-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='NightQueen']dla pędraczków kupuj petstagesy, wersje mini, to będzie ich rozmiar :D[/QUOTE] no kuszą mnie swoimi kolorkami, na allegro szukałam co by przyoszczędzić troszkę,:diabloti: ale mały wybór:roll: albo ja szukać nie umiem:lol:
-
[quote name='NightQueen']w zooplusie jest przede wszystkim duża (25cm) :)[/QUOTE] idę zobaczyć, może wyszperam jakieś zabawki dla kretów;)
-
a fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjj
-
ta zabawka jest ekstra!!!!!!! gdzie ją znalazłaś?
-
[quote name='eria']Justa, haszczak ??? o zgrozo...... :roll: Ariss, fotki maluchów są przecudowne ! jestem zachwycona! więcej! :loveu:[/QUOTE] ma Justa przerąbane:evil_lol: a specjalnie dla Ciebie, wstawię zaraz żółtego tłuścioszka:loveu: [quote name='NightQueen']i wredną właścicielkę :diabloti::evil_lol: oczywiście :evil_lol: Jakie one mają kochane noski :loveu: takie malutkie jak ziarenka pieprzu (niezmielone ziarenka oczywiście :diabloti:)[/QUOTE] wredny pies + wredna właścicielka = wielka miłość:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/ta.jpg[/IMG]
-
[quote name='Korenia']Pamiętam jak przyjaciółka szukała 4 dobrych domków jak Dunia miała szczeniaki - masakra była... wybierajcie przebierajcie, do nich i tak jeden wrócił.[/QUOTE] no właśnie, ludzie tak pięknie potrafią mówić, a realia są zupełnie inne:roll: [quote name='Doginka']Pamiętaj, że KSENO ma dostać pałac królewski, a nie domek zwyczajny:lol: Jestem padnięta, ale nie mogłam sobie odmówić zajrzenia do Ciebie i do kluseczków:loveu: Powiedz Gassi na uszko, że Raper wziął sobie do serca Jej obietnicę:roflt:[/QUOTE] hahah, dopiero bym ludzie mieli miny, jakbym ich pytała czy mają pałac bo to kryterium dostania psa:evil_lol: [quote name='Justa']Jeśli chodzi o domki - dobrze, jak ma się w czym wybierać ;) A mnie seruszko krwawi, że jeden z tych maluchów to jeszcze nie dla mnie :([/QUOTE] mi też krwawi, bo bym wiedziała, że kolejny dobry domek się trafił:loveu: [quote name='NightQueen']Zostaw sobie wszystkie maluchy i będzie po sprawie :diabloti: Justyna ja też przeżyć nie mogę że potomek Gass nie trafi do mnie :placz: (a co najdziwniejsze to ja wcale nie jestem aż taką wielką fanką sznaucerów, ale Gass ubóstwiam i od niej malucha bym chciała, a żadnego innego sznupa nie :evil_lol: dla mnie ona to ideał psa :loveu:)[/QUOTE] jak miło to czytać:loveu: ale klucha by miała dużo fajowych obrożek:diabloti: no i jakie ekstra tereny spacerowe:loveu: [quote name='Justa']Uważaj z tymi sznaucerami, bo jeszcze się zakochasz ;) Od jednego sznaucera lepsze są tylko dwa sznaucery ! A tak btw okazuje się, że chyba większą przeszkodą od mojej rodziny są moje studia i stanowczo za mało czasu na szczeniaka.. Póki co zapowiada się, że będę miała młodego haszczaka wcześniej na wychowaniu :mdleje: Choć jestem lekko przerażona jak o tym myślę..[/QUOTE] zakocha się:diabloti: a haszczaka moja droga to ja Ci współczuje, ale cieszcze się z jednej strony, bo Twoje serducho jest szczęśliwe:loveu: [quote name='NightQueen']U mnie oprócz studiów stoją na przeszkodzie częste wyjazdy, ale jak się ustatkuję to sprawię sobie drugiego psa, póki co mam zbyt skomplikowane życie. [/QUOTE] ze sznaucerem średnim podróżuje się wśmienicie:loveu::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/bkitna1.jpg[/IMG]
-
nawet nie wiesz ile Twoje foty sprawiają mi radości:loveu: kocham morze a w tym roku nie miałam okazji być:-( a tak przynajmniej skrawek jego widoku mam:loveu:
-
