-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
może łaskawie dasz więcej;) -
[quote name='betty_labrador']a to nie mutacja poprostu?[/QUOTE] czy to podchwytliwe pytanie:evil_lol::diabloti:
-
amerykaniec może być bez fal;) a Bordery podobają Ci się wszystkie??? Nie ma psów idealnych pod każdym względem:shake:ale jest tyle różnych typów, charakterów, że każdy dla siebie coś znajdzie:p poza tym to co się ma w domu to i tak kocha się najbardziej:loveu: EDIT: może kiedyś spotkamy się na tym spacerze:razz:.choć przypadkowo;)
-
[quote name='Doginka']Oświeć mnie, bo nie wiem co to leucyzm:shake::oops::oops: [/QUOTE] choroba charakteryzująca się niedoborem ciemniejszego pigmentu w skórze, we włosach i w piórach. W przeciwieństwie do albinizmu leucyzm spowodowany jest niedoborem nie tylko melaniny, ale też wszystkich typów pigmentu skóry.
-
[quote name='Od-Nowa']a to nie wiedziałam! w jeden dzień chcą obrobić wszystkie grupy? zdolniachy... [/QUOTE] mogłiby wybrać sobotę, bo człowiek i więcej czasu by miał i jakas imprezka może by się trafiła w zaprzyjaźnionym gronie:loveu:a tak wystawa pewnie pełna opóźnień i trasa do domu:roll:
-
[quote name='tusia.'] a jaka jest ona według Ciebie?;>[/QUOTE] nie odpowiada się pytaniem na pytanie to po pierwsze a po drugie napisałam wyżej, powiedz dziewczynie co jest złego w kadrze, dlaczego inny i jaki Twoim zdaniem pasuje do takich zdjęć itd...wtedy to będzie konstruktywna krytyka i może zostaną wyciągnięte z tego wnioski na następne zdjęcia.
-
[url]http://img88.imageshack.us/img88/1724/img1471p.jpg[/url] jaki kochany zaroślak:loveu:
-
[quote name='tusia.'] a nie napisałam? kadr, ostrość, sens w ogóle. mam jej może jeszcze ustawić aparat?:razz:[/QUOTE] i to jest według Ciebie konstruktywna krytyka?
-
[quote name='Od-Nowa']będziemy w niedziele ;) znajdę CIę :cool1::diabloti:[/QUOTE] wystawa jest tylko w jeden dzień, więc mnie nie zaskoczyłaś:evil_lol::diabloti: strach się bać, zabrzmiało to jak groźba:diabloti::evil_lol:;)Będę czekać:loveu:
-
[quote name='tusia.']to mam Ci pisać same komplementy? oh zaje.biście słodkie zdjęcie ! więcej takichh ! jezu kocham ludzi dla których nie ma krytyki :loveu:[/QUOTE] Napisz może czemu takich zdjęć tu się nie wstawia, co jest źle ,dlaczego i jak to poprawić!!!Dziewczyna się dopiero uczy.Konstruktywna krytyka do skarb!!!!!Ale Ty nic sensownego w swojej krytyce nie napisałaś.
-
[quote name='Od-Nowa']ja tak bym jechała pobłąkać się, poplotkować a od nas z klubu jadą na pokazy ale dyscypliny której ja nie trenuję ;) więc miałabym czas na spytki :diabloti: :cool3:[/QUOTE] z doświadczenia wiem, że spotkania na wystawach sie nie udają, bo na wszystko mało czasu;)ale jak będziesz to ja chętnie choć na chwilę się spotkam:loveu:
-
[quote name='Od-Nowa']w Poznaniu będziecie na wystawie?[/QUOTE] taki mam plan:cool3:a wy na jakieś pokazy jedziecie? macie jeszcze Groze w ruchu:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0859.jpg[/IMG]
-
dawno nic tu nie dawałam;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0859.jpg[/IMG]
-
[quote name='kaho'] Rewelacyjnie obaj wygladaja na fotkach :loveu:.[/QUOTE] zgadzam się z przedmówczynią:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Ewa, ty nie słuchaj tych banialuk o mniej kątowanym sznupie:crazyeye: Gassi nie ma sobie równych, jest najpiękniejsza ze wszystkich czarnych średniaków jakie kiedykolwiek widziałam:loveu::loveu::loveu: I uwielbiam typ Amerykański, bo tym Europejskim brakuje elegancji:cool3: A przenoszenie ciężaru ciała na przód jest extra. Uczę tego Gordonka i czekam na Twoją pomoc.:loveu:[/QUOTE] Ja wiem, że Ty zawsze po mojej stronie:loveu: ale każdy ma prawo do swojego zdania;)i może dobrze, że są przeciwnicy jej urody, bo ostatnio za bardzo zaczeła zadzierać nosa:diabloti:i jak pamietacie monotematycznie się tu zrobiło:roflt:
-
[quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5913-Kopia.jpg[/URL] Co za skupienie :loveu:[/QUOTE] no na piłke jest zawsze pełne skupienie:evil_lol: [quote name='ewka i haker']nie umiem robic mojemu psu zdjęć;) takie w ruchu bardzo mi sie podoba:loveu:[/QUOTE] e nie umiesz:eviltong:nie wierzę;) [quote name='jo_ann']Po prostu wole mniej katowane z tylu sznaucery, nie az tak na Malysza ;) i bardziej szorstkie, niz z falami ;) Ale zdjecia robisz piekne, zaluje, ze moje psy takich nie maja :cool3:[/QUOTE] no ja mniej katowanych zdecydowanie nie wolę:shake:Gass jest szorstka, ale nigdy nie będzie aż tak jak psy z prostym typowym sznaucerowatym włosem, które też mi się podobają, mocne, klocki wbudowane w kwadrat:loveu:stary typ:loveu:ale elegancja linii amerykańskiej też mnie zachwyca:loveu: swój wystawowy typ mam, ale sznaucer podobają mi się wszystkie,wkońcu dla charakteru a nie wyglądu kupiłam psa tej rasy;) zdjęcia jak zdjęcia, raz lepsze raz gorsze...ostatnio Nikuś się kurzy z braku czasu:angryy:
-
śliczna jest:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']a ja prosze jak zwykle o to samo o więcej zdjęć i najlepiej w ruchu:)[/QUOTE] błahahah...jakie wymagania:evil_lol: a sama wstawia non stop prawie identyczne zdjęcia myszek:diabloti: c.d powyższej foty i w ruchu tak jak chciałaś [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5925.jpg[/IMG]
-
[quote name='jo_ann']A ja sobie weszlam na Wasz strone, filmik-cwiczenia, ucieszylam sie... a tu wystawianie.. nuda:evil_lol: Nie podoba mi sie, jak ona sie tak baaardzo wyciaga z tylu;) pozdrawiamy a, sznaucer i border[/QUOTE] błahahah...na psie sporty to ja czasu nie mam:shake:przynajmniej w chwili obecnej;)ale jak już będą dwa burki to na pewno oprócz wystaw dołączymy jeszcze jakieś zajęcia sportowe:razz: Każdy lubi co innego mi taki rodzaj wystawiania jak najbardziej pasuje.Bardzo lubie jak pies przenosi cały ciężar ciała na przód!.Poza tym na wystawach często jest tak, że co wyjdzie to będzie:evil_lol::diabloti: zapraszam Was częściej w nasze skromne progi:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5913-Kopia.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Ojej.. :calus: Gassirka jak zwykle piękna i opicowana :loveu: Ja też zaraz biorę się za Galinę moimi nożczkami firmy IKEA :cool1:[/QUOTE] jeszcze kilka popraweczek muszę zrobić przed Poznaniem. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5883.jpg[/URL] co ona ma za uchem ? Wbiłaś nóż w potylicę i robiłaś zdjęcia ? :diabloti:[/QUOTE] mówiłam,że cięte sznaucery są piękne:eviltong::diabloti:
-
świetne foty:loveu:pudel dae radę:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='Kashdog']O fotki prosimy :cool3::cool3:[/QUOTE] [quote name='Justa']i na mnie nie poczekałaś :placz:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']:evil_lol: ja też[/QUOTE] jakoś weny nie mam by pisać:shake:w sprawie nożyczek, degażwek i trymerów może na gg odpowiem;) miałam dziś strasznie zabiegany dzień i przed chwilą doszła do mnie smutna informacja(ale o tym pisać nie będę)tylko tak jakoś weny nie mam:shake: ale foto na dobranoc dam [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5883.jpg[/IMG]
-
kurde napisałam Wam długą wiadomość, i wkleiła się tylko połowa!!!!!!!!! teraz juz mi się nie chce tego pisać, odpowiem wieczorem:eviltong: no i może fotki będą:razz:
-
[url]http://i34.tinypic.com/jkjcoz.jpg[/url] to jest super:loveu:szkoda ze modele nie sa wystawowo odpicowani, to w ogóle już by miód był:loveu:
- 21590 replies
-
widpwnia zachwycała się piękną Gassula:loveu:dekoldu nie miałam, ale moze rozporka nie zapiełam:evil_lol::diabloti:;) fotki Gass moze jutro(jak pogoda pozwoli:cool3: kupiłam sobie nowe nożyczki:loveu:są świetne:loveu: