Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Bonsai'] Pati, dzięki. No niestety też nie wiem jak Cię znaleźć na fb. :eviltong: Ale na pewno mamy jedną wspólną znajomą - Ewa od Gassiry.[/QUOTE] łączę ludzi:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  2. ariss

    Sfora Hektora

    ale mieliście cudny spacer!
  3. [quote name='klaudusia0219']o to w Katowicach pewnie się spotkamy, bo prawdopodobnie jadę :D pieska odbieram już 4 grudnia :loveu:[/QUOTE] byłoby super!!!!!!!!!!!:loveu: No to mam nadzieję, że najpóźniej 5 grudnia podasz link do swojej galerii:razz: [quote name='kaho']Po prostu Cuuuudo [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8794.jpg[/URL]:loveu: i Wasze zdjecie rownie wspaniale:lol:. Po Gassce rzeczywiscie nie widac, ze odchowala gromade szczylkow - jest jak ta lala :multi: . Czekam z niecierpliwoscia na fotki szalonej trojcy, poki masz jeszcze obie malutkie dziewczynki :cool3:;).[/QUOTE] fotki trójcy ciężko zrobić, wychodzą jakieś rozmazane punkciki:evil_lol: ale mam Keaire [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Keaira122112010.jpg[/IMG] Kairosska [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Kairo222112010.jpg[/IMG] i Khagrusie [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_9579.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra122112010.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra322112010.jpg[/IMG]
  4. ja tam cały czas fot nie widzę, ale przyszłam się przywitać:lol:
  5. b&w ma fajny klimat:) i czerwone jest lepsze byleby wytrawne;)
  6. [quote name='Justa']Moja mnie nienawidzi, więc nie wiem kiedy ją wykąpię.. Cóż, takie uroki macierzyństwa ;)[/QUOTE] czytałam u Ciebie, że Galinka sobie coś ubzdurała, kciukam żeby jej szybko przeszło! [quote name='Doginka']Ale ja się już za Gasską stęskniłam :loveu: Ślicznie wygląda i na fotach wcale nie widać, że odchowała tyle szczenią:lol: To chyba niedługo razem się wybierzemy na jakiś wystaw;-):hmmmm: Jak mnie zabierzecie oczywiście:modla:[/QUOTE] moja pierwsza wystawa pewnie będzie w Rzeszowie, będzie też tam Kairos a że TZ ma ferie wtedy, to sobie zrobimy dłuższy wypad w góry:razz: później pewnie Katowice, tam będę musiała odgruzować po zimie Khanzusie:loveu: to są wstępne plany, do konkretnych decyzji mamy jeszcze sporo czasu:lol:
  7. [quote name='kaho']Wow, widze moja Doginko ze juz Ci lepiej bo rymem nadajesz :evil_lol::lol:. Dzis mam mocne postanowienie ozywienia galerii najswiezszymi zdjeciami :cool3: i mam nadzieje, ze na postanowieniu sie nie skonczy :evil_lol: (ostatnio tylko obiecywalam i .....nic z tego nie wyszlo:oops:). ....ale, ze dzis jest piatek :multi: (wiec nie musze z dzieckiem odrabiac lekcj:Cool!::bigcool:) a jutro ide na babski wieczor (sie bedzie dzialo:razz:) to wieczorkiem wezme sie w garsc i cosik zapodam :cool3:. Poki co pozdrawiam serdecznie wszystkich zagladajacych i zycze milego dnia:hand: .[/QUOTE] to ja czekam na foteczki, a przy okazji życzę Ci mega udanej babskiej imprezki:)!!!
  8. wow, dziś dzień dobroci i kilka zdjęć mi się otworzyło:multi: Miśka ma bardzo ładne usta:loveu: ale ten makijaż do niej w ogóle nie pasuje:shake: albo to kwestia gustu, ja wolę takie bardziej naturalne;)
  9. [quote name='marako']Moja Honda niestety rwała każdy podkład na strzępki zanim ktokolwiek na niego nasikał. Musiałam szczelnie owijać podkład powłoczką na poduszkę, obciążać rogi podkładu meblami itp. ale niewiele to pomagało. Jakoś zawsze umiała dobrac się do niego. (teraz rwie legowiska, już piąte, czy szóste z kolei, a ma już prawie 9 miesięcy)[/QUOTE] współczuje niszczyciela, ja wychodziłam z siebie żeby oduczyć małe gryzienia butów i wynoszenie "berła" z kibelka:evil_lol: nauki prawie się udały, berło zawsze jest na swoim miejscu, butów już nie gryzą, ale praktycznie codziennie rano znajduje swojego kapcia w innym pokoju:mad: gryźć wiedzą, że nie wolno ale przecież można schować:diabloti:
  10. ariss

    Sfora Hektora

    a ja jestem zła:angryy: wszyscy się zachwycają fotami a mi się żadna nie otwiera:angryy:
  11. [quote name='klaudusia0219']dzięki za pocieszenie :p dam rade (chyba) ;/ zasikane mieszkanie będzie, ale cóż każdy właściciel to musi przeżyć :D[/QUOTE] polecam podkłady, nasze maluchy sikają tylko na nie i w nowych domkach też nie robią nigdzie indziej. Oczywiście czasem zdarza się obok, ale nie po całym mieszkaniu. Na prawdę super sprawa!
  12. ale mi narobiłeś ochoty na taką potrawę i na pyszne [B]czerwone[/B] wino:loveu:
  13. [quote name='Tekla64']no tyle sie podzialo!!! straznik -bomba pancia z mauska- ekstra a dylemat dalej zostal , chyba ze ino nas trzymasz w niepewnosci hihihi[/QUOTE] jeszcze nie zdecydowałam:diabloti: a nawet jakbym zdecydowała to i tak powiem Wam jak jedna z nich pojedzie do nowego domku:diabloti: [quote name='Justa']O, wykąpałaś ją w końcu :diabloti:[/QUOTE] a Ty swoją:diabloti::eviltong::diabloti: ja moją już kilka razy i co z tego, stan nie najgorszego wyglądu i ładnego zapachu jest chwilowy:mad: i prawdopodobnie będzie to trwało dopóki maluchy nie będą załatwiały się całkowicie na dworku:roll:
  14. [quote name='eria']Noooo Kairossowi nikt nie podskoczy teraz![/QUOTE] jest gość, może zadzierać nosa:evil_lol: [quote name='Bonsai']Racja. Ja miałam może nieco inną sytuacją, bo z DT wydawałam już podrośniętego, bardziej świadomego psa. I jak go odwiedziłam to mnie poznał i chciał iść ze mną... A domek ma naprawdę bardzo dobry, ma ciepłych, oddanych mu ludzi, którzy cały czas chętnie chłoną wiedzę na temat psów.[/QUOTE] każde rozstanie jest trudne, miałam już kilka chwil zwątpienia, ale teraz jest ok. Domki okazują się fajniusie, jak tak zostanie będę spokojna. [quote name='klaudusia0219']wyzwanie jest, ale co to by było gdyby od razu miało być łatwo? :) wystawiany będzie :D swój i malucha debiut planuje Głogów, albo Dżonków, może Katowice :P Ja się zastanawiam czy mogę już go normalnie wystawiać, bo nie wiem od ilu lat to jest :P ( mam nadzieje, że moje 14 nie jest za "małe" ) rodzice raczej nie pomogą, bo to ja wychowywałam już sznupcie mini -cioci i amstaffkę- siostry (z nami niestety nie mieszka :( siostra kupiła ja już po wyprowadzzce ;() już nie mogę się doczekać werdyktu, która dzidzia zostanie :P[/QUOTE] z sznaucerem nigdy nie jest łatwo:diabloti: [quote name='LeCoyotte']Keaira to ziuta, a Khagra to róża?:hmmmm: Mamuśka nawet jak stoi na dwóch nogach to jest piękna[/QUOTE] dokładnie tak:razz: mamuśka to jest moim największym oczkiem w głowie:loveu: [quote name='weszka']No niezłego ochroniarza ma twój mały słodki synek! A mamusia w formie na 100%! Nie widać, że bandę odchowała. Super![/QUOTE] mamuśce suciorki już dawno się wchłonęły, ale jest taka nabita jak robokop:evil_lol: [quote name='Doginka']Super formę mają obie - i mamusia i ludzka babcia Ariss:roflt::loveu: A Kaiross ma extra wujcia i na pewno szybciej się wszystkiego nauczy od dorosłego psa, pod warunkiem, że ten dorosły jest dobrze ułożony;-) Czy Kaiross to mój niebieski piesek, który właśnie się rodził jak rozmawiałyśmy przez telefon?:hmmmm:[/QUOTE] Mi to by się przydała jakaś szybka dieta cud! znam nawet jedną, chcesz schudnąć nie żryj tyle:diabloti: ale ta zdecydowanie mi nie pasuje:evil_lol: wujcio nie