Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:
  2. [quote name='Doginka']Gassira to rodzynek:diabloti: Gordona próbowałyśmy uczyć i doopa, a pies jest naprawdę bardzo bystry i szybko się uczy:loveu: Rozjechane foty bardzo mi się podobają:loveu:[/QUOTE] ale Gass systematycznie ćwiczyła, a Ty leniu myślałaś że ja zdradze Ci jak ćwiczyć i się samo zrobi:diabloti::evil_lol:
  3. obecnie zastanawiam się nad: 1.Tamron SP AF 70-200m f/2.8 Di LD(IF) Macro 2.Sigma 70-200 m f/2.8 IIEx DG APO Macro 3.Sigma 150 f/2.8 EX DG Macro 4.Nikkor AF-S 70-200 f/2.8 ED IF VR ten obiektyw to ostateczność i świr i nie do makro:roll: I ja nie wiem na co się zdecydować:placz::placz::placz: chce i do makro i do psich zabaw:diabloti:boje się, że mi któryś nie podoła:placz: Kto mi doradzi:modla:
  4. [quote name='Doginka'] A tak w ogóle to jadę na show z dużą temperaturą(39.3*)Męczy mnie kaszel, ale gardło o dziwo mnie nie boli;)Tylko mam trzęsiawkę:razz: Za to Gordon wygląda prześlicznie:loveu:Przerośnięty, zapuszczony i zatuczony jak mops:evil_lol: - żartowałam:diabloti:[/QUOTE] zaraziłam Cię:splat::oops: wypij pyszną herbatkę:loveu:(wiesz jaką):diabloti:przejdzie Ci:loveu:
  5. praca sama Cię szuka:razz:pozazdrościć:p a ja musze sobie kupić nowy obiektyw:loveu:mam wielką ochotę na ten co Ty masz:diabloti: z perspektywy czasu wybrałabyś coś innego?
  6. [quote name='malawaszka'] brawo za postawę - naucz ją tak jak Gassira robi - mała jest bystra to się na pewno nauczy :loveu:[/QUOTE] to jest nie do opanowania:diabloti:Gassira na każdej wystawie robi inaczej:mdleje::roflt::splat::stupid::diabloti: [quote name='weszka']Tak właśnie zamierzam uczyć ;)[/QUOTE] ale Ci suczyska zarosły:loveu:
  7. o koniecznie opisz jak tam wrażenia filmowe, też miałam dziś iść ale choroba mnie dopadła, więc czekam na recenzję:p
  8. ja chce znów takie piękne słonko:loveu:
  9. ojej:oops:aż się zaczerwieniłam:oops: ale rzeczywiście nie dziwie się Waszemu zdenerwowaniu!!!Daj znać jak sprawa się rozwija!!!
  10. [quote name='Elitesse']mial nas sedziowac w Poznaniu ... i sie spoznil :evil_lol::evil_lol: dopiero na BOG wyszedl[/QUOTE] raczej na innym ringu zastąpił sędziego, ktory pojechał do szpitala.
  11. [quote name='Od-Nowa']http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14.jpg jedna adresówka Ci nie wystarczyła??!!:diabloti::diabloti: i to takie ciężkie... na allegro są ładne, podeślę Ci linka :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] błahaha..zabiłaś mnie:evil_lol:umarłam ze śmiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: [quote name='weszka']Ja też :eviltong: ale sędziowie czasem mają zaskakująco inne zdanie :diabloti:[/QUOTE] szczególnie że ten sędzia od dostatecznej po doskonałą dawał:crazyeye:żadkość u nas
  12. [quote name='weszka']Hehe tego to akurat nie wiadomo :eviltong:[/QUOTE] ja tam swoje wiem;)
  13. [url]http://img25.imageshack.us/img25/9383/visard.jpg[/url] ale słodkości:loveu: a siostra Vesper całkiem fajna:cool3:
  14. [quote name='betty_labrador']no sory ale to niebieskie wyglada jak recznik :diabloti: ale sliczny ręcznik :evil_lol:[/QUOTE] nie wiem jakie Ty ręczni masz, ale mi to przypomina jakiś szal ewentualnie.
