-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Doginka']Ale słodko:loveu: Najpiękniejszy moment zaraz po narodzinach:lol::loveu:[/QUOTE] łobuzy się z nich robią:diabloti: [quote name='Justa']Moja malutka !!! :loveu:[/QUOTE] urocza jest:lol: [quote name='Unbelievable']on jest Gramem w całej swojej rozciągłości :evil_lol: zaraz poszperam ;)[/QUOTE] w ogóle imiona na"G" są fajne:diabloti: [quote name='Unbelievable']Kandaya Karenza Kasumi Kagiso Khadija Khaa Z czego mi się najbardziej podoba Khaa :diabloti: reszta niezbyt, ale chyba pasują do reszty tych które wybrałaś ;) mogę szukać dalej : P[/QUOTE] szukaj:lol: bo mam propozycję, żeby nazwać dziewczynkę Kalahari:roll: a tu foto jak wczoraj w nocy spały(bez mamy) ale wszystkie razem udało się złapać:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4482.jpg[/IMG]
-
[quote name='Unbelievable']a Gram to może popularne? :diabloti: ja też lubię jak jest niepowtarzalne, ale bez "szeleszczących cząsteczek" ;) Gassira też mi się podoba :loveu: na Grama imię zawsze jest tylko "jak?" :evil_lol:[/QUOTE] pewnie, że nie:lol: a Gram jest Gram w rodowodzie? wymyśl mi fajowe żeńskie imię na "K" a Cię na rękach będę nosić:diabloti: [quote name='Doginka']W końcu sowa barana nie rodzi, to samo Gassi i ten piękny amant, który stworzył te cudne szczylki:lol: A tak w ogóle, EWA ROBISZ TYM SZCZENIACZKOM BOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSKIE FOTY:loveu: Mi się bardzo podoba imię Kadira:loveu: Całe szczęście nie mam problemu z imionami - Independent został przemianowany na TORO;-) Ale to pies Jarka, nie mój:lol::shake:[/QUOTE] mi się Toro podoba, do olbrzymka pasuje:loveu: wczoraj obcięłam maluszkom pazurki, a dziś tadam...najmniejsza dziewczynka otworzyła oczka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_4467-Kopia.jpg[/IMG] ale ten czas leci...
-
[quote name='Justa']A mówią, że ludzi tak trudno namówić na wystawianie ;) No ale wiesz, mogłaś się tego spodziewać - po najpiękniejszym sznaucerze w Polsce i nie tylko :loveu:[/QUOTE] ale słodzisz:diabloti: ludzie spodziewają się nie wiadomo czego, jak ktoś za dużo chce to może się tylko rozczarować:eviltong: [quote name='Unbelievable']A mi się tylko Kanza podoba :diabloti: szalenie nie lubię imion typu Sheina, Ashka ;) dzieciaczki przesłodkie :loveu:[/QUOTE] ja natomiast nie lubię imion popularnych;) jak znalazłam imię Gassira od razu wiedziałam, że takie chce:loveu: i jesli ktoś mnie pyta jak piesek ma na imię zawsze słyszę dwie opcje po mojej odpowiedzi: 1.jak? 2.ale pieknie są różne gusta:loveu: [quote name='NightQueen']ŻÓŁTA o tak, to najlepszy wybór :diabloti::loveu: ona będzie najpiękniejsza (druga zaraz po mamusi :eviltong:), najmądrzejsza, najbardziej zaczepna i w ogóle naj... :loveu: i Keaira jak najbardziej do niej pasuje :cool3: A nie podoba ci się któreś z tych imion ze strony którą ci podałam? [/QUOTE] Keaira to imię z tej strony co mi podałaś:loveu: i nie ukrywam, że mi się podoba:loveu: Innego fajnego i żeńskiego tam nie znalazłam:shake: a może coś przeoczyłam? Umówiłam się z Darkiem że on wybierze imiona dla chłopców, ja dla dziewczynek. Bo szczerze to bym te chłopięce pozmieniała:diabloti: ale umowa jest umową a ja jestem słowna;) [quote name='kaho']Kashmir piekne imie, ale wydaje mi sie ze bardziej pasuje do dziewczynki niz do chlopca:cool3:. Z drugiej jednak strony mozna zawsze skojarzyc ze swetrem, ktory jest rodzaju meskiego:evil_lol:. Tak czy inaczej bedzie fajne;). [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4344.jpg[/URL] cuuuuuudownosci :loveu: . A tak z ostatniej chwili - moze byc Kardigan (tez ubraniowo:lol:;)) .