-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Bzikowa']Ooo no właśnie weszłam sobie do Waszej galerii a tu psikus - Gassira nie jest mini sznaucerem, tak jak do tej pory myślałam :evil_lol: 50 cm to już Large :evil_lol::roll: Eee tam, od metra nie jest daleko, z pętli Wilanowska (obok metra) odjeżdża uroczy autobusik 108 i jedzie na nasz teren ok.20 minut (przystanek Antoniewska) Podjeżdża pod prawie sam teren ;) [SIZE=1]A w ogóle to nie narzekaj bo ja mieszkam 30 km od Warszawy (Legionowo) a dojeżdżam w oba dni weekendu i to często na 7 rano :diabloti:[/SIZE][/QUOTE] 49,5 to nie M???bo w sumie to ma tyle:evil_lol::diabloti:;) czy Ty mi ta trase podałaś żebym miała wyrzyty sumienia:diabloti:musze kiedyś się tam wybrać zobaczyć jak ćwiczycie:loveu:porobie jakieś foteczki, zobacze z czym to się je:cool3: 7 rano w weekend i to oba dni:stupid: to nawet mój pies by na mnie z wyrzutem patrzył:mdleje::roflt:
-
[quote name='Bzikowa']Zapraszamy, nie wiem kiedy będzie kurs ale myślę, że jakoś na wiosnę to na pewno ;):razz: Zasilisz nasz klub w S-eczki! :multi::loveu: Chyba, że Twoja sucza już się do Mek łapie..?[/QUOTE] jeśli przy 50 cm ma szansę na S:diabloti::evil_lol: Moglibyście przenieść się np. na pola mokotowskie, albo gdzieś gdzie jest blisko od metra:loveu:bo mi to te dojazdy nie pasują:shake:i dlatego tak zwlekam:oops:
-
[quote name='Bzikowa']Eee czekaj, coś mi świta... Na ostatnim kursie początkującym był jakiś bc ale ja go osobiście nie poznałam bo miałam przymusową przerwę (maturalną) tylko słyszałam, że był i widziałam jakieś filmiki [SIZE=1](jak wpiszesz w yt cavano początkujący to tam powinny być 3 filmiki i na jednym z nich on jest :eviltong:). [/SIZE] Nie wiem jak mu było na imię ;) Zwracam honor, jeśli to on :diabloti:[/QUOTE] a widzisz:diabloti: ja to się do Was wybieram od 1,5 roku i wybrać się nie mogę:oops::diabloti:
-
[quote name='jo_ann']Z ISDSowej hodowli. Border aktualnie wyglada mniej wiecej tak: [URL]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/moli1.jpg[/URL] [B]To jest nie w moim typie.Takie to ja tylko długowłose lubię i z klapniętymi ucholami(pewnie nie wzorcowe)ale takie wolę:loveu:[/B] a sznaucer tak: [URL]http://i198.photobucket.com/albums/aa84/jo_annn/forestek1.jpg[/URL] ;) Pielegnacja slicznego futerka nie jest dla mnie;)[/QUOTE] [B]no a to cudne:loveu:[/B] [quote name='Od-Nowa'] znowu zafaflam offem galerię :diabloti:[/QUOTE] nie wiem jak zacytować foto:crazyeye:albo jestem ślepa:diabloti:bo znikneła mi ta opcja:angryy: ale ten Borderas jest fajnie umaszczony:loveu:masz jakieś inne fotki tej suni?:cool3: zasmiecaj:loveu:mi nie przeszkadza:lol: [quote name='Doginka']Środa o 14 mi pasuje, bo w czwartek nie mogę. W środę rano mam do zrobienia Holly. Będzie u mnie cały dzień, więc mogłabyś się z mała pobawić i Gassi na pewno też ją polubi:loveu: A poza tym mamcia na środę piecze ciacho dla nas i robi pyyyyyyszny obiadek, więc 14 będzie akurat:p[/QUOTE] jesteśmy umówione:multi: a to jest jedyna fota z dzisiejszego przemiłego spotkania:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6204.jpg[/IMG] tak się z Kasią(właścicielką Magri)zagadałam, że zapomniałam focić:oops:
-
[quote name='Bzikowa']Hmmm z samców BC u nas (Cavano) ostatnio [SIZE=1](a skoro jest młody to zakładam, że nie biegał w zamierzchłych czasach, których nie pamiętam :wink:)[/SIZE] biegał tylko Bart (nie wiem jak rodowodowo ale z hodowli Ciriline, brat Blue i Laryksa). Chyba, że mam zaćmienie umysłu:cool3: Ale po fotce którą wstawiłaś go nie rozpoznam bo ja generalnie borderów nie rozróżniam , chyba, że dużo startują i kojarzę przewodników :P[/QUOTE] Masz zaćmienie:diabloti:albo ja zostałam oszukana:evil_lol: wiem, że czasem przychodził na trening z młodą dziewczyną a czasem z jej mamą(od jakiegoś czasu się nie pojawiał);)już bardziej nie potrafię Was naprowadzić
