Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. to jest pies tych panstwa, ktorzy adoptowali mala, tam jest mlode malzenstwo plus mama i pies jest dla owej rodzicielki wlasnie ciotka wszystkie foty sa z domow adopcyjnych ja nie mam fot od siebie bo ni mam aparatu ps. nie wydaje psow poza Wawe
  2. poczekamy ;)
  3. ja nie widze
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3567/p9090122ak0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img65/p9090122ak0.jpg/1/][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/p9090122ak0.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/7821/p9090123vl1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img391/p9090123vl1.jpg/1/][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/p9090123vl1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/6861/p9090108cr0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img356/p9090108cr0.jpg/1/][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/p9090108cr0.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/5669/p9090117gj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img294/p9090117gj7.jpg/1/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/p9090117gj7.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  6. to nie on tylko ona :evil_lol: sunia jest wysterylizowna mala tez bedzie oczywiscie to jest ta mniejsza sunia
  7. [quote name='MaJa 75']Oooo ja tu jakiegoś bulterierka widzę????:razz:[/quote] widzisz, widzisz
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8827/niuniacc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img151/niuniacc4.jpg/1/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/niuniacc4.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2572/niunia1fh2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img211/niunia1fh2.jpg/1/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/niunia1fh2.jpg/1/w360.png[/IMG][/URL]
  9. czy ktos moglby mi polecic jakies puszki dla niego takie ktore dostane w normalnej hurtowni? to zalatwie taniej ja sie na puszkach nie znam a nie mam czasu latac i szukac
  10. [quote name='MaJa 75']Wejdz na wątek szczeniaków z Kielc. Siedzi na 1 str. małe czarne w typie labo[/quote] tomii:evil_lol: ? juz pedze
  11. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :evil_lol: :cool2:
  12. czyja Zuzia jest wlasnoscia? ze sie tak brzydko zapytam czy teraz byla podpisana umowa czy nie zdazyla Ryba?
  13. i juz wszystko wiadomo :loveu:
  14. wlasnie ktos wierci w scianie u sasiadow i gang zwial za lozko a drze sie tak jakbym juz je na ta zupe szykowala, Majkel biega i szczeka dla odmiany dom wariatow
  15. [quote name='MaJa 75']Oooo Jezuuuuu!!!! W Kielcach jest czarna sunia (oprócz Fifi)[/quote] mala, mloda i nie dluga?
  16. mam dom dla mlego szorsciaka jeszcze i suczki czarnej calej, malej ale nie jamnikowatej ( oba szczeniaki do 5 mcy)
  17. [quote name='Anonimowy Anonim']Bierzesz do domu od razu cały gang*, to się nakręcają :lol: A jak nie patrzysz, to na pewno jeszcze Michała terroryzują i potem chodzi cały znerwicowany. *Jak rozumiem to członkowie Gangu Suki z Nory[/quote] majlel gangowi to by najchetniej glowy pourywal troche je bije :oops:, musze go pilnowac ;)
  18. [quote name='Wiedźma']Nie, nie, to mój czarny scenariusz, bo szafirkowa [COLOR=black][B]NIC NIE PISZE[/B][/COLOR]!!![/quote] troche mi ulzylo, szafirkowa ma chyba znikomy dostep do internetu prosila o telefon gdyby cos sie dzialo, podawala numer na watku
  19. [quote name='Wiedźma']No nie mówcie, że znalazł się właściciel![/quote] i chce psa z powrotem? to pewna informacja czy dywagacje?
  20. dolores zostawianie psa w Ciebie nie ma sensu... Wy jej nie chcecie i ona to czuje, po co mam tam siedziec? pozatym watpie zeby sie po nia cale kolejki ustawialy, nie wiadomo ile to potrwa, bedziesz toczyla boje z TZ dzien w dzien ?
  21. [quote name='Anonimowy Anonim']Tylko tych sfrustrowanych, wyrolowanych maleństw żal :> Gratuluję postępów.[/quote] malenstwa sa dwa i tak dra japy, ze oszalec mozna a wcinaja za trzech:evil_lol: [B]czy fotka zostala wyslana?[/B]
  22. [quote name='dolores181']Widze ze ktoś tu nieżle kręci bo podobno Gosia miała Suzi dać dom na stałe z tego co usłyszałam a tu zanosi się na dom tymczasowy, widze ze jesteście niepoważne bo ja wyrażnie powiedziałam że Suzi może iść ale tylko do domu stałego , same ją chcecie dalej krzywdzić a ona szybko sie przywiązuje a potem to przeżywa.Sory ale juz mnie poniosło czy w Katowicach łatwiej o dom niż w Warszawie???[/quote] i kto to pisze :mdleje:
  23. obie dziewczyny juz w swoich domkach, zostaly dwa chlopaki jedna mieszka na ursynowie, druga pojechala do Pani tez zajmujacej sie pomoca psom
×
×
  • Create New...