[/QUOTE] Mi tam Kashmir w w ogóle nie pasuje do sznaucera:roll: mocny, pies stajenny Kashmir:roll: no ale tego zmieniać nie będę. Myśl nad żeńskimi:evil_lol: Imiona na K ogólnie są beznadziejne:angryy:
-
[quote name='Justa']Jakies trudne do wymówienia te imiona :mdleje: Ale dostojne - trzeba przyznać ;) Codziennie oglądam Waszą stronę Ewuń :loveu: I moja mama niemal codziennie pyta co tam słychać u krecików ! I już nie mogę się doczekać kiedy będe mogła Was odwiedzić. A jak domki? Ludzie jacyś sensowni?[/QUOTE] Muszę ją w końcu zaktualizować:oops: no to powiedz mamie, że kreciki oprócz tego że zaczynają chodzić to powoli otwierają oczka:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4293.jpg[/IMG] domki są różne, kilku osobom niestety musiałam odmówić:roll: Na dziewczynki mam nadmiar zainteresowanych, ale to dobrze:cool3: będzie w czym wybierać! a na chłopców zgłaszają się tacy ludzie, którzy chyba by sobie z nimi nie poradzili. I mam na razie tylko dwóch zarezerwowanych. Najgorsze jest że mało jest domków do kochania, wszyscy chcą same gwiazdy wystawowe:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4344.jpg[/IMG]
-
W Białymstoku jest fajne mini zoo, można tam chodzić z psami:)
-
tak długo mi się otwierała Twoja galeria, że zapomniałam co mam napisać:angryy::evil_lol:
-
słuchaj zuzoli, dobrze gada:)
-
jeszcze cytaty mi nie działają:angryy: z imion chłopców wymyślałam tylko Kaiross, w skrócie będzie wołany Kairo- mi się podoba:loveu: resztę wymyślał Darek(hodowca Gassiry) ja bym Kapper zamieniła na Keeper:loveu:(tak jak tatus szczeniaków:diabloti:) a dziewczynki wymyślałam ja i miałam z tym wielki problem:placz: więc jak macie jakieś fajne pomysły to pisać, jeszcze wsio można zmienić:diabloti: a Keaira to miała być sunia która zostanie u mnie :loveu: dlatego jeszcze nie wiem która to będzie, możliwe że żółta:razz: a co do zdjęcia to już tłumaczę, mam 50 i malutki pokój:angryy: szczeniaczki są w domku dla gości bo w domu są jeszcze robotnicy, jak szczeniaki będą starsze to przeniosę je do salonu, gdzie jest sporo miejsca, wtedy będę mogła zrobić takie foto:razz:
-
pokaż fryzurkę:)
-
no to będzie niezły szok hihhiihhhiih;) jak wreszcie napiszesz co u Ciebie:)
- 21590 replies
-
ostatnio net chodzi mi tragicznie i wchodzenie na dogo doprowadza mnie tylko do szału:angryy: Maluchy ważą po 800g i wszystkie już zaczynają chodzić, przeurocze są w tej swojej niezgrabności:loveu: zielony chłopiec [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_4121.jpg[/IMG] mamy też już część imion chłopcy: 1. Kashmir 2. Kaiross 3. Kabiro 4. Kapper dziewczynki 1.Keaira 2.Khagra 3 Kadirra 4. Kanza imię Kanza może jeszcze zamienimy na inne bo średnio mi pasuje:evil_lol: tak samo jak Kapper ale imionka samców zostają:diabloti:
-
a mi się zdjęcia otwierają do połowy:(:angryy:
-
Magda, trzymam za Was kciuki z całych sił!