-
[quote name='Doginka']A co to jest miodek turecki:crazyeye:? - jakoś kojarzy mi się z miodkiem z uszu:evil_lol::lol:[/QUOTE] o coś takiego [URL]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/13/Miodek_turecki_by_Maire.jpg/800px-Miodek_turecki_by_Maire.jpg[/URL] ale nigdy tego nie jadłam:shake:może weszka się wypowie:cool3:
- 21590 replies
-
i ja się nią nacieszę:loveu:i moja Gass:cool3:
-
[quote name='weszka']A co to pańska skórka? Jakiś regionalny przysmak "cmentarny"?[/QUOTE] biało-różowy cukierek domowej roboty:loveu:mniaaaaaaaam:loveu: u Was jest chyba miodek turecki;)
- 21590 replies
-
[quote name='Klaudia :-)']Świetne fotki,zwłaszcza siostrzyczki:-) A czy ten border to nie jest suczka Kiwi (Q'CELTIC X-TRA VAGANZA)?[/QUOTE] To jest samiec;)
-
[quote name='AnkaG']Podjęłam decyzję o rozwodzie - tylko jak ja to wszystko psychicznie wytrzymam :-([/QUOTE] jak podjełaś taką decyzje to znaczy, że już jest jakby było po rozwodzie. Później będziesz szczęsliwasz, a my jesteśmy z Tobą:calus:
-
[quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6162-1.jpg[/URL] ta co mówi że jej nie wychodzi GAss dobrze że ja moich zdjęć nie pokazuje[/QUOTE] to zdjęcie n9e jest dobre:shake:ale jest :loveu: [quote name='Magda25']Też chce obrożę kupić, tylko nie wiem jaką...jeszcze :evil_lol: [/QUOTE] to do Ciebie podobne:evil_lol::diabloti: [quote name='Od-Nowa']ło ludzie, to w ilu halach to ma być? zważywszy na moją "super orientację" na pewno Was znajdę... aha .. już to widzę :shake::evil_lol:[/QUOTE] na pewno sporo!!!!!!!wszystkoie rasy w jeden dzień...gdzieś to trzeba pomieścić;) DOBRANOC
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']Zależy jak mi się będzie chciało iść. :evil_lol: Bo z zajęć mam tylko wf 11:00 - 12:30, więc pewnie na Polach będę koło 13-14... ale mogę też później. ;) A Kabaty... jasne, można i tak, i tak. ;)[/QUOTE] to jesteśmy umówione, jak się ogarnę to dam jutro znać..teraz ide lulu ale Ty się nie obijaj tylko wstawiaj fotyyyyyyyyyyyyyyyy:loveu: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai']mieszkałam tam pół roku, faktycznie tereny super. :loveu: Spacerujecie w okolicy górki natolińskiej czy do lasu? Z chęcią się kiedyś z Wami wybiorę, najlepiej rowerami po lesie. ;)[/QUOTE] ja do lasu chodzę:loveu:i rower też mi pasuje;)choć wtedy aparatu nie wezmę:mad:można raz spacerowo, raz rowerowo...:razz: a jutro jesteście na polach???o której? -
nie odpowiedziałaś na moje pytanie:mad: Jakoś na K(ale zapomniałam jak:oops:) wiem, że czasem jeździ na wystawy, ale żadko bo babce się nie chce.Jest młody bo będzie teraz kończył MŁCH.wiem, że jedzie na wystawę do Kielc i że troszkę biegał w Cavano. Ale ja jestem skarbnicą wiedzy:mdleje::roflt:
-
[quote name='Asiaczek']Nie trawię tej kobiety. Może i wiedzę ma, ale w praktyce to nie za bardzo umie ja zastosowac. Jak zgubiła psa, a raczej jak on on niej uciekł, bo go tak mocno skarciła, to jej pomoc w szukanniu ograniczyła sie tylko do poinformowania po 5 godzinach, że suka uciekła. A potem cisza w eterze... Totalny brak odpowiedzialnosci, a reklamuje sie, że hohoho...:angryy: Pzdr.[/QUOTE] ja ją często spotykam i w życiu bym psa do niej nie oddała:shake:a i kilku moich znajomych taż szybko uciekło ze szkoenia u tej kobiety. ale z tego co wiem jest też dużo pozytywnych opini na jej temat.Poza tym ilość zapisujących się osób też o czymś mówi.
