Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. ale przeurocze szczeniaki!!!!!!!!!!!!!:)
  2. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P7184962.jpg[/url] świetnie złapany moment:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. ariss

    Ares...

    [url]http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/196/1/0/Brothers_by_kaskaa96.jpg[/url] fajnie to wyszło:) a czarno-białe przypomnienie urocze!
  4. Oczywiście, że się wczasowaliśmy:cool3: byliśmy w Pradze i w Zakopcu:loveu: Upał straszny, Praga jest przepiękna i jest to jedno z niewielu miast w których mogłabym mieszkać:loveu: Zabytki robią wrażenie, ale ponieważ już kiedyś ją zwiedzaliśmy to szybko przebiegliśmy po rynku i ważniejszych miejscach by później zwiedzać parki i psie atrakcje:loveu: W każdym pubie, sklepie właściwie wszędzie były wystawione miski z wodą, a jeśli nie było, to gdy tylko sprzedawca zobaczył psa to leciał po jakikolwiek pojemnik, żeby napoić spragnionego czworonoga:loveu: Parki i tereny leśne to samo cudo, raj dla każdego, olbrzymie tereny na których nikt sobie nie przeszkadza, psy mogą biegać luzem, dzieci mają wygrodzone miejsca do zabaw i przede wszystkich nie ma opalających się ludzi którym wszystko przeszkadza:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0146.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0098.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0043.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0163.jpg[/IMG]
  5. [quote name='spy']Ty ktory to???? znamy go czy nie znamy????[/QUOTE] nie znamy;) ale to nie jest dzieciak tak jak myślałam, tylko dorosły facet:crazyeye:
  6. dotarłaś do domku? ja dotarłam i padam na twarz;) i jak zakup budki?:) zapomniałam Ci powiedzieć, że wiem jak wygląda Grey:diabloti: został mi pokazany na dzisiejszej wystawie:diabloti:
  7. [quote name='Doginka']Wstawię specjalnie dla Ciebie, ale dopiero jak wrócę, bo teraz nie mam katalogu - tak więc do późnego wieczora nie będę wiedziała, co to były za średniaczki;-)[/QUOTE] dzięki:) ale foty już widziałam;) więc jak możesz to sprawdź tylko w katalogu co to za psy;)
  8. no wiesz, żeby mi nie wstawić czarnych średniaków:mad: co ty były za psy?
  9. [quote name='Kokosek']boskie foto mordercy patyków :loveu:[/QUOTE] jest cała seria, ale nie chce mi się zmniejszać:diabloti: [quote name='eria']jest cieczka ? to teraz czekam jeszcze bardziej niecierpliwie na przedstawienie tatusia !![/QUOTE] o ile ją pokryje:diabloti: w poniedziałek muszę być w Wawie, więc modle się żeby progesteron wolno wzrastał:roll: [quote name='Bonsai']Ooo poznaję tę piłeczkę, ukochaną :) A co ona ma tu nad zębami, a pon nosem? [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9764.jpg[/URL] swoją drogą, zdjęcie doskonałe! :evil_lol: :)[/QUOTE] pod nosem ma dziąsło, bo troszkę jej się wąs rozdzielił:evil_lol:
  10. [quote name='Doginka']Niestety nie mogę wgrać fot, boTinypic wariuje, Fotosik też:angryy:[/QUOTE] wgraj na bucket;)
  11. [quote name='Doginka']Ja oglądam:lol: Zawsze oglądam, tylko po powrocie z Ustronia jakoś wszystko mnie boli po spacerze pod górę na Czantorię:lol: A za chwilę mam 2 sznupy do zrobienia, więc obejrzę resztę jak skończę;-)[/QUOTE] nie rozumiem połączenia mojej wypowiedzi z Twoją:evil_lol:
  12. [quote name='marako']Czy chodzi o Druskienniki? Straszliwie to daleko, nigdy nie byliśmy na żadnej zagranicznej z żadnym psem, ale myślałam o tym, żeby pojechać z Hondą (i przy okazji zobaczyć się z jej tatusiem i jego właścicielami, bo Kowno nieopodal). Małą jeszcze będzie w bejbikach. [/QUOTE] Tak to ta wystawa:) rzeczywiście jak na bejbiki to się troszkę nie opłaca jechać;) lepiej zaliczyć nasze wystawy, niech się dziewczynka zapoznaje z ringami;) choć oczywiście decyzja należy do Ciebie:lol:
  13. [quote name='Kashdog']No jak to czym? Tym, że Gasska dostała cieczkę i niedługo będzie mamuśką najwspanialszych średniaków w Polsce :loveu::loveu:![/QUOTE] dziękuję za takie słowa:oops::oops::oops: a tak na prawdę czas pokaże;) a teraz jeszcze trochę ostatniego weekendu [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9470.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9475.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9477.jpg[/IMG] bez komentarza:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9764.jpg[/IMG]
  14. na tych zdjęciach Gordoniasty prezentuje się najlepiej:loveu: nie wiedziałam, że w dooooo są gluty:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  15. [quote name='Kashdog']No to co się nie chwalisz wcześniej :mad::mad:[/QUOTE] a czym tu się chwalić:niewiem: [quote name='ewka i haker']ale na wystawie będziesz?[/QUOTE] nie wiem jeszcze:niewiem:
  16. [quote name='ewka i haker']ooo to kiedy krycie?:) a wystawiacie się teraz?[/QUOTE] nie wystawiamy się;) ale właśnie robię Kuge na wystawę;)
  17. [quote name='Kashdog']Zdjęcia jak zwykle bobma! :) A cieczki nadal nie ma ?[/QUOTE] jest:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  18. [quote name='weszka']Tak leci, że chciałam ją zgłosić do szczeniaków na Litwę jak jadę z Dirki, a tu się okazuje że wtedy ona już będzie młodzież! Akurat dzień wcześniej skończy 9 mies. niestety... A ona nie wiem czy już gotowa będzie na występy młodzieżowe ;)[/QUOTE] nawet nie żartuj!!!!!!!!! ZGŁASZAJ!!!!!!!!!!!!!
  19. [quote name='weszka'][B]eria[/B] dziękuję! Bardzo fajny :) mimo że bez Furliszona ;) A dzisiaj czarny diabeł kończy 8 mies! Jak ten czas leci! Z tej okazji ślicznie wytaplała się porannie w bajorze. Ale co tam! Brudny pies to szczęśliwy pies. Ja już jakby mniej ;)[/QUOTE] ale ten czas leci!!! pannica dojrzewa, nabiera kształtów, pięknieje:loveu: a poranne błocko to sama przyjemność:diabloti: niektórzy za takie błotne okłady płacą grubą kase:evil_lol:
  20. [quote name='Asiaczek'] (nie widzę dokładnie) [/QUOTE] dlatego Ci mówię;)
  21. [quote name='Asiaczek']Wiesz, ja się nie orientuję, kto z kim i w jakich klasach, stąd moje pytanie... Ale dzięki za info. Pzdr.[/QUOTE] na zdjęciu widać porównanie;)
  22. Brawo Sylwia!!! :loveu: Agnieszka zapewne przegrała z Gordonem, skoro on wziął BOB;) a jak w średnich to nie wiem:diabloti:
  23. [quote name='weszka']Piękna jak zawsze! I z dopasowaną kolorystycznie piłeczką świetnie wygląda :)[/QUOTE] to jest stara piłka jak świat, ale chyba ostatni skórzana jaką mamy:roll: a Gass takie kocha najbardziej;) te wszystkie plastiki to już nie to samo:roll: [quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9755-Kopia.jpg[/URL] grzywka na bok i wielkie oko;) zdjęcie bombowe;)[/QUOTE] :lol: [quote name='malawaszka']noo miałam to pisać, że u Gasków to nawet piłka pod kolor i wszystko na tip top aż miło się patrzy :loveu: bo jak oglądam zdjęcia moich kołtunów to aż się męczę :lol:[/QUOTE] jej, jak miło Cię u nas widzieć:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='eria']znając Ciebie - ten autoportret musi Ci się naprawdę podobać skoro go jeszcze nie usunęłaś :evil_lol::evil_lol: Gass jak zawsze:loveu::loveu:[/QUOTE] a wiesz, że zapomniałam:evil_lol:, mówisz i masz:diabloti:
  24. [quote name='weszka']Fajnie że się podobają :) Ja też lubię te gdzie są wszystkie bo to cudny widok te 3 ogony :loveu: No nie wiem czy pod tym względem Dirki jest jak Gass bo Gass chyba lubi biegać za piłką, a Dirki nie aportuje i nie biega za niczym. Więc i piłkę ma gdzieś :roll: Ten typ tak ma, a ja nie miałam wystarczającej motywacji żeby to zmieniać. Z rzadka może pobiec za patykiem albo śnieżką. I to tyle. Za to Vesper i Furla szaleją :multi: bo one uwielbiają aportowanie. Piłka sprawuje się świetnie, wygląda jak nowa i nadal pachnie miętą a ma ciężkie życie :diabloti: Tyle mogę o niej powiedzieć :cool3:[/QUOTE] Ona lubi te duże piłki:roll: i właśnie liczyłam, że może ta mięta ją skusi:cool3: do zmniejszenia rozmiaru:diabloti: bo na spacery chodzić z piłką do siatkówki to troszkę przesada:evil_lol:
  25. [quote name='weszka']Najpierw w lipcu byczyć się do Egiptu przez tydzień, a w sierpniu tak jak rok temu na obóz z psami na Suwalszczyznę :)[/QUOTE] jedno i drugie świetnie brzmi:loveu: ja w tym roku muszę obejść się smakiem, ale w zimę sobie odkuję mam nadzieję:evil_lol: [quote name='ewka i haker']ładny portret:) pozdrawiamy:) i uciekamy[/QUOTE] miło Cię widzieć:razz: wróciliśmy z wiochy, zdecydowanie zbyt krótko tam byliśmy, człowiek przez dwa dni kompletnie nie może odpocząć:shake: ale Gass się podobało;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9784.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9671.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9755-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9585.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...