Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. czwarty? czy Ty coś planujesz? hihiihihih
  2. [quote name='Darianna']o, już czyszczę. Albo ślij na : [email][email protected][/email] , tak wygodniej :)[/QUOTE] w takim razie mail poszedł:)
  3. [quote name='Justa']Galina ma adresówkę 32mm w tej chwili :lol:[/QUOTE] a no to jak Ci nie przeszkadza;) na pierwszej focie Kairossa na tej stronie widać ją w porównaniu do psa;)
  4. [quote name='Justa']A dla średnich jaką masz wielkość? Bo Galina teraz nosi całkiem spory :p[/QUOTE] [FONT=Bookman Old Style][B]średnica:[/B] 31,5 mm, [B]długość z kółkiem:[/B] 56 mm [B]grubość materiału:[/B] 3 mm kółko mam tylko wymienione bo dali jak dla konia;) ale na stanie małych kółek nie mam więc jeszcze wizyta w sklepie mnie czeka;)[/FONT]
  5. [quote name='jambi']to jak będzie z tymi zdjęciami? ;) ps. żartowałam :)[/QUOTE] a dwa to mało?:eviltong: Przeczytałam:diabloti: jedyne co bym zmieniła, to maszynkę, żeby włos zachował swoje właściwości i chronił przed czym ma chronić, bo sam podszerstek jest do dupy:eviltong: [quote name='Justa']A kto miał do mnie napisać w sprawie adresówek wczoraj? :placz:[/QUOTE] a bo czekam na te nowe wzory i szukam mniejszych rozmiarów, bo dla miników ta adresówka nie jest z tego samego materiału i wygląda gorzej;)
  6. [quote name='eria']To czekam na kolejne , bo są fantastyczne ![/QUOTE] o ja.. od Ciebie coś takiego usłyszeć:mdleje::loveu::loveu: [quote name='wilczy zew']ja też czekam[/QUOTE] już, już chwilka... [quote name='jambi']to naprawde musi być świetny, skoro już drugi rok masz jeden kalendarz :roflt: to ja wole inaczej :eviltong: bez adresówki :evil_lol:[/QUOTE] błahaahha:evil_lol: musisz przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną:diabloti: nie wiem czy się nadajesz:roflt::diabloti: właśnie zamówiłam kolorowe adresówki z dwoma różnymi wzorami:razz: a trzeci się tworzy bo wena mi się w połowie wyczerpała. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/26-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/25-2.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Saththa']Heheh czy ja tez moge napisać PW :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='klaudusia0219']i ja ? :oops: tak wgl to GRATULACJE ! :multi: przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam przymusową przerwe od komputera :([/QUOTE] a proszę bardzo:cool3: a co nabroiłaś coś?:diabloti: [quote name='Doginka']Ja to chyba muszę u Ciebie pobrać kilka lekcji robienia fot, bo są cudne:loveu: Mi ostatnio coś NIKON odmawia posłuszeństwa:roflt::mad:[/QUOTE] e ciemnawo się już robiło no i jednak stałką, więc przy ruchliwych psach połowa fajnych sytuacji została nie uchwycona:shake: [quote name='Tekla64']myslalam ze ino boksery maja az takie problemy z plywaniem hihihi ale widze ze Dirkulec dzielnie cwiczyla hihihi Dona w zeszlym roku tyz miala problemy ale tego lata juz wsio calkiem fajnie opanowala ale mysle ze woda jednak nalezala do czarnych specow hihihi Ariss nie badz taka dawaj reszte foteckow co????[/QUOTE] Grusia też ma styl Dirki:evil_lol: i w ogóle myślę, że troszke zachowań udzieliło się Dirkulcowi:stupid:jakby nie miała z kogo brać przykładu:evil_lol: fotki będą jak zmniejszę;)
  8. Właśnie miałam pisać, żeby Ci kundliska tych kulek nie jadły! u mnie jest cała strona działki w cisach i psy na szczęście nigdy takich zapędów nie miały.
  9. [quote name='weszka']Śliczne zdjęcie ze słowackim złomem :) I wszystkie pozostałe również :) To ja będę pisać w sprawie kalendarzowo-obrazkowej ;) Miałam już kiedyś ten kalendarz kupiony gdzieś na wystawie i był śliczny.[/QUOTE] złom to masakryczny, te sznaucery już odpadły:evil_lol: [quote name='LeCoyotte']Świetny kalendarz:)[/QUOTE] mam go już 2 rok i jest na prawdę świetny! [quote name='jambi'] adresówka cudna :loveu: ... znaczy tak, jak wezmę szczeniaka to taką dostane? :evil_lol:[/QUOTE] hahah, najlepiej by było:evil_lol::diabloti: bo do szczeniaka jest gratis:cool3: ale jeśli chcesz bez szczeniaka to pisz pw;) [quote name='Tekla64']no garatulacje serdeczne kolezenstwo cudnie sie prezentuje na zdjeciach i sa piekne wszystkie ja sie ciesze razem z wami[/QUOTE] to są wariaty kochane:loveu: a jak są mokre to są wyjątkowo piękne:evil_lol::diabloti: Kaiross zawsze aktywnie spędza czas [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-10.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/23-1.jpg[/IMG]
  10. a myślałam ,ze już- choć domyślam się, że moje przypuszczenia się potwierdzą;)
  11. dopieściłaś mnie to pusta plażą:loveu:
  12. [quote name='Justa']Najpierw się uśmiechnę, potem kupię szczeniaka :loveu:[/QUOTE] To ja do Ciebie jutro napisze na gg z tymi adresówkami, a teraz jeśli ktoś by chciała taki kalendarz to proszę o PW;) [url]http://www.dalaj.cz/showpage.php?name=kalendar12[/url] a jesli ktoś chciałby umieścić w przyszłym roku swojego sznaucera w nim i dostać oprócz kalendarza również rysunek to również proszę o PW
  13. i jak zwykle nikt nic nie widział,hihih;)
