Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. No miejmy nadzieję, że domek jest już tuż tuż :-P
  2. Oby znalazł ciepły kąt w domu w którym będzie miał tyle miłości na ile zasługuje... Dalej trzymam mocno mocno kciuki.
  3. [I]Wieczorem (jak wrócę z pracy) to będę wiedziała czy Mamy tam kogoś "zaprzyjaźnionego" w Słupsku. Ale nic nie obiecuję zrobię co w mojej mocy ;) Na pewno nic Mu nie jest ;)[/I]
  4. Ja też z zapartym tchem czekam na wieści... Mocno trzymam kciuki. Musi się udać! Maro na to zasługuje...
  5. [I]No jak to możliwe, że nikt Go nie chce?! Przecież nie idzie Go nie kochać. Cukiereczek ;)[/I]
  6. Numer konta jest na pierwszej stronie. Każdy grosz się przyda... To walka o Jego życie. Jak już pisałam w którymś ze wcześniejszych postów tego skur****a jak bym dopadła to... ( nie... lepiej nie pisze bo wieczny ban by mnie czekał :( )
  7. Hmm... Ja też powysyłam! Może tego nie zlekceważą!
  8. Właśnie... "dlaczego" ? "za co"? Oczywiście również się dołożę do finansowej pomocy dla Maro ... Szkoda, że nadal jest w schronisku... :(I z całych sił trzymam kciuki za pomyślne wieści o tymczasie...
  9. [I]Trzymam mocno kciuki ;) Będzie dobrze! Wreszcie maleństwa będą bezpieczne! Pozdrawiam [/I]
  10. Masakra :( Szkoda, że mam do Niego tak daleko... Co prawda nie byłabym w stanie zabrać Go do siebie, ale chociaż bym karmiła... :( Serce pęka... Niech Go ktoś zabierze do ciepłego domku... I pokocha... :( A ten co Go tak skrzywdził to mógłby trafić w moje recę... Byśmy się pobawili...
  11. [I]Jak tam moje serduszko się czuje ? :D Pewnie już biega ;p[/I]
  12. [I]Jak się czuje Nasza psinka? Stworzy Mu wreszcie ktoś domek? ;>[/I]
  13. Napewno znajdzie domek!! I nie "tymaczasowy" tylko na zawsze! Nie rozumię jak można Go nie chcieć! Jakbym tylko mogła to zaraz jadę po Niego! Zakochałam się w tym maluszku! Niech Mu ktoś stworzy prawdziwy dom...:(
  14. Biedactwo. Trzeba szukać ciepłego domku!!
  15. [I]Prawdziwe Serduszko kochane! Jakbym w domu takiej armii nie miała to już u mnie nyna w łóżeczku! Ale mam już taką bandę w domu, że masakra :-P Ale trzymam kciuki za "wspaniały" domek do tego ślicznego maleństwa! I jak będzie trzeba pomóc finansowo to również postaram się Skarbka wesprzeć. Ucałujcie Go ode mnie proszę... ;) [/I]
  16. [I]Szczęściarz! ;) Faktycznie baaaardzo szczęśliwy :D <głaszcze> :P[/I]
  17. [I]Super, że Dziadzio znalazł domcio :D Jeżeli któraś Ciotka będzie w odwiedziny to bardzo proszę o pogłaskanie leniucha ode mnie ;) Pozdrawiam[/I]
  18. dla Maleństwa... :( :( :( :( :(
  19. Jak można...? Ja bym za każde zwierze w ogień skoczyła, a inni takie rzeczy robią... Najstraszniejsza jest ta "bezsilność" ... Nic nie możemy zrobić :(
  20. Wielki Mały bohater... I biedne tamte psiaki... Nie ich wina, że tak wychowane... :|
  21. No dokładnie... ;/ W tłumie ludzi sam... No niestety My nigdy takich zwyrodnialców nie zrozumiemy... Pozdrawiam
  22. [I][B]Ja również pomogę spłacić dług dla tej Wspaniałej kobiety! A co do " cegiełek " to także bym z przyjemnością nabyła takową! :) Jak tylko zdąże to jeszcze dzisiaj wyślę pieniążki na Mamcię Maleństwa :D Bardzo sie cieszę, że kolejne dwie istotki dostały bilet na wolność... :* dla Mamci & Córci :P Szczęściary... ;][/B][/I]
  23. Taaaa SAM nie chciał jeść... :/ "Za" głośno się zrobiło o tym przedstawieniu... Teraz muszą to jakoś delikatnie usprawiedliwać... :(
  24. Żałuję, że mnie tam nie było!!! Nie patrzałabym na nic tylko bym Go zabrała! Do domu... Gdzie by nie był sam... :( Brak słów... Serce pęka...
  25. Siedzieć? Nie... Za dobrze by Tym skur***lą było...Powinni przeżyć długie i bardzo drastyczne tortury...Nie mogę ani o tych ... < nie wypowiem się > myśleć bo krew mnie zalewa...;( ;( ;(
×
×
  • Create New...