  15. [quote name='Doginka']Medal na medalu:crazyeye::loveu: Ale szkoda, że pucharków nie było:razz: Taka wystawa i tak się nie postarali:cool3:[/QUOTE] no właśnie, puchar powinien być, no ale cóż na złom widocznie szkoda kasy im było:diabloti: [quote name='weszka']Szkoda że nie ma fot wystawowych ale ta ostatnia mnie satysfakcjonuje :loveu: Piękne medale na pięknej medalistce :loveu: No i żałuję, że nie udało się zrobić fajnych zakupów bo i ja bym miała z tego radochę ;) Coś się nie popisali. Mam nadzieję że za rok będzie lepiej.[/QUOTE] ja to żałuję, że Ciebie nie było bo fajny tytuł byś miała:eviltong:
  16. [quote name='LeCoyotte']to nie był zwykły papier:eviltong: Canson 120g/m2 do ołówka/pasteli. Od zawsze na nim rysuję i bardzo go lubię;) [/QUOTE] :oops::oops::oops: to ja się już nie odzywam:oops: ale podziwiać będę:loveu:
  17. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA318114.jpg[/url] bardzo mi się podoba to zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super uchwycone:loveu:
  18. [quote name='Doginka']A może mnie zabierzesz na ten CACIB?:diabloti: Na nasz wypad zabieram lampę;) Ale ciiiiiiiiiiiiiiiii:diabloti:[/QUOTE] no pewnie, że zabiorę:cool3: no to może te foty z naszego wypady będą udane:multi: [quote name='Magda25']Na Poznaniu jestem zawsze. Choćby sie paliło :lol: Więc masz jak w banku, że sie zobaczymy. Pozdrawiam[/QUOTE] trzymam za słowo:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Doginka'] Herbatka pomaga na kaszel, ale chyba źle wpływa na pamięć:evil_lol: Dobrze, że wzięło dziewczę pieniążki:cool3::eviltong:[/QUOTE] błahahah...zapomnialam:roll:i nima żujka też zostawiłam:angryy:
  20. e tam, fanką stała się po śmierci:eviltong:a wcześniej to pewni go nie słuchała:eviltong: czy świra ma już od dawna?:cool3: Mam nadzieje, że jesteście zdrowe???Ja dzięki Twojej pysznej miodowej herbatce już nie kaszle:multi:
  21. [quote name='Doginka']Dzień dobry. Przyszłam się przywitać, ale już uciekam:p Może zdążę na spacerek zanim spadnie deszcz:angryy:[/QUOTE]\ nie kracz:mad:ma już nie padać dziś:shake:
  22. [quote name='LeCoyotte']Tak - takie, które rysuję dla kogoś. Nie dam komuś pracy na zwykłym kawałku papieru:eviltong: ew. ołówek jeszcze ujdzie;) [/QUOTE] no ja dostałam ołówkiem na zwykłym i jestem zachwycona:loveu::loveu::loveu:ale to były stare czasy:diabloti:zaraz Ci ślę PW:cool3:
  23. [quote name='Magda25']Bałam się Ciebie. :eviltong: :eviltong::eviltong: Może jeszcze bedzie okazja sie spotkać. Napisałam Ci PW.[/QUOTE] dzięki:loveu::loveu::loveu: na pewno w przyszłym roku na 2xCacib:diabloti: i jak wtedy nie poejdziesz:mad:
  24. potwierdzam słowa eri:p [url]http://i38.tinypic.com/2elvxjc.jpg[/url] to jest fajne:loveu:
  25. [quote name='Magda25']Nie chciałam przeszkadzać, miałaś taką obstawę ;) Gdzie ja sie tam pchać bedę. [/QUOTE] :mad::mad::mad: [quote name='eria']nie ma fotek z Gasskowego występu :-([/QUOTE] eriaczku zaraz Ci jedną wstawie i sama zobaczysz, że pokazywanie ich mija się z celem:roll: Stwierdziłam,że na halach to trzeba filmiki nagrywać z oceny, a foty już robic później:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6313.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...