mieszka w domu z Kairosskiem, to było ich pierwsze spotkanie. na pewno jest dobrze ułożony, moje diablątko w 3 minuty zdominowalo tego molosa(przynajmniej tak mu się wydaje:evil_lol:)a Hazar zamiast smroda wciągnąć nosem po prostu dał sobie wejść na głowę i ba, chyba instynkt tatusiowy się w nim obudził:evil_lol: a Kaiross to niebieski chłopiec:razz: a dziś moje 3 damesy uskuteczniały szalone gonitwy po ogrodzie, wróciły potwornie szczęśliwe:loveu:, potwornie zmęczone:loveu: i potwornie brudne:mad::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1325.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1369.jpg[/IMG]
  15. Olga, dużo zdrówka!!!
  16. super wieści, szczeniak na pewno da im dużo szczęścia:lol: A do Ciebie mi pasuje tylko olbrzym:loveu: ,jakoś taki obrazek mam w głowie(oczywiście nie licząc Foxi)
  17. [quote name='Bonsai']`okropnie współczuję Ci rozstań z maluchami. To naprawdę boli, nawet mimo świadomości, że domki są super.[/QUOTE] Najgorsze jest jak maluchy odjeżdżają, jak słyszę jak płaczą i oczekiwanie na pierwsze wiadomości...one zawsze są takie same, że płakały, że tęsknią, że badają nowy dom i nowych ludzi... ale po kilku dniach, jak dostaje kolejne już wieści, słyszę miłość w głosie nowych właścicieli, to ile radości potrafią sprawić te kochane łobuzy, że już rozrabiają, bawią się to wszystko rekompensuje. [quote name='eria']ja liczę,że za dwa tygodnie będzie miał już galerię,której będę stałym bywalcem !! :) Słodki roześmiany Kabiś![/QUOTE] też będę stałym bywalcem:razz: Kabiś:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='Doginka']Boszszszsze, jakie cudeńko:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8794.jpg[/URL] Ewa teraz to ja już całkiem zbaraniałam, bo i Kaeira i Khagra są extra. Khagra chyba ma lepsze kontowanie tyłu, ale to może fota tak wyszła. Ale Khagra ogon na pewno fajniej nosi;-):hmmmm:[/QUOTE] Keaira ma lepszą głowę, szyje i front, jest mocniejsza, Khagra ma lepszy ogon, kąty i budowę ale jest drobna, z resztą urodziła się najmniejsza;) [quote name='klaudusia0219']a więc tak: *galeria będzie na 100000000% w końcu muszę się komuś pochwalić :D *z inf to tak: jest z hodowli Dyas, po Polce i GB Shaekpeare :) *o jego charakterku w wieku 5,5 tyg : "Jest to szczeniak o najmocniejszym charakterze - mój ulubieniec :-) Wszędzie jest go pełno, jest odważny i bardzo mocny psychicznie. A przy tym bardzo milusinski." Mam nadzieje, że będzie suuuperowy :multi::loveu::diabloti:[/QUOTE] a będziesz go wystawiać? samiec olbrzyma o najmocniejszym charakterze, no ładne wyzwanie przed Tobą:razz: a superowy będzie na 100%! [quote name='Justa']Ja coś czuję, że Różka zostanie :loveu:[/QUOTE] jest to prawdopodobne:diabloti: tak na 50%:evil_lol: Kaiross ze swoim prywatnym ochroniarzem:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kaiross18112010.jpg[/IMG] a to już ja z mamuśką [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/meGass-1.jpg[/IMG]
  18. [quote name='klaudusia0219']moje nowe słonko :D ale jeszcze niestety w hodowli :roll: jeszcze tylko 2 tyg :loveu:[/QUOTE] wstawisz duże foto? powiedz coś więcej o chłopczyku:razz: dziś Kabiś pojechał do nowego domku:placz: STRASZNE ZA NIM TĘSKNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8794.jpg[/IMG]
  19. ariss

    Sfora Hektora

    [quote name='weszka']O jest i ariss i marako! To robi się już baardzo sznaucerowo :) [/QUOTE] stanowczo zbyt późno tu trafiłam:roll: Tekla, Twoja sfora jest świetna, do pozazdroszczenia:loveu:
  20. no to jak już będzie całe stadko, to mam nadzieję, że nas troszkę rozpieścisz fotami:diabloti: jak ja nie lubię takich imprez rodzinnych jakie wymieniłaś:roll: no może poza weselami:evil_lol:
  21. Gratulacje:multi::multi::multi:
  22. [quote name='klaudusia0219']one obie są piękne i takie podobne!! może niech przyszły właściciel zdecyduje, a ta która zostanie będzie u ciebie? :D chociaż ja wolałabym sama wybrać :) a do kiedy musisz się zdecydować? chyba, że to jest czas nieokreślony ;];][/QUOTE] hahaha, chyba żartujesz:evil_lol: jedna z nich jedzie do nowego domku w przyszłym tygodniu(prawdopodobnie w piątek). czy ten psiak z avatara to Twoje nowe słońce? Wstaw tu fotkę, chętnie się pozachwycamy;) [quote name='NightQueen']Keaira jest .... rzadko mi się to zdarza ale brakuje mi słów :evil_lol: Tak jak w szkole, nie poprawia się dwa razy odpowiedzi na sprawdzenia, bo wychodzi się na tym gorzej, tak samo ty nie zmieniaj decyzji :diabloti::cool3:[/QUOTE] to znaczy, że Ci się całkiem podoba, czy nie?:hmmmm::niewiem: a teraz Khagrusia:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Khagra1.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Tekla64']no to masz naprawde zgryza i nie zazdroszcze[ no troche szczeniorow bo to cos piknego mimo pracy , balaganu i stresu] ale jak sie doczytalam to beda nastepne wiec zdazysz odpoczac i zatesknic hihihi nie umiem wytlumaczyc o co mi chodzilo z tym wewnetrznym przeczuciem , z tym czyms co bardziej troche ciagnie do jednego szczylka mimo ze wszystkie je sie kocha i wszystkie sie podobaja i wszystkich sie nie chce oddac, to ja mialam takie cos ,ze jak nawet z danego miotu nie zostawal zaden w domu, to bardzo prosilam coby sie nabywca na tego akurat nie znalazl hihihi dzieki za zaproszenie, ja tez mam nadzieje ze w te dlugie i ponure wieczory nadrobie sporo w waszej galerii, troche se juz poczytalam , poogladalam ale calosci nie wiem czy zdaze, starc sie bede. posmyraj maluchy i podrapaj Gass od nas[/QUOTE] rozumiem o co Ci chodzi:razz: miałam takie wewnętrzne przeczucie do niedawna:evil_lol: [quote name='eria']Taaa Ariss za chwilę będzie losować zapałki hihihih[/QUOTE] każda metoda dobra:diabloti: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8768.jpg[/URL] Różyczka :loveu:[/QUOTE] kochana co:loveu: [quote name='LeCoyotte']Khagra leży w standardowej pozie sznaucerowej, czyli jedna nóżka do tyłu:lol: Wybierz ją! To na pewno sznaucer:evil_lol:[/QUOTE] każdy z tych 8 maluchów tak leżał:diabloti: mogłam zostawić wszystkie:evil_lol: [quote name='Doginka']Ewa, zostaw tę, która bardziej podobna do Gassi.:lol: Ja tak samo brałam Lotosa i teraz nie żałuję;-) Mówię Ci, jakie to cudowne uczucie patrzeć na klona jak naśladuje Gordonka i zachowuje się prawie identycznie:roflt: A jest jeszcze bardziej psotny niż jego starszy klon:roflt:[/QUOTE] będziecie jednymi z pierwszych którzy dowiedzą się jaka jest moja decyzja:loveu: Keairusia na swoim ulubionym posłanku:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/DSC_8816.jpg[/IMG] i 9 tygodniowa Keaira w ruchu [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/Keaira9tygodni.jpg[/IMG]
  24. ariss

    Sfora Hektora

    jestem, jestem, dotarłam wreszcie do Was:loveu: w najbliższym czasie może uda mi się trochę poczytać co się u Was wcześniej działo, a od dziś będę śledzić wasze perypetie:razz:
  25. [quote name='Tekla64']ja sie jeszcze raz pozwole odezwac Ariss a nie masz takiego przeczucia , wewnetrznej intuicjii ktora bys bardziej chciala miec? ja dawniej jakos tak od razu po porodzie mialam takie .... cus i wiedzialam ktore bylo jakie i ktore bym chciala napewno zostawic. ale to bylo z zupelnie innymi rasami wiec tu sie wypowiadac nie bede , ja sie na sznucerach ne znam , sliczne dla mnie sa obie[/QUOTE] witam Cię serdecznie:loveu: mam nadzieję, że zadomowisz się u nas na stałe:razz: wiesz co, obie kocham i obie mi się podobają z wyglądu i z charakteru:loveu: jedna jest zwariowana, wszędzie jej pełno, trzeba mieć oczy dookoła głowy i niezłe baterie żeby cały czas być na jej obrotach:loveu::loveu::loveu: a druga jest jak Gass:loveu::loveu::loveu: będzie potrzebowała sporo pracy, jest bardziej zamknięta ale takie psy po ułożeniu są najcudowniejsze na świecie:loveu::loveu::loveu: entliczek pentliczek...:diabloti:
×
×
  • Create New...