-
stanie ma opanowane do perfekcji:)
-
Olga, nie mam:shake: nie mieszczą mi się w kadr :evil_lol:ale jak podrosną to coś pomyślimy:lol: a teraz moja gwiazdeczka:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3701.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka'][B]ariss[/B] to se razem kupimy po jednym jak już je uznają :evil_lol: Albo ja kupię pierwsza a Ty weźmiesz sobie ode mnie szczeniora :eviltong: Aaaa mam samochodzik mój słodki śliczny użyteczny :multi::multi::multi:[/QUOTE] trzymam Cię za słowo:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='malawaszka']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: matko jaki piękny!!!!!! :loveu: kupujcie kupujcie - a ja się zapisuję w kolejce po szczyla - tylko od razu mówię - będzie wiesniakiem :evil_lol:[/QUOTE] czyli najlepszy z możliwych domek:loveu:
-
też się nim zachwycałam na FB:loveu::loveu::loveu::loveu: i doszłam do wniosku, że mój pierwszy olbrzym chyba musi być czarno- srebrny:loveu::diabloti:
-
dziękuje Wam wszystkim:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3822.jpg[/IMG]
-
Justa jak ja uwielbiam Twoje podejście do życia:loveu: tego co robisz:loveu:
-
już się nie mogę doczekać wystawy, ja teraz na spacer z Wami wybrać się nie mam jak, ale poplotkujemy na show:)
-
[quote name='kaho']Wracam tu .... i wracam tu ..... i wracam tu ..... i .......nie moge przestac:splat::megagrin: CHCE TAKIEGO KRECIKA!!!:placz::sweetCyb:[/QUOTE] już Ci rezerwuje dziewczynkę:):diabloti:
-
[quote name='Doginka']Ewa, to uooowczarki sznupie są, bo im stoją uchi:roflt: Piękne te krety, siem nie mogiem nagapić:loveu:[/QUOTE] oby im tak nie zostało:evil_lol: [quote name='Justa']A moja różowiutka panienka? Już nie jest megasłodka? :placz:[/QUOTE] jest! Najsłodsze są : różowa, żółta i pomarańczowy:loveu: a najgrzeczniejsze: błękitna, czerwona,pomarańczowy, fioletowy, zielony. a niebieski jest zmienny, trochę łobuzuje, jak choć chce to krzyczy i jest zwinny. Nauczył się od żółtej wyłazić z posłanka:diabloti: już się nie mogę doczekać aż zaczną się ze sobą bawić i wtedy będzie widać jakie mają charakterki:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kashdog']Jakie cudne one są :loveu::loveu: Gdybym tylko miała możliwość to bym wzięła do siebie chociaż jednego :evil_lol:.[/QUOTE] [quote name='Rinuś'][I][B]Jakie maluszki :loveu::loveu::loveu: aż się chce takiego mieć w domku.[/B][/I][/QUOTE] przydały by się takie pozytywnie zakręcone domki:loveu: Kashdog, z Tobą sznaucer by miał raj:loveu: [quote name='Doginka']Ale cudne maluski:loveu:[/QUOTE] [quote name='Shel']Jeju, ale słodziaki:loveu:[/QUOTE] [quote name='kaho']O boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzze, wszystkie cuuudenka:loveu::loveu::loveu: a za takie fotografie powinni karac :evil_lol:;).[/QUOTE] nawet nie wiedziałam, że im się tak szybko będą zmieniać charaktery:crazyeye: owszem żółta jest bardzo zaradna, ale zrobiła się najsłodsza i uwielbia się przytulać:loveu: skradam się:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pomaraczowy4.jpg[/IMG]
-
pierwsza fota bardzo mi się podoba:)
-
[quote name='NightQueen']nie taki mały :cool3: [URL]http://allegro.pl/listing.php/search?category=68744&us_id=2819018&string=petstages&change_view=1[/URL] ale cenowo dużej różnicy nie ma. Też mnie kusi żeby jakiegoś petstaga kupić, tylko że M. jakoś woli gumowe zabawki bo szybciej się je psuje. Wiem zrobię jej na złość i kupie same twarde zabawki, a resztę schowam, może się wreszcie oduczy niszczyć :diabloti:[/QUOTE] mały:eviltong: jedyne co się nadaje to może to: [url]http://allegro.pl/karusek-petstages-kula-pajak-zabawka-dla-psa-i1220723930.html[/url] ale jakoś mnie nie porywa:roll: