przeczytalam na fb o tym ze Ploszka odeszla i nie moge przestac plakac:(((((jasne bylo ze nie miala juz za duzo zycia przed soba ale liczylam ze odejdzie w innych warunkach, nie zapomne nigdy tych oczu....taki przerazliwy smutek..niepotrzebnie obejrzalam nan fb ten ostatni film z nia....otworzylam sobie rane po moim Gapie ,ktory umarl mi na rekach...Ploszka nie miala tyle szczescia...odeszla cicho w samotnosci i nawet do budy juz nie miala sily wejsc..:((((((((((((((strasznie niesprawiedliwe ze wolnosc byla juz w zasiegu reki i se nie udalo...
Ploszko..pobaw sie z Gapem bo na pewno bedziesz mu sie podobala....
[*]
[*]