przeczytałam pierwszą stronę, obejrzałam wszystkie fotki i jest strasznie zauroczona!!!!!! śliczny rudzielec:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Doginka']Kochane moje Dogociółki, dziękuję Wam za wsparcie.:loveu: Mam dobre wieści, Raper wreszcie odpowiedział na leczenie i jest znaczna poprawa. Dziś siedziałam z nim w klinice od 12 do 18 i do 17 nie było poprawy, nie siusiał, nie pił, nie jadł, przelewał się przez ręce. Jak rozmawiałam z Ariss, to miałam czarny scenariusz - EWA dzięki za wsparcie - Raper jak usłyszał imię Gassi to otworzył oczka, podniósł uszka i od tamtej pory zaczął walczyć:multi: A wiecie co mu Ewa obiecała :roflt: - że Gasska zrobi mu dobrze:roflt: Ale tak na poważnie do 17 było bardzo źle, a już o 18 po odłączeniu kroplówki i po zastrzyku Raper zrobił pierwsze od 3 dni prawdziwe, czysto żółte siusiu. Po powrocie do domu nawet podniósł ogonek, który od 3 dni miał podkulony pod siebie:-( O 19:30 zjadł trochę ryżu z indykiem i marchewką:multi: W tej chwili śpi, ale to już taki uzdrawiający sen, nie taki jak do tej pory. Nawet miał pierwszy spacer 10 minutowy i sam szedł - nie musiałam go nieść:multi: Jutro rano jedziemy do kliniki na ostatnią (mam nadzieję) kroplówkę i na powtórny zastrzyk, który ma do końca zabić tego cholernego pierwotniaka Babeszjozę:mad: Z badań wyszło, że nerki Rapcia są w dobrym stanie, gorzej z wątrobą, ale lekarz mówi, że ta się zregeneruje w ciągu miesiąca:lol: Pomogły Wasze kciuki. Buziak dla WSZYSTKICH OD RAPCIA:buzi: A ja jestem padnięta na maxa:roll:[/QUOTE] Uwielbiam czytać takie wiadomości:loveu::loveu::loveu: no i kochany Raputek okazał się prawdziwym facetem i nie mógł sobie odmówić takich przyjemności jakie zostały mu obicane:evil_lol::diabloti:
- 21590 replies
-
[quote name='malawaszka']ooo mamo te łapcie błyszczące :loveu: normalnie MISZCZ dzieciowych fotek :loveu:[/QUOTE] [quote name='weszka']Rozpływam się :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Korenia']Nie tylko Ty :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] powiem Wam, że dobieranie domków to strasznie trudna sprawa. Dwa pieski mamy już zarezerwowane;) a jutro przyjeżdżają do nas ludzie ze Szczecina na rozmowę kwalifikacyjną, trzymajcie kciuki, żeby okazali się fajnym domkiem i żebym mogła im zarezerwować kolejne dziecko. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowita.jpg[/IMG]
-
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, a jak jest bardzo źle to znak, że może teraz już być tylko lepiej;) więc głowa do góry!!!
-
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/38686-NightQueen"][B]NightQueen[/B][/URL], :buzi:[/B]tej stronki nie znałam[B]:buzi:[/B] [quote name='Doginka']Ciężko jest coś na "K" wybrać:lol:[/QUOTE] oj ciężko, takie one jakieś średnio fajne:roll: [quote name='Tiesto_kennel']kolejna propozycja :D KATARA - wojowniczka plemienia wody po chwili wpadło mi w ucho KAT[B]ARISS -- zgodnie z zyczeniem[/B][/QUOTE] jakoś mi się z katarem za bardzo kojarzą, ale za wszystkie propozycję dziękuję:loveu: [quote name='Kokosek']Spóźnione odwiedziny w waszej galeryji i tu co małe, przepiękne kluski - GRATULUJĘ :loveu:[/QUOTE] [quote name='AnkaG']Aaaa gratulacje klusiorków :)[/QUOTE] dziękuję:lol: pomarańczowy:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kokosek']nie było mnie tu chwilę a tu takie okropne wieści, ale jest już lepiej?? 3maj Cie się ciepło[/QUOTE] nie ma poprawy:( ale najważniejsze że stan się nie pogarsza!!! Oby dzisiejsza kroplówka zadziałała!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='Doginka']Dzięki za kciuki, ale trzeba trzymać nadal. Dziś Rapera stan bez zmian, tzn. nie jest lepiej, ale i nie jest gorzej. Piesek nic nie chce nawet powąchać, jest osłabiony, na siku muszę go nosić. o 11 idziemy na kolejną kroplówkę i leki. Najważniejsze, że siusia. Tylko niepokojące jest to, że nadal mamy krew zamiast siku:-( Rok temu po 1 zastrzyku była znaczna poprawa, a teraz jest bez zmian:-([/QUOTE] trzymam dalej, pisz szybko jak wrócicie!!!
- 21590 replies
-
[url]http://img830.imageshack.us/img830/4042/dsc0263xa.jpg[/url] śliczny motylek!
-
co tu tak mało zdjęć ostatnio?