-
co masz dla mnie:grins::mdrmed: proszę specjalnie dla Ciebie gniotowe zdjęcie przesymatycznego bordera:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6194.jpg[/IMG]
-
ja też dziś spacerowałam z borderkiem:loveu:ale fajny chłopak:loveu: mam jedno foto ale rozmazane:roll:a tak się fajnie bawił z tym moim wrednym:evil_lol:
-
[quote name='weszka']Jak dla mnie Gass jest cudownym połączeniem amerykańskich i europejskich typów :loveu: Europejskie już mi się przejadły i są do wystaw raczej "niemodne", a czystych amerykańców nie lubię. No i znów piszę monotematycznie ;) Nas też w Poznaniu zabraknie - troszkę mi żal ale tylko troszkę. Szczerze mówiąc to chyba by mi się nie chciało zapylać te ponad 400 km w jedną stronę na 1 dzień wystawy zwłaszcza.[/QUOTE] No właśnie jednemu się podoba, drugiemu nie:shake:tak to już jest na tym świecie:loveu: ale za rok będziesz na 1000000000% na 2xCacib:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6162-1.jpg[/IMG]
-
ja to lubię takie umaszczenia inne:loveu: mi też Gass nie wychodzi:placz:
-
[quote name='Magda25']Na to liczę. Poza tym chce kupić coś fajnego.. ale jeszcze nie wiem co. Wiecie już kiedy i w na jakiej hali bedziecie?[/QUOTE] wiem, że się wystawiam jakoś po 12, ale hali nie pamiętam chyba 2:roll: No ja chce kupić saszetkę:razz:nowego rogza:loveu:i mam nadzieje stół trymerski, ale nie wiem czy kasy tyle uzbieram:roll: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6187-Kopia.jpg[/URL] jej zdjecia z jęzorem sa urocze[/QUOTE] dzieki [quote name='Doginka']Pierwszy raz nie będę na wystawie w Poznaniu:placz: 150 zł to było dla mnie za dużo, zwłaszcza, że mam już intera i nie musiałabym tyle płacić, ale na dyplom już "trochę" czekam:angryy:. Nie chciałam przepłacać:cool3: Rapcio na dyplom Championa Pl. czeka już 5 miesięcy:angryy: Ale i tak za was będę trzymać kciukaski:p Ewa, w środę mnie odwiedzisz, czy w czwartek:razz:?[/QUOTE] za gapostwo się tyle płaci:evil_lol:było pilnować terminów:eviltong: cholercia nie wiem jeszcze, w środe na 12 musze pojechać na uczelnie, więc mogłabym być dopiero około 14 pewnie.A w czwartek za to mama mało czasu:placz:
-
ale tu u Was nudy:eviltong:
-
[url]http://img297.imageshack.us/img297/3593/dsc0131s.jpg[/url] ślicznośći:loveu:a jakie czyste prześcieradło:razz:moje dziś zostało przyozdobione w kilka przeuroczych łapek:evil_lol:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[quote name='Bonsai'] ariss - a my Sonię widzimy ostatnio codziennie. A Was za to wcale. :eviltong: Ostatnio taka ładna pogoda, więc myślałam, że Cię spotkam z aparatem. :diabloti:[/QUOTE] My jeździmy ostatnio na Kabaty:razz:świetne tereny, ludzi prawie brak, chyba że psiarzy:razz:musimy się jakoś wybrać razem:loveu: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
[url]http://i909.photobucket.com/albums/ac294/piegus_foto/IMG_4727copy.jpg[/url] SONIA!!!!!!!!!!!!!!!Jak ja jej dawno nie widziałam:loveu: a fotki świetne:loveu:WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='jo_ann'] moze :) na Polach ostatnio pustki jakies.[/QUOTE] dawno tam nie byłam:shake:ostatnio kierunek kabaty:p [quote name='Justa'] Przykro mi, ale znów będzie monotematycznie - :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ja wiem:loveu: [quote name='ewka i haker']nie gadać tyle tylko zdjęcia dać jakieś[/QUOTE] to moja galeria i ja będę mówiła kiedy czas na foty:diabloti: [quote name='Od-Nowa']ariss, a powiedz mi bo nigdy nie byłam w Poznaniu na wystawie. To miejsce w którym się będzie odbywać jakieś sensowne jest do zdjęć?? czy nie bardzo? bo ja mam strasznie ciemne szkła i nie wiem czy w ogóle sens targać złoma.[/QUOTE] pewnie że weź, bo jak tego nie zrobisz to będziesz żałować. [quote name='Magda25']Skoro bedziecie na wystawie w Poznaniu, postaram sie was wypatrzeć ;)[/QUOTE] może "nasze" saszetki będą:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6187-Kopia.jpg[/IMG]