ze spi twardo to dobry znak bo znaczy ze jest spokojny, nie zachukany i zaszczuty, jak pewnie prze cale swe nieszczesne zycie:shake:po za tym sen jest bardzo regenerujacy.Nie martwmy sie na zapas wynikami bo najwazniejsze teraz zeby nabral sil nasz bidulek kochany..:loveu: