Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='puzzle']hahahahhaha jaki jezor:diabloti:[/quote] też padłam:mdleje::roflt:
  2. ojej czarny się nie zmieścił:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  3. a jak Wam się widzi to? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/311/01f1560451538226.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='AngelsDream']Aparat ten sam, inaczej obrabiam ;)[/quote] dalej zachwycam się tą fotą:loveu:i te uchole:loveu::evil_lol:
  5. [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_01_09/09_01_09_04.jpg[/url] świetne:loveu::loveu::loveu: czy Wy macie nowy aparat,bo jakby lepsze te foty:loveu::multi::loveu:
  6. [quote name='madziamn']śliczne zdjecia Doginko a na tej fotce Raperka rzeczywiscie trudno by było rozpoznac tylko ten mały kawałek ucha sugeruje że to on.[/quote] a ja poznałam po kędziorku który widać:razz:Gordonek takich nie ma:eviltong:
  7. [url]http://i43.tinypic.com/r8v9mh.jpg[/url] jakbym widziała gass:evil_lol::loveu::loveu::loveu: a przecieranie szlaków fenomenalne!!!!!:loveu:
  8. ważne,że to nie zdrowotne!!!!!!:multi:sama sobie reguluje i je tyle żeby było jej dobrze-w sumie to zazdroszcze też bym tak chciała;)a kocham słodycze:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. moja wiadomość chyba została wchłonięta:crazyeye::angryy: pisałam o tym że ciesze się że Hebe jadło smakuje i że chyba ma strasznie dużo go w misce:crazyeye::evil_lol:
  10. szkoda,że nie mogliśmy się dziś spotkać:-( mam nadzieje,że obserwujecie pogode:razz::diabloti:
  11. [B]LeCoyotte,:mdleje::mdleje::eviltong:[/B] [B]eria,[/B]widoki tam były niesamowite:loveu: [B]puzzle,[/B]o kurcze to Ty masz coś z ciśnieniem????czy jak??? [B]Justa,[/B]właśnie też się bałam,ale to był chyba syf na filtrze tylko. a czemu tam był????bo ktoś mi wsadził wielki czarny nochal:mad::evil_lol:
  12. [quote name='puzzle']Zamawial ktos cos ostatnio na pelnej misce? Zawsze jak u nich zamawialam to szybko zmienialy sie statusy,a przesylki potrafily dochodzic w ciagu 24godzin. Wczoraj po 14 zlozylam zamowienie i caly czas jak byk widnieje status "niezrealizowane":roll:.[/quote] ja zamawiałam przed świętami:razz::diabloti:jak tylko zamówiłam to status odrazu się zmienił i przesyłka szybciutko się pojawiła-może zamów jeszcze raz:diabloti:
  13. no właśnie miałam pisać,że Pepula zdecydowanie lepiej wygląda:multi::multi::multi:
  14. [quote name='AngelsDream']Ja wpadłam po uszy w Zmierch i jego dwie kolejne części. Została mi jedna do przeczytania, ale teraz już muszę się położyć, więc musicie wytrzymać jeszcze jakieś pół jutra, a w sumie dzis... ;)[/quote] a już miałam pytać kobieto co Ty o tej godzinie tu robisz:evil_lol:
  15. fajny ten Togo:loveu::loveu::loveu: Dobranoc:loveu:
  16. [quote name='Asia & Ginger']Tylko jest okropnie zimno... :placz: [/quote] oj aż za bardzo....brrrr....
  17. [quote name='puzzle']przez srednie :diabloti: moge dac Ci takie F, ale nie pogrubione:evil_lol: no dobra co to za klub o co chodzi? swoja droga smutno mi jak na te gory patrze, bo ja w gory nie moge:placz: (pocieszajcie mnie!:evil_lol:)[/quote] zraniłaś moje uczucia:placz::obrazic::roflt::roflt::roflt: No przy okazji światówki jest wystawa klubowa sznaucera:pjedziesz?????:razz: czemu nie możesz????? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/46/8df3d0df65d74365.jpg[/IMG][/URL] no i Gass w kalesonach:mdleje::roflt: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/311/7b40ac651e0901c7.jpg[/IMG][/URL]
  18. [B]Doginka,[/B]przez te skaczące posty w ogóle nie widziałam,że napisałaś:angryy: błahahah...jak pierwszy raz zobaczyła śnieg to trzymała bardzo długo,biedulka a teraz,to załatwia się w swoich stałych miejscach,a jak byłyśmy w górach to ze ścieszki schodziła na usypaną przez odśnieżacze górke i tam załatwiała swoje sprawy:p [B]puzzle,[/B]ale przez wielkie [B]F[/B]??????:roflt::mdleje::roflt: dziękuje,strasznie się ciesze:multi:
  19. [quote name='Doginka']Qrcze, pisałam i zniknęłam w eterze:razz::angryy:[/quote] widać nie byłaś na tyle ważna dla tego forum żeby zapisać Twoje słowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='weszka']Zima jest piękna :) tylko teraz te mrozy to jednak przesada, już śnieżyca lepsza ;)[/quote] zdecydowanie się zgadzam:p
  21. [quote name='Doginka']Zapytałam, bo też się wybieram, a o klubie nie wiedziałam i dzięki Tobie już wiem i też Gordonka zapiszę:multi: A foty rewelka:loveu: - i Ty mówisz, że nie umiesz focić na śniegu:-o:razz:[/quote] No to super:multi: a jak fotki się podobają to prosze jeszcze 2:p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/46/96aad7c0bc2f78a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/431/40042712b9a3b717.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Paulinaaa']dzięki dziewczyny ! :lol: chciałam powiedziec, że dzisiaj małe, łaciate i uszate kończy 2 lata ! :multi: i pojęcia nie mam kiedy to minęło...[/quote] AAAAA no to imprezka:laola::drinking::laola::new-bday::new-bday::BIG: WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!!!!!!!!!
  23. ja też wiedziałam:multi:tylko innym chciałam dać szanse:eviltong: a mnie Rapcio kocha bezwarunkowo:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  24. [quote name='malawaszka']buu ja chcę kotka :placz:[/quote] bidulek jest cała masa,zaraz Ci się pewnie jakaś napatoczy:roll:
×
×
  • Create New...