wiedzialam ze Lidka bedzie zdjecia chciala:eviltong:no wiec nie bylam po kinie u Lucji wiec zdjec nie robilam.Myslalam ze w ta niedziele wpadne do nich ale moj aparat zaswirowal i jest w naprawie,Zatem jak go odbiore next week to wpadne do Lucji i Michala na sesyjke;-)
wiem ze Fionka baaardzo lubi kapcie zjadac:diabloti:a po za tym oczywiscie jest cudowna....wiecej napisze po wizytacji:razz:a tak w ogole jesli o kinie mowa to polecam libanski film "Karmel"