-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='Avaloth']Za to zdjęcia czarnych psów na śniegu to moja zmora xd[/QUOTE] ja uwielbiam czarne psy(najbardziej sznaucery) na śniegu jak jest słoneczna pogoda, miodzio!
-
[quote name='Montelka']Just, bo wyczytałam z galerii Ka-Vangi takie coś, co to znaczy "Skopiowany w PSie" ?![/QUOTE] że uszy i ogon są naturalne tylko obcięte w programie graficznym;)
-
[quote name='jambi']Dobra, dobijam i ja do ekipy podglądaczy :megagrin: Witam się i będę wpadać ;)[/QUOTE] zapomniałaś dodać. "Zapraszam do mnie":roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='jambi']hehehe... u mnie było to samo :lol: na pierwszego psa musiałam rodziców namawiać, prosić, obiecywać, błagać, wykazywac się odpowiedzialnością... [/QUOTE] wszędzie jest tak samo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']hahah skąd ja to znam - teraz u nas w domu to ja jestem tym głosem rozsądku, który nakazuje oddawać tymczasy do nowych domów, a nie zostawiać :D[/QUOTE] czyli równowaga w przyrodzie zostaje:cool3: [quote name='eria']Ale cudnie się ta brodata trójka prezentuje. Czarne psy w ogóle są najpiękniejsze, nie tylko sznaucery :) Co do ilości psów w domu, z dwoma było mi rewelacyjnie, spacery były o niebo przyjemniejsze, przez co dłuższe , w ogóle dawały mi dużo więcej radości niż z jednym. Teraz się przyzwyczaiłam już znowu do jednego,jest wygodnie, ale jak w pewnym momencie znów zrobią się z tego dwa, to mi się poukładane życie na początku wywróci do góry nogami heh, ale potem się chyba znów poukłada mam nadzieję;) W każdym razie uważam chyba,że mimo pewnych niedogodności, z dwoma psami jest lepiej.[/QUOTE] mi to jeszcze bardzo podobają się rude psy:loveu::loveu::loveu: i pięknie wychodzą na zdjęciach! [quote name='LeCoyotte']A to mnie na pierwszego psa namówiła mama, teraz ja musiałbym namawiać na drugiego:lol: Generalnie uważam, że dwa psy to najlepsze rozwiązanie, kompromis między interesami psa a człowieka, któremu wygodniej jest z jednym, a pies wolałby żyć w minimalnym psim stadzie. Byłby na pewno szczęśliwszy, a pozatym na obserwacjach ich wzajemnych relacji i zachowań można by spędzać całe godziny:p Skakanie prawie synchroniczne;) Super fota:p[/QUOTE] najwyższa pora zorganizować Sambie towarzyszkę:diabloti: dziś miałam dzień wolny:multi: polazłam z psami na 3h spacer po lesie i łąkach- później wszystkie padłyśmy:evil_lol: i takie cosie wpadły mi w obiektyw [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2z.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3z-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4z.jpg[/IMG] a w tym czasie psice regenerowały siły [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5z.jpg[/IMG]
-
Tekla jesteś wielka:multi::multi::multi: piękne foty na schodach:loveu: [quote name='jambi'] skąd wiesz że jesteś 25 km ode mnie? :) [/QUOTE] na mokotów mam 25, a nawet jeśli jesteś gdzie indziej, to o wiele dalej nie mam:diabloti:
