Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Tosia2']GameBoy, takie coś też "mam": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113200[/URL] ...przyznasz, że śliczny i adopcyjny.... Tylko ze to wszystko pilne..... :placz:[/quote] jest sliczny i adopcyjny - gdzies jest pooglaszany? takimi psami jest bardzo duze zainteresowanie, niestety glownie do strozowania
  2. [quote name='malawaszka']dzięki za czarnego kwiatka :angryy: ale mówisz ludziom potem, że to mix? :lol:[/quote] tak, oczywiscie pozatym tam jest fotka - wiec chyba widza psa
  3. [quote name='GrubbaRybba']A miała preventic obrożę. Co się z nią stało?[/quote] a nic o tym nie wiem, moze one myslaly ze to druga obroza ok w takim razie nieaktulane
  4. wszystko zalezy od tego o ktorej pojedzie sznupek na bank dzis zadzwonie
  5. dziewczyny Zuzi trzeba kupic cos na pchly i kleszcze, bo ona jest niezabepieczona
  6. malawaszka - podaj to prosze na Wasze forum 664 988 914 - facet ma mloda olbrzymke i szuka dla niej psa mieszka pod Wawa, na wsi ale nie wiem gdzie
  7. [quote name='Tosia2']Ten o którym pisze ma ok. 1,5roku... A co z tymi z Łomianek? Roczny by ich urządzał? :razz: Mam też 2 szczeniaki ok. 3 mies które bedą na bank duze. Generalnie mixy krótkowłose....[/quote] ci z Łomianek chca tylko sznupa nic innego nie wchodzi w rachube a przed chwila zaliczylam rozmnazacza :angryy:
  8. [quote name='malawaszka']pokaż no linka do tych ogłoszeń - jak trzeba pisać, żeby takie kolejki były :mdleje:[/quote] bzdety same ja nie pisze tych lzawych historyjek napisalam, ze sznaucer olbrzym, 4 mce, szczepiony i tyle [url]http://www.allegro.pl/item400701809_sznaucer_olbrzym_szczeniak_do_adopcji.html[/url]
  9. ciotka postaram sie dzis wieczorem podjechac po maluchy czy ok 21 jeszcze mozna ew?
  10. Aga nie ma mnie na weekend i chcialabym sie do piatku rozliczyc z DT czy bylaby taka mozliwosc? karme bym odebrala i im zawiozla moze wtedy uda mi sie zrobic Zuzce jakies fotki
  11. [quote name='maciaszek']Miałam zapytanie na gg o psiaka, ale wczoraj kiedy mnie nie było. Odpisałam i czekam na odzew.[/quote] czyli szukamy dalej?
  12. mam nastepny chetny dom....... z Łomianek:cool1:
  13. chyba sie jednak nie zgubila :-(
  14. [quote name='Tosia2']Kochana, jeśli nie wykorzystasz tej kobiety, to skontaktuj ją proszę ze mną... Wrecz gardłowo szukam domu dla ślicznego psa, jest duży, młody, też sznaucerowaty (jak sznaucer z Briardem) a ma totalnego pecha po prostu... :([/quote] ale to tez szczeniak? bo ona chce tylko szczeniaka max 5 m-cy juz jej probowalam zaproponowac innego psa ew
  15. [quote name='GoskaGoska']z tym zapalenie 3powieki, to kurcze nie tak latwo wyleczyc. Mojej znajdzie to się często powtarza i prawie non-stop na kroplekach do oczu jedzie. Ponoc z tego psy wrastają ok 1 roku. Trzymam kciuki, oby ta Pani się w nim zakochala[/quote] w nim sie nie da nie zakochac, on jest taki smieszny-pocieszny jak pies z amerykanskich filmow familijnych :evil_lol:
  16. [quote name='malawaszka']wow! trzymam :kciuki: :loveu:[/quote] trzymaj trzymaj facet od psa byl totalnie nieodpowiedzialny, maly przechodzil borelioze i ma problem z okiem, mial grudkowe zapalenie 3ciej powieki - mam wrazenie, ze nie do konca to jest zaleczone:shake:
  17. ja juz wczoraj dalam ogloszenia mam tez druga fajna, ktora ma dom jednorodzinny w Konstancinie - chca psa duzego do domu z wybiegiem na ogrod - ta Pani zadzwoni o 17.30
  18. [quote name='GoskaGoska']A moze jeszcze w jakis sklepach zoologiczny i wetow Ci pozwolą wywiesci jego ogloszenia, napiszę w takim ogloszeniu dokladnie co ten gnoj chcial zrobic z psem i jaka jest sytuacja. Moze kogos ruszy.[/quote] Gosia jak nie mam czasu a ogloszanie go po lecznicach pies jest wykapany i wyczesany dzis o 17 przyjezdza go obejrzec Pani, ktorej po 14 latach odszedl sredniak, Pani mieszka w bloku, w Warszawie, parter z ogrodkiem
  19. szukam przez portale ogloszeniowe - wezme, przyjme psa - same ogloszenia wywozu do Niemiec + yorki, latlelki, shit-shu i rabladory:shake:
  20. [quote name='dogomanka_']Czarna plamka.!Łiii.!:multi: :evil_lol: Bardzo ładnie Go widać i widać też super,że jest szczęśliwy.:loveu:[/quote] zabki biale tylko byszcza!!!
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Kraków nie dzwonił....ale wstrzymajmy sie zogłoszeniem an allegro-zobaczymt czy dzis przyjda. Moze opłata adopcyjna ich z lekka wystraszyła?......albo my i nasze wymogi hehe:)[/quote] mogliby chociaz przedzwonic....
  22. ja robilam, jak ktos bedzie pytal o suczki bede odsylala
  23. [quote name='Ania+Milva i Ulver']cholera ..to sie porobiło...jak mineła noc?[/quote] jest niezle, teraz mały spi, nie pojde dzis do pracy, powiedzialam, ze przyjde jutro
  24. [quote name='vena&vivi']GameBoy niestety z flavitolem za szybko się pochwaliłam - przeterminowany ale wysle Ci jutro na stawy Artre -um czy jakos tak - znaczy jeden listek (mam dwa ale jeden musze Gravisowi zostawić). W listku jest 15 tabletek, na chwile starczy.Poprosze o adres - wysle jakims poleconym, priorytetem aby szybko doszlo.[/quote] dziekuje, wyslalam PW
  25. [quote name='malawaszka']ale serio jest jakiś taki rozemocjonowany nienormalnie czy Ty go tak odbierasz bo z molosami masz do czynienia :lol:[/quote] tak naprawde to mozesz miec racje, ze sie nie znam bo mam albo molosy albo duuuzo mlodsze szczylki chociaz dzis jest duzo spokojniejszy - spi sobie teraz i wcale nie teskni za wlascicielem
×
×
  • Create New...