  14. Jej u Ciebie rzeczywiście jakoś cicho...
  15. ja też mam taką nadzieję;)
  16. [quote name='wilczy zew']Dziwne z tym pływaniem bo psy migiem łapią Wysoko trzyma łeb i wali łapami.[/QUOTE] tam było trudne i strome zejście do wody w dodatku betonowe i śliskie już w wodzie. Psy zupełnie inaczej się zachowują jak stopniowo tracą grunt pod nogami i mają nad tym kontrolę;)
  17. [quote name='#Etna#'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg[/URL] Nie no te Twoje dziewczyny są cudne:loveu: Gratuluję pięknych wyników na wystawie:cool3:[/QUOTE] Dzięki, nieskromnie się zgadzam:diabloti: [quote name='Saththa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg[/URL] wowo Grusia po lewej? jesli tak to poznałam tylko po długości brody heheh [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/adreswka.jpg[/URL] ale cuda!! :loveu::)[/QUOTE] Masz oko:cool3: dokładnie Khagra jest po lewej stronie! [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jump.jpg[/URL] zboczenie zawodowe hihih - ALE MA MIĘŚNIE! :) Adresówka śliczna![/QUOTE] też mi się podoba:loveu:, będę miała jeszcze inny rodzaj i może inne wzory:loveu: [quote name='Justa']Piękne !!! A można gdzieś je będzie nabyć czy to pojedyncze sztuki? :razz: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg[/URL] :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] a pewnie, że będzie można, akurat ta jest z logo hodowli więc dostaniesz ją w wyprawce jak kupisz szczeniaka:evil_lol: ewentualnie jak się ładnie uśmiechniesz to jak teraz będę robiła nową serie to zamówię więcej:lol: [quote name='wilczy zew']Piękny skok i ślicznie umięśniony [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jump.jpg[/URL][/QUOTE] Kairossek ma sportowego ducha:loveu:
  18. [quote name='malawaszka'] ariss na mojej wsi też bardzo brakuje wody, ale od niedawna bobry pracują nad tym, żeby cosik powstało - dziś odkryliśmy z Nazirem drugą budowaną tamę :loveu:[/QUOTE] To jak one już u Ciebie skończą to ja je wypożyczę na jakiś czas:evil_lol:
  19. ariss

    Sfora Hektora

    Sznaucery to potrafią pokazać co o nas myślą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/2706/05313ceb139f8018.jpg[/URL]
  20. zgrabna sznaucerka wyłoniła się spod tych kudłów:cool3::loveu:
  21. Miejsce macie bajkowe, na tej mojej wsi bardzo brakuje wody:roll: Zdjęcia kotów jak zwykle u Ciebie pierwsza klasa, a jeden z nich to chyba niezły diabełek:loveu: Trzymam kciuki i ja!
  22. za taką pustą plaże można zabić!:)marzenie!
  23. [quote name='wilczy zew']Gratulacje!! Fajne foty. Dirki uczyła się pływać.[/QUOTE] teraz jeszcze czas na Vesper, bo ona chyba tylko moczyła łapki:lol: [quote name='Justa']Kaiross ma głowę jak Dirki :mdleje:[/QUOTE] aż tak dużej to chyba nie ma;) ale fakt ma głowę nieprzeciętną:loveu: [quote name='malawaszka']hahaha co robiła Dirki z Kairosem? jakiś podwodny romans? :lol:[/QUOTE] może jakieś czarno-srebrne cuda z tego wyjdą:evil_lol: [quote name='weszka'] Czarnuszki są przekochane :loveu: Gass znam od dawna jaka jest cudna ale młodzież nie ustępuje mamusi w słodyczy choć każde z nich jest inne i ma swój charakter :loveu: Świetnie było spędzić weekend w takim doborowym towarzystwie.[/QUOTE] a najfajniejsze jest to, że właściwie obce sobie psy świetnie potrafią się dogadywać i razem bawić:loveu: [quote name='Fides79'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-28.jpg[/URL] ach, jak tak patrze na te Twoje czarnuszki i ich dzieciaczki to co raz bardziej mi sie średniaki podobają ;) [/QUOTE] bo średniaki są rewelacyjne:loveu: idealny rozmiar, idealnie postrzelone i tak mogłabym wymieniać i wymieniać...:lol: [quote name='ahedok']gratulacje, wydaje mi się, ze to świetne wyniki, ale może się nie znam :D[/QUOTE] nie są najgorsze:cool3: [quote name='Doginka']Ogromniaste GRATULACJE:klacz::klacz::klacz: Ewa, wydaje mi się, ze w tym samym hotelu byliśmy - nad jeziorem;-) Oczywiście nie w tym roku;-) Ale jeśli to tam, to jest super okolica i na spacery dla psów i dla ludków;-)[/QUOTE] my byliśmy w domku jednorodzinnym:cool3: z rewelacyjnymi schodami:diabloti: ale hotelik też tam był, więc jest szansa, że to jest to samo miejsce:lol: Grusia i Gass ze złomem przywiezionym ze Słowacji [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/khagragass.jpg[/IMG] Latający Kaiross [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jump.jpg[/IMG] Gass, Kaiross & Dirki [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/17-1.jpg[/IMG] no i znów Kairossi [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-4.jpg[/IMG] no specjalnie dla Justy nasze nowe adresówki [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/adreswka.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...