-
Tekla Tych fot nie widzę jak zwykle:-( ale wlazłam do Ciebie na pierwsze strony i te stare widzę wszystkie:laola: normalnie nie wiesz jak się ucieszyłam:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='#Etna#']Nie, nie będę jej wystawiać, ale chcę o jej szatę zadbać profesjonalnie łącznie z rwaniem na łysolka;) mi łysolek ani trochę nie przeszkadza a wiem, że efekt jest o wiele lepszy. Najpierw chciałabym zobaczyć jak się trymuje dlatego wybieram się do groomera a potem chciałabym sama się tym zająć:p[/QUOTE] Nie wszystkie sznaucery potrzebują rwania na łyso, najlepiej jak oceni to groomer skoro jest doświadczony to będzie wiedział/a co robić:lol: choć jak Tobie to nie przeszkadza to ja bym rwała :cool3:
-
[quote name='jambi']a w Warszawie lało wczoraj, i to jak! były tak niesamowite chmury, że ludzie przystawali i robili zdjęcia macie tutaj, choć tutaj zdecydowanie troche podrasowane [URL]http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/5,34862,10168272,Niesamowite_chmury_nad_miastem__Zobacz_zdjecia.html?i=4[/URL] dziś tez nie lepiej, o 8 rano było już oblepiająco-parno... zobaczymy co będzie dalej[/QUOTE] podrasowane czy nie u nas aż tak nie było:shake:, a na dworku teraz jest przyjemnie, a przecież jestem tylko 25km od Ciebie:razz:
-
[quote name='#Etna#']No właśnie nie wiem. Chciałabym przed zimą jeszcze na łysolka bo chyba ten szczenięcy puszek to trzeba do zera wyrwać tak? Bardzo proszę mnie poprawić jeśli się mylę;) Trymowana będzie na pewno. Kocham tego kudłacza, ale nie mogę się już doczekać jej prawdziwego sznupowego wyglądu:loveu:[/QUOTE] albo nie doczytałam, albo zapomniałam, albo nie było napisane:eviltong: czy Ty ją będziesz wystawiać? Jeśli tak, to bym rwała na łysolka, jeśli nie to bym wyłącznie trymowała ale nie tylko u groomera ale sama w domu systematycznie, chociażby tylko grabkami. Wtedy jak Ci się zachce kiedyś wystawiać włos będzie tak czy siak miała w dobrej kondycji, no chyba że łysolkowaty wygląd Ci nie przeszkadza to po rwaniu masz o wiele więcej spokoju:lol:
-
[quote name='eria']Mojej znajomej ;) Ten drugi pies to Gaja. Doginka, Władysławowo to nie miejscowość ,w której mogłabym odpocząć, dla mnie to moloch taki sam jak Warszawa ;) Mijamy więc Władysławowo szybciutko i jedziemy na piękny niezaludniony Hel :) Trasę mamy zaplanowaną tak : Postój I długi tutaj : [URL]http://img.national-geographic.pl/uploads/tx_nphotogallery/2009_08_09_c_ZAMEK_BESIEKIERY_139.jpg[/URL] Postój i nocleg tutaj : [URL]http://www.onlinephotographers.org/pics/1792_b.jpg[/URL] :loveu::loveu:jezuuuuu doczekać się nie mogę![/QUOTE] Władek jest tragiczny! ale tam gdzie jedziesz jest pięknie i ze zdjęć i z doświadczenia to mówię, no i czego mogę Ci życzyć? POGODY!!!!!!
-
[quote name='jambi']schizol, schizol... a co powiesz na to, że mimo przesiedzenia kilku godzin w tym samym pomieszczeniu z psami gdy pójdziesz do łazienki dajmy na to przebrac się w piżamkę i wyjdziesz po 5 minutach, te same psy obskoczą Cię i zaczną się witać jakby Cie pół roku nie widziały? ... i tak codzień...[/QUOTE] to się nazywa uzależnienie:diabloti: bo przecież nie jesteś taka fajna:evil_lol::diabloti:;) a tak na poważnie to u mnie tak nie ma, w domu mogę znikać gdzie chce i kiedy chce. Natomiast przekroczenie drzwi wyjściowych na dłużej niż 5 minut powoduje wielki szał radości u młodej, stara ma to w dupie:cool3: jeśli nie ma mnie przez dłużysz okres czasu to obie szaleją jak dzikie. Co innego jak na wczasy przyjeżdża do nas Kuga, staje się wtedy moim cieniem i przyznam, że jest to mocno denerwujące;)
-
[quote name='jambi']Ja miałam team - 1 sztuka duża (olbrzymia nawet można by rzec ;) ) + 2 maluchy - dla mnie team doskonały ;) a Tata widzę spryciarz :lol: Dla mnie czarnuchy są najcudniejsze, ale ja jestem spaczona pod tym względem :megagrin: ... choć, nie powiem, biała mini też mi się podoba :grins:[/QUOTE] Otóż to, każdy tą swoją doskonałość ma inną i byleby być szczęśliwym w tym wszystkim i mieć czas na wszystkie potwory! Minika to bym jeszcze mogła dopchać ale już 3 średniaka raczej nie;) choć nigdy nie mówię nigdy:diabloti: Zawsze zostaję tatko:evil_lol: on już sobie wybrał z pierwszego miotu samczyka i wielce się na mnie obraził jak mu oznajmiłam, że niestety go nie nie dostanie:diabloti: ale piękne czasy nastały, kiedyś mi rodzice mówili, że psa nie będzie:placz: a teraz ja mówię tak im:evil_lol::diabloti:
-
a Ty będziesz chciała z niej robić łysolka, czy trymować? bo jeśli trymowanie to myślę, że we wrześniu spokojnie będzie można zrobić porządne:lol: ale dziewczynka będzie odmieniona:loveu: choć te puchacze szczeniaczkowe mają gigantyczny urok osobisty:loveu:
-
U nas burza była wczoraj popołudniu, akurat jak z psimi się wybrałam:roll: dobrze, że daleko nie zaszłam i szybko zdążyłam wrócić, ale lało i lało i lało ze 3h. Choć wcale nie marudzę:razz:, powietrze się poprawiło i na ostatni spacerek po lesie udało się wyskoczyć, a psy szalały aż się serce i gęba radowała:loveu:
-
piłeczkowe foteczki świetne! Pozy ten Twój pies przyjmuje niemożliwe,hihihi
-
Kobi to coraz ładniejszy jest!
-
Vesperka szalona, ale będzie jej brakowało maluchów!
-
[quote name='Doginka']Ta fota jak dla mnie bajka:loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-37.jpg[/URL] Ja mieszkam w mieście i też już sobie nie wyobrażam tylko jednego psa:lol: Tylko moje 3, to Twój 1:lol: Ewa już jestem we Władysławowie;-)[/QUOTE] No z minikami, jakoś tak łatwiej troszkę i masz to szczęście, że mieszkasz blisko parku:razz: [quote name='Tekla64']no identyczne trio cudnie wyglada sfora to inaczej funkcjonujacy psi organizm ja juz od dawna wiem ze jeden to biedak ale tyz mozna[/QUOTE] i jeszcze ludzie uważają, że nie kupią kolejnego bo ten pierwszy będzie smutny:evil_lol: Ja to teraz nie mogę się doczekać szczeniaków, a mój kochany tata już mnie urabia co zrobimy jak się coś wyjątkowego urodzi sugerując siebie jako idealny domek:diabloti::evil_lol: [quote name='#Etna#']Nie urażając nikogo, ale uważam, że czarne sznaucery są najpiękniejsze:cool3: podkreślam, że to moja subiektywna opinia;) Piękne te Twoje średniaki:loveu: Popieram, że lepiej się chowa para niż jedynaczek bądź jedynaczka szkoda tylko, że to nie zawsze jest możliwe do realizacji...[/QUOTE] Tak czarne są wyjątkowe:loveu::loveu::loveu: i kiedyś uważałam tak jak Ty, że są najpiękniejsze, ale teraz podobają mi się prawie wszystkie równie mocno(nie wliczając białych:diabloti:).
