-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Kolejna bida.Serce się kraje;( Jedyne co mogę zaoferować to DT po sterylce suni,ale to max 10 dni,żeby doszła do siebie. Dłużej niestety nie ma opcji;/[/QUOTE] [I]Dziękuję za tę propozycję,ale narazie nie ma chętnych... A te 10 dni minie jak z bicza trzasnął... Jak nie będzie dla Niej kolejnego tymczasu,ani domu to kicha... :([/I] -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Sunia PILNIE szuka domu, tam u Nich jest katastrofa... Nie mają pieniędzy na jedzenie dla siebie,a o psach nie wspomnę. Ja jeżdżę z jedzeniem dla tych psów i kotów.[/I] [I]Sunia musi zniknąć natychmiast,bo 'ciocia' tych Panów Jej nie cierpi... Potrzeba tam wszystkiego... Włącznie z kroplami dla tego drugiego pieska. Ma wywinięte trzecie powieki - to staruszek... Sunia jak tam ostatnio byłam to była bardzo nerwowa... Miałam wrażenie jakby była ostatnimi czasy bita... [/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Dziewczyny znacie kogoś z Mysłowic do sprawdzenia domu?[/I] [I]I z Warszawy...?[/I] -
Piękny żywiołowy Czaki w Mysłowicach...Uznawany za agresywnego...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Tak to młodzik... Biedaczek... Teraz jeszcze taka pogoda... Miodu tam nie mają... :([/I] -
[I]Ojjj Lolek Lolek Ty Łobuzie - naprawdę do zeżarcia jest... Kochane serducho![/I]
-
Piękny żywiołowy Czaki w Mysłowicach...Uznawany za agresywnego...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Pokaż się... Może się tu ruch zacznie... Jesteś tego wart :)[/I] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Klaudus__ replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[I]Dziewczyny mam Pana chętnego na jamniorka,ale szczeniorka. Dom jeszcze nie sprawdzony,ale Pan nie ma nic przeciwko wizycie. Jest to dom w Warszawie. Pan bardzo logicznie mówił. Chętnie podeślę Mu waszych podopiecznych,tylko proszę o wątki,bądź zdjęcia na gg 3964166 Bo nie wiem co ile będę tu zaglądać. Obiecałam Panu podesłać już coś dzisiaj... [/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mika31']oby domek był dobry a jest wykastrowany? bo jest tak ładny że może jakiś pseudo go chcieć![/QUOTE] [I]Nie jest... [/I] -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Zaglądam...tymczas przydałby się jak nic...[/QUOTE] [I]Tylko skąd je brać... Mi już całkiem ręce opadają...[/I] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=olive]Czaki to piękny,żywiołowy piesek.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Każdego wita radosnym szczekaniem i merdaniem ogonka.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Widząc człowieka chyba cały czas ma cichą nadzieję,że to 'już'...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Że to właśnie teraz pójdzie do domu i będzie mógł pobawić się w ogrodzie. Jednak ta Jego ogromna nadzieja zawsze zawodzi...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Gdy odchodzę już nie jest taki radosny...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Tylko siedzi... I patrzy...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Jest zdrowy i chętnie łasi się do każdego kto Go odwiedza.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Pięknie się uśmiecha...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/325/eb1bbf7dd38cdd10med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Został zabrany ze skrzyżowania gdzie robił zamieszanie,bo chciwie zaglądał do każdego samochodu...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Najprawdopodobniej szukał w nich znajomej twarzy...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Zamiast Pana znalazł kojec...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Zdjęcia kiepskie,bo pogoda nas aktualnie nie rozpieszcza...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Ale jak się poprawi to będą lepsze fotki.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Może ktoś mógłby pomóc z ogłoszeniami...? :oops: [/COLOR][COLOR=red]Czaki trafił do Mysłowickiego schroniska. Pies którego kilka tygodni temu głaskałam i z którym spacerowałam,dzisiaj ma przyklejoną łatkę "AGRESYWNY" Nie mamy gdzie Go wziąść... Oby nic się tam z Nim złego nie stało... Trzymaj się chłopie...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Oto kontakt do mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]gg: 3964166[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/325/3a97d20b5f666eeemed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/325/8a75485348703cfemed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE]
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Rudzinko - Kruszynko na pierwszą wskocz śmiało[/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Aukcja allegro dla Turtusia:[/B] [url]http://www.allegro.pl/item1043268977_jamnik_szorsciak_turtus_szuka_swojego_ludzia.html[/url][/QUOTE] [I]Bardzo,bardzo dziękuję :modla:[/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Miałam już kilka telefonów.[/I] [I]Mam domek we Wrocławiu do sprawdzenia.[/I] [I]Muszę znaleźć kogoś na wizytę. Pan bardzo pewny siebie...[/I] -
[I]Otóż... Artuś to prawdziwy łobuz! Chociaż Pani Ela cały czas powtarza,że 'to bardzo grzeczny chłopczyk' ];-> Aczkolwiek widziałam na własne oczy jak biegał jak szalony. Gryzie [do zabawy] nie tylko swoją własną Panią,ale także gości :P (czytajcie mnie 8-) Jak ze stołu zapachniało czymś smakowitym to ten najgrzeczniejszy chłopczyk na świecie tylko fik zrobił i już zerkał co dobrego serwują :D Na to Pani Ela do Niego 'Areczku, gości mamy, nie wskakuj na stół'. Oaza spokoju i wyrozumiałości. Wspaniała kobieta... A tak ogólnie to Artek może siurać gdzie chce ! Pani zauważyła,że lubi spacerować na smyczy, więc codziennie rano spacerek na smyczce. Zdjęcie Artka [w ramach chwalenia się :)] Pani Ela wysłała już do wszystkich znajomych ;) Chłopak ma wszystko co tylko może Mu się przyśnić. Śpi oczywiście ze swoją Panią w łóżeczku. Bo gdzie by indziej? :???: Chciałabym trafiać tylko na takie domy... Raj na ziemi...[/I]
-
[quote name='malawaszka']ale to jest starsza, sfiksowana (delikatnie mówiąc, kobiecina - to typ taki, że jak gadasz z nią to i sięna wszystko zgodzi i na oddanie psów i inne cuda - pomoć itd, a jak przychodzi co do czego to NIE i już i nic nie dociera!!!! to jest choroba - zbieractwo!!![/QUOTE] [I]No dokładnie... Nie chcę Jej brzydko nazwać,ale taka 'ograniczona'... Szczerze Wam powiem,że jakby były tymczasy, to najwygodniej byłoby tam wejść i wszystkie zwierzęta zabrać... Bo sądzę,że jak będzie oddawać nam dobrowolnie to i tak wszystkich nie odda... Jak ze mną rozmawiała to mówiła,że te starsze to sobie zostawi,a mi odda te młode... Jakby ta kobieta myślała logicznie to szłoby się z Nią jakoś dogadać... Ale to jest tak,że Ty coś mówisz,a Ona swoje i swoje...[/I]
-
[I]Michała tam poślę...[/I] [I]Starsze Panie za Nim szaleją :wink::biggrina::smokin: [/I]
-
[I]Zostały Jej zawiezione całe ZAMKNIĘTE paczki jedzenia,puszki - powiedziała,że nie chce,bo napewno chcą Jej otruć psy. Katastrofa...[/I]
-
[quote name='Jasza']Dobrze chociaż, że ta Pani kocha swoje psy.. Jest niezaradna ,fakt, ale ich nie krzywdzi świadomie, nie wiąże na łańcuchach itp., to już coś.. Czy psiaki mają jedzenie??[/QUOTE] [I]Ale ta Pani to pikuś... Tu chodzi o Jej sąsiadów... Biją,kopią,rzucają kamykami - psy,koty wracają skatowane...[/I]
-
[quote name='Niebieska713']No i co robic w takiej sytuacji...??[/QUOTE] [I]Jakbym wiedziała i miała jakiekolwiek możliwości to bym już coś zrobiła... Jakbym miała wolne miejsce w domu to bez dyskusji bym już coś wyciągła... Ale ja mam 10 psów+2 koty i naprawdę nie jestem w stanie zabrać ani jednego... :bigcry:[/I]
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1044244941"][B][COLOR=#0d58ac]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1044244941[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::modla::modla: [I]Dziękuję![/I] -
[I]Ona napewno kocha te psy bardzo. Bo jak z Nią rozmawiałam to tłumaczyłam,że znajdę im dobre domy,żeby już ludzie ich nie krzywdzili, i w tym kierunku szłam... To powiedziała,że odda jak będzie mogła je odwiedzać. Prosiłam,żeby wyprowadziła pieski do zdjęcia [to bym je zaraz pooglądała] ale powiedziała,że mam przyjechać jak będzie słoneczko świeciło [jakby chciała to odwlec...][/I]
-
[quote name='Kana']Gdzie ta Pszczyna w ogole jest? Trzeba poprosić kobietę o wpuszczenie. Niech idzie jedna osoba, większej ilości osób może sie przestraszyć. Niech jedna osoba z nią porozmawia, trzeba jej delikatnie powiedzieć że mamy parę domków tylko musicie wiedzieć jakie pieski są, no wiecie, poczarować, delikatnie, nic na silę, może pójść z kawą czymś dobrym tak żeby ją do siebie przekonać. To zazwyczaj skutkuje. Przynieś może trochę karmy dla psiaków. Zrobić zdjęcie każdemu psiakowi, najlepiej je sobie spisać na kartce plus ich zachowania, wiek itp. Póki co zaznaczam.[/QUOTE] [I]Ta Pszczyna jest na śląsku.[/I] [I]O większej ilości osób które mają tam iść nie ma mowy.[/I] [I]Niestety w Pszczynie i okolicy nie ma osób które by mi pomagały...[/I] [I]Kobieta,którą widać na zdjęciu to Pani z opieki społecznej, bez niej wogóle by nie otwarła.[/I] [I]Rozmawiałam z Nią bardzo miło i spokojnie - dlatego też udało mi się wejść za próg pomieszczenia.[/I] [I]Dalej nie ma szans - NIE WPUŚCI.[/I] [I]Z Nią się nie rozmawia jak z normalnym człowiekiem (np.że tam jakieś ciastaka,czy dobra kawa)[/I] [I]Nie.[/I] [I]Ona jest ograniczona... Dlatego jest w takim położeniu... Karma czy cokolwiek do jedzenia dla psów też NIE, bo przyniesiemy zatrute...[/I] [I]Odnośnie płci i innych danych - może nie potrafi podać??[/I] [I]Dowiedziałam się tylko,że te trzy nie mają roku...[/I]