne sa foty bez krat
  16. jak mozesz zrob prosze allegro Aga nie daloby sie zrobic fotek bez krat?
  17. chyba wkleiles zly link :eviltong: sa dwa nowe korsiaki do adopcji [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112618[/url] dramat!!!!!!
  18. ok moge pozmieniac na taki, zaden problem za chwile to zrobie
  19. Aluś - trzymam kciuki :loveu:
  20. postaram sie wieczorem porobic ftki moim piorunkm
  21. widzisz fur a myslalysmy ze nie bedzie co na strone wrzucic
  22. nie ma, bo ja mam niezaplacone allegro a te ogloszenia, w sensie tytulu sa odnowione poprostu to co mam napisac?
  23. szkoda tylko, ze wet nie jest za darmo :evil_lol:
×
×
  • Create New...