-
całusy dla ciaputka:)
- 21590 replies
-
niezła lista, każdy ma swoją;) ja też mam:) [quote name='malawaszka']a ja mam na pierwszym miejscu olbrzyma czarno-srebrnego :cry: aaaa i królestwo za takiego psa :cry: niech mi ktoś wyhoduje :grins:[/QUOTE] olbrzymy cz-sr są super:loveu:, ciekawe jakby średniak wyglądał:hmmmm: w ogóle i u olbrzymów i u średniaków powinny być dopuszczane takie umaszczenia jak u miników!!!! no bo niby dlaczego nie? Motyl cytowany przez erie rewelacja!!!!!!
-
[quote name='Doginka']Kira, Kajra, Kala, Kara, Kari, Karja, Kaysa, Keris, Kilar, Korin, Kseno, Karis, Kasjan...[/QUOTE] o Kaira mam już zapisane, ale podoba mi się [U]K[B]ariss:lol:hihihihhihi[/B][/U]
-
[quote name='NightQueen']moja dziewczyna :loveu::loveu::loveu: a w ogóle chcesz polskie czy angielskie czy jakieś inne imiona?[/QUOTE] no i widać jak tu koleżanka czyta:evil_lol: była już o tym mowa:eviltong: chce jednoczłonowe, jakieś np. celtycki albo cholera wie jakie, coś w stylu Gassira, takie żeby można było je tak wołać:razz:
-
aaaaaaaaaa grzyby!!!!!!!!!!!! uwielbiam chodzić na grzyby, a w tym roku nie ma na to szans:placz: odbije sobie za rok:loveu:
-
jestem z Tobą, możesz do mnie dzwonić o każdej porze, kiey tylko potrzebujesz! Raper jest silny chłopak, choć serce ściska teraz jego widok:-( to jeszcze nasze kundla będa razem szaleć na spacerkach- nie ma innej możliwości!
- 21590 replies
-
[quote name='Unbelievable']Killalady :diabloti: słodziaki :loveu:[/QUOTE] [quote name='strasznika']Killalady - fajne imię :) (takie dancehallowe) :smokin: :evil_lol:[/QUOTE] hihhihi, no właśnie zastanawiam się w którą srone iść nadając imionka. W każdym razie najważniejsze dla mnie jest imię dla jednej suczki:razz: [quote name='weszka']Jak u mnie były szczeniaki to nie istniał telewizor - zamiast niego wszyscy siedzieli przy kojcu i się gapili :) A po przyjściu każdy leciał sprawdzić co u maluchów. Ale spoko jeszcze ci dadzą w doopę ;)[/QUOTE] u mnie jest podobnia:lol: wiem, że jeszcze będę przeklinać dzień w którym skończy się rytułał: jedzenie, spanie, jedzenie, spanie:evil_lol: [quote name='ewka i haker']Kiwi King kong Kinshasa Karachi [SIZE=2][COLOR=#666666]Kermit[/COLOR][/SIZE] Kibbee[/QUOTE] dzięki:lol: [quote name='Doginka']Jakie one są puci puci cudeńka:loveu:[/QUOTE] [quote name='Justa']Moja różowa będzie piękną panienką - czuję to :loveu:[/QUOTE] ja jestem pewna, że ona jest wyjątkowa, skradnie serce nie jednej osobie:loveu: [quote name='NightQueen']moja żółta będzie diabłem wcielonym :diabloti::loveu: też to czuje :evil_lol:[/QUOTE] oj taaaaaaaaaak, pomimo tego jak potrafi sama przypełznąć i się wtulić to zdecydowanie ma charakterek, jak coś jej nie pasuje to krzyczy, jak się jakiegoś maleństwa doliczyć nie moge to jest to ona:evil_lol: a dziś jak chciałam ją przekręcić to zrobiła na mnie kupke:evil_lol::evil_lol: [quote name='Bonsai']Jeszcze nie gratulowałam, ale cały czas podglądam i podziwiam... Kochane, słodkie kulczeki, bardzo gratuluję i tak sobie myślę, że fajnie by było, gdyby było więcej tak świadomych hodowców jak Wy. :) Na Polach Mokotowskich radosna nowina już się rozchodzi. :)[/QUOTE] ale fajnie Was widzieć:loveu: Bardzo miłe są Twoje słowa, dziękuje! Staraliśmy się, żeby ten miot był wyjątkowy i mam nadzieję, że taki właśnie będzie. Najważniejsze dla mnie jest żeby wszystkie maluszki były zdrowe i żeby znalazły swoich cudownych ludzi z którymi będą mogły spędzić reszte sowjego życia. już się nie mogę doczekać, aż będę mogła się tam przejść:lol: [quote name='Doginka']A mój ósmy, niebieski:hmmmm: będzie piosenkarzem:lol::loveu:[/QUOTE] ostatnio się wyciszył, ale pewnie jeszcze nie pokazał swoich możliwośći:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/bkitna.jpg[/IMG]