-
[quote name='Justa']:loveu: :loveu: :loveu: Brak mi słów, moje serce się cieszy jak patrzy na te cudowności !!! I co? 2 czy 3 to ideał? ;)[/QUOTE] jakby mieszkać na wsi, spacerować po lasach, łąkach, nad jeziorami, gdzie psy mają pełen luz, smycze są właściwie zbędne, można nie pracować, cieszyć się otaczającą przyrodą i fotografią to bym odpowiedziała, że całe stado:loveu::loveu::loveu: ale, że realia są jakie są to ideałem są 2 psy:loveu::loveu: wychowują się razem świetnie, nie wyobrażam sobie mieć w domu już tylko jednego i nie chodzi mi tu o moje widzimisię tylko one w parze zdecydowanie lepiej funkcjonują. Teraz jak jestem poza miastem to czy 2 czy 3 nie robiły mi żadnej różnicy, ale jakbym musiała wrócić do miasta, i jeszcze być bez samochodu to trzy sztuki jak dla mnie za dużo.
-
[quote name='klaudusia0219']sliczny tatuś :loveu: ale dziwne cięcie, albo włos ma :) zn inne niż nasze :)[/QUOTE] jak był w europie to troszkę inaczej był robiony, choć na tym zdjęciu jak dla mnie grooming średniakowy pierwsza klasa;) no może nie licząc łapek:diabloti: [quote name='NightQueen']A cóż to za niesamowite czasy nastały że Ewa wróciła na dogo ? :diabloti: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-27.jpg[/URL] :loveu: Ja muszę nieobiektywnie powiedzieć, że dziewczyny podobają mi się bardziej od kawalerów :siara: ale to pewnie kwestia tego, że chłopaki muszą jeszcze zmężnieć :cool3:[/QUOTE] no chłopaki mają jeszcze duuuuuuuużo czasu;) z resztą dziewczyny też go jeszcze potrzebują, choć widać że są dojrzalsze- jak to w życiu:diabloti: Z mordki to Grusia najbardziej do mamy podobna, zdarza się, że ludzie je mylą:diabloti: [quote name='jambi']ha! a ja ostatnio próbowałam wejśc na Twoją stronę przez odnośnik na sznaucerowym forum i sie nie dało, może dlatego ;) piękne zdjęcia! ... no ale w sumie to nic nowego :evil_lol:[/QUOTE] Troszkę się u nas pozmieniało:razz: [quote name='Doginka']Ale tego tatusia to wynalazłaś pięknego. Pasuje do Gassi jak ulał:loveu:[/QUOTE] tatuś na żywo dużo ładniejszy niż na zdjęciach i maksymalnie pasuje do niego cięte ucho i ogon, oby się tylko takie czarne średniaki rodziły...marzenia... no to lecimy z fotkami:razz: przez prawie dwa tygodnie mieliśmy w domu Kugutka, ale dziewczyny miały radochę! [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia-2.jpg[/IMG] ganiały [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-9.jpg[/IMG] skakały [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-37.jpg[/IMG] i jak zwykle cieszyły się życiem [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/aa-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Matusz']I tu zapytam, szukam pokoju w Warszawie do wynajęcia, może coś wiesz? słyszałaś? ktoś wynajmuje?:shake:[/QUOTE] moja znajoma wynajmowała pokój jakiś czas temu, była bardzo zadowolona i wiem, że nie płaciła dużo. Podpytam;)
- 21590 replies
-
ale bym tam chciała być:placz: ale już we Władku nie:diabloti: 71 jest tragiczne, na szczęście tylko 2 razy tamtędy szłam i to schodząc z plaży więc z górki nie było źle, a nawet zabawnie:evil_lol: ale jakbym miała tak co rano podłazić, to droga na plażę wydłużyłaby się o jakieś 30 minut:evil_lol: a 72 jest bardzo przyjemne:loveu: nie wiem jak teraz ale ja jak jestem w Stegnie to tam na plaży jest pusto:loveu::loveu::loveu: a w oddali widać tłum ściśniętych sardynek :diabloti:
- 21590 replies
-
i jak Ci tam kobito? wracasz już do nas czy jeszcze zostajesz nad morzem?:)
- 21590 replies
-
[quote name='Justa']Ćwicz fryzurki dla kurek :diabloti: :loveu:[/QUOTE] irokezy mam opanowane!;)
-
[quote name='Justa']Ewuś, jaka wszechstronna się stajesz :diabloti:[/QUOTE] strach się bać:evil_lol::diabloti: