Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='bea_m']Hodowla z Chrustów jest niedaleko Warszawy. Już mają 5 suczek i 2 pieski. Jak co to telefon mogę dać na pw. Mój kropek jest z tej hodowli :)[/quote] jak mozesz to daj prosze
  3. ciotka w jakim ona jest wieku?
  4. sliczne prawda? Pani ze zdjecia jest mama lub tesciowa wlascicielki psiakow, to tak gwoli scislosci :eviltong:
  5. ehhh niewiele osob odwiedza watek :roll: a mala Emilka potrzebuje tylko duchowego wsparcia :loveu:
  6. [quote name='idusiek']Gameboy - to super ,mam nadzieję, że ludzie nie będą mieć nic przeciwko...to ja psiaki dogladałam do 4 tygodni ich życia i opiekowalam się sunią i nimi, więc chyba nowi szczesliwi posiadacze nie będą mieć nic przeciwko ...bo bylam ich drugą mamusią do czasu przewiezienia do Teresina;)[/quote] ciotka info bedzie na biezaco, pozatym i tak odbedzie sie wizyta poadopcyjna wiec nie powinni miec z tym problemu
  7. ugotowalam jej ryzu z kurczakiem, ladnie zjadla, mam nadzieje, ze bedzie dobrze teraz ladnie spi
  8. Aska Uza przesliczna, moja sucz tez kocha wode i szalenstwa na piasku
  9. dziekuje kochana:loveu: trzymajcie kciuki za Emcie bo znowu odstawia cyrki zdrowotne, dalam jej no-spe
  10. [quote name='emilia2280']Martyna, doszla moja wplata 50zl za ciasto Gameboy?[/quote] ciotka chyba tak, bo Martyna pisala wczesniej, ze dlug splacony
  11. mala wymiotuje, niedobrze.... jak jej nie przejdzie, jade do weta :roll: beda nowe foty, Ziutka przesle ;)
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9054/dsc00369io8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img156/dsc00369io8.jpg/1/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/dsc00369io8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9923/dsc00371yr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img156/dsc00371yr4.jpg/1/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/dsc00371yr4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/2631/dsc00374bg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img153/dsc00374bg8.jpg/1/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/dsc00374bg8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/219/dsc00376ne8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img153/dsc00376ne8.jpg/1/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/dsc00376ne8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4025/dsc00377nz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img527/dsc00377nz6.jpg/1/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/dsc00377nz6.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/2968/dsc00327cp7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img370/dsc00327cp7.jpg/1/][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/dsc00327cp7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/6421/dsc00329wn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img370/dsc00329wn0.jpg/1/][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/dsc00329wn0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/461/dsc00341mi9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img99/dsc00341mi9.jpg/1/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/dsc00341mi9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7416/dsc00345qi0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img391/dsc00345qi0.jpg/1/][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/dsc00345qi0.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/6914/dsc00353mr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img391/dsc00353mr3.jpg/1/][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/dsc00353mr3.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7311/dsc00284fe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/dsc00284fe4.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/dsc00284fe4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1870/dsc00314kl3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/dsc00314kl3.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/dsc00314kl3.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9559/dsc00325my1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/dsc00325my1.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/dsc00325my1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2464/dsc00224vi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/dsc00224vi6.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/dsc00224vi6.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4922/dsc00226yt2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/dsc00226yt2.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/dsc00226yt2.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2769/dsc00268xp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img149/dsc00268xp8.jpg/1/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/dsc00268xp8.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  16. sa foty, Berta wazy 8200 a Korsa 7400 :eviltong:
  17. idusiek napisalam Ci w PW, ze zapytalam tych ludzi - wyslalam im maila z pytaniem czy nie maja nic przeciwko, to sa jednak dane osobowe a Wy nic przed adopcja nie mowilyscie, ze chcecie miec wglad w umowe. dzis lub jutro beda fotki, wtedy tez uzyskam odpowiedz.
  18. do weta pojda w poniedzialek bo taki maja w ksiazeczce podane, jako termin wizyty kontrolnej
  19. super! a kiedy Marzena wroci na dogo? :roll:
  20. fotki beda dzis lub jutro - jeszcze nie wiem dokladnie :oops:
  21. bylam z mala u weta jest lekko odwodniona, nadal ma lekkie rozwolnienie ale bez szalu ona jest przekochana i przeslodka poszla do domu, ktory czekal na szczeniaka z Zywca ale sie nie doczekal, bo najpierw nie bylo transportu, pozniej cos inego a pozniej wydali je na miejscu i ludzie zostali bez psa szukali malego i bezowego, krotkowlosego, najlepiej suczki - dlatego jak uslyszalam przez tel, ze jasna i mala mowilam od razu, ze pewnie sie zdecyduja, tak tez sie stalo zgadzaja sie na sterylke, zapraszaja na wizyty, fotki beda mam Rodzine zainteresowana druga sunia ale dom przed sprawdzeniem jakby babki sie zdecydowaly na 100% podam numer do ludwy, ok?
  22. nikt nie zajrzal do Emci??????????? :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Niunia jest juz zaszczepiona
  23. ja jutro z Pinia ide jeszcze do weta rano a po poludniu jak bedzie ok, mala chudzina pojedzie do siebie sliczna jest, nie gadac mi tu :mad:
  24. ciotka tak naprawde tego nikt nie wie nerki pracuja ok, watroba tez wyniki krwi sa dobre ale Emilka byla tak slaba, ze moze doszlo do jakiegos niedotlenienia? nie wiem ale i wet tego nie wie bali sie padaczki ale nic sie nei dzieje poki co u moich rodzicow psa, padaczka zaczela sie objawiac jak mial 10 lat a tez byl adoptowany jako szczenie, slabe i chore
  25. tu na watku chcialam tez podziekowac ciotce Anonimowy Anonim, ktora przekazala dla szczeniakow super kocyk, budke do spania, reklamowke zabawek i gryzakow dla maluchow serdecznie